Trápi ma situácia s rodičmi

1. mar 2022

Dobry večer.Potrebujem sa trochu vyrozpravat, poprípade prečítať si nejaké rady, názory.Mam okolo 20tky,čoskoro nastupujem do novej práce bývam ešte s rodičmi.Lenze situácia doma nieje najlepšia.Rodicia sa často hádajú,otec mame vyčíta že dlhsie nepracuje a on všetko platí,stále od neho počuť, že ma všetko zaplatené,,On až tak potraviny nekupuje,kupuje mama zo svojich uspor.Byvame v dome,ktory mame dali jej rodičia,takže otec sa vlastne priženil.Je normálne že vyčíta,že on všetko plati,keď vlastne dostal dom len tak?(neplati az tak veľa do tych 100€mesacne len energie plati).. Samozrejme mama v hádke vykrikuje tiež,že vracia sa do cudzieho domu.(otec pracuje v zahraničí,domov chodi kedy ako) Jasné,ja sa chcem osamostatniť čo najskôr ako to pôjde,ale trápi ma situácia s rodičmi..Čo myslíte,kto z nich ma vlastne pravdu?Trochu mam obavu aj ake to bude ak pôjdem preč..Mam este 16 ročnú sestru,ktorá flaka školu,takže blbe reči su doma aj kvoli tomu..Ako sa k tejto celej situácii.podtavit?Ani neviem či mi ich je ľúto že takto žijú,alebo na ktorú stranu sa prikloniť .. :(

kratucka
2. mar 2022

@caroline_ asi tak nejak ono, treba mysliet na seba v taktomto pripade a snazit sa o svoje stastie

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz