Ubližovanie chlapom

29. feb 2024

Ženušky s mojim ex máme 2 mesačne dieťatko. Je to komplikovane a zle..
Ale povedal mi, že mi veľmi ublíži ( fyzicky určite nie).
A preto ma zaujíma otázka, ako veľmi vám dokázal chlap ublížiť a čím? Ako by mi mohol podľa vás ublížiť? Čo bolo pre vás najhorsie keď urobil ex partner?

Dieťa mu nechcem dať ani ukázať do rozhodnutia súdu. A preto ma nervy. Tak sa pýtam čo môžem očakávať.

Ďakujem vám za každú radu či názor 🙂

katkami123
2. mar 2024

Tak ale ti odhalil neveru, že si vypisuješ so svojim ex poza jeho chrbát. Ja som myslela, že ťa nejak psychicky týral, ale potom fakt vyzeráš byť riadna potvora, aj tu prekrúcaš, že ti odopieral spánok, pritom si ho citovo podvádzala s iným s ktorým si dohaduješ budúcnosť a jeho si tým len vytočila. Vstup si do svedomia v tomto prípade, ak nejaké máš a v tomto prípade ťa vôbec neľutujem. A otec potom má rovnaké právo na dieťa ako aj ty a nemáš právo ho schovávať. Aby si z toho ešte nemala riadne problémy, čo teraz stváraš na súde.

yvankamala
2. mar 2024

@anna777115 presne ma to napadlo,že toto bude asi ten istý príbeh,len z pohľadu druhej strany

mamutka
2. mar 2024

Aký rozvod, vy ste bolo manželia? Ty píšeš divne. To je strašný tyran, keď napíšeš že ti odopierala spánok. To je jasne. Druha vec je, že si ho klamala a keď ste sa za to v noci vadili, ty to okoliu podáš akože on ti odopiera spánok. Divní ste obaja, chudák dieťa

pribinak
2. mar 2024

To ho nemôžeš vymazať so svojho života. MÁTE SPOLU DIEŤA. Čím skôr toto pochopíš tým lepšie.

Pri všetkej úcte ty si tiež riadny prípad

anna777115
2. mar 2024

Veď, to je úplne identické s tým príbehom, ktorý tu vypisuje ten dotyčný.On sám písal, že ju vyhodil pred pôrodom a odišla k rodičom.To by bola veľká náhoda, keďže sedí ešte aj to že bol vo väzení a majú dcéru. Ja, už neviem, čo si mám myslieť o týchto témach. Už prestávam veriť tomu, že to nie je umelo vyfabulovane kôli čitateľnosti.

katkami123
2. mar 2024

@anna777115
Dáš tu link na tú tému? To potom zakladá tá istá osoba.

autor
2. mar 2024

Môžete mi veriť, že moja situácia je skutočná..je mi to ľúto ale je to tak

loliki
2. mar 2024

A ty si myslíš, že konáš správne? Ako si dovoluješ odoprieť otcovi dieťa? Ak si si istá, že dieťaťu neublíži, tak prečo kazíš váš vzťah? Prečo svojmu dieťaťu berieš otca? Veď sama píšeš, ako si ho vytočila s tým bývalým pred pôrodom, tak čo sa tu sťažuješ? Čo si myslíš, prečo vás chce vidieť? Prečo za tebou chodí a za dcérou? Iné sa sem chodia vyplakať, že ich chlap opustil tehotné, že nechce ich spoločné dieťa, nejaví záujem... A Ty si slepá jak patrón. bezcitná chladná žena, porušuješ práva otca aj práva svojho dieťaťa. Nie ten chlap ti ublíži, ale ty ubližuješ dcére aj otcovi tvojej dcéry. Ak ti je ľúto vašej situácie, tak ju naprav. Za to, že ste sa raz pohádali, museli ste sa hneď rozviesť? Čo si myslíš, že iní sa nikdy nehádajú, nemajú zlý deň. Teba nikto nenaučil slovíčko Prepáč? Správaš sa ako samica diviaka s mláďatami. Si útočná, brániš dieťa pred vlastným otcom, ktorý vám chce pomáhať a byť s vami. Ako toto nevieš pochopiť? Iné sa sťažujú, že im volá denne svokra a pýta si denne fotku vnučky. A ty sa tu sťažuješ na exmanžela, že chce vidieť dcéru. Zamysli sa troška nad tým, čo robíš.

autor
2. mar 2024

@loliki keby ma neatakoval tak mu ju dám. Proste sa bojím čoho je schopný. Ak ste to nezažili nikdy to nepochopíte naozaj nikdy

loliki
2. mar 2024

Nezamotávaš sa náhodou? Boli ste manželia. Keď žena príde z pôrodnice s bábätkom, tak je úplne bežné, že sa o dieťa starajú obaja rodičia. Ty si si istá, že dieťaťu neublíži, ale mu nedovolíš ani prísť, ani sa o dieťa starať. Správaš sa šialene. Mlieko ti kvapká na mozog. Ako matka zabezpeč rodinnú pohodu pre svoje dieťa. Pozri sa na lastovičky. Ak máš bezdôvodný strach, tak smer psychológ.

katkami123
2. mar 2024

Ale veď si dokopy nič konkrétne neuviedla, čím ti tak hrozne ublížil a čím je nebezpečný. A to som si na začiatku hovorila, že ťa hneď nejdem odsudzovať ako ostatné tu a opýtam sa radšej konkrétne, čo ti také robil. Tebe ublížil tým, že ti prišiel na neveru? No som zvedavá, čo by si robila ty, kebyže si niekoho vezmeš za muža, veríš mu a zrazu mu nájdeš ako si píše s inou ženou, že sa o ňu postará a za 2r budú mať spolu dieťa. Určite by si šla s kludom Američana spať, ze? A podáš to spôsobom, že ti odopieral spánok? Si normalna? A svoju vinu v tom celom nevidíš?

katkami123
2. mar 2024

Ale dokopy si nenapisala nič konkrétne, čím ťa atakoval. Bola si mu neverná, tak sa rozviedol. Treba rozmyslat, nevypisovať si s bývalými a nie teraz skrášľovať príbeh, nech nie si za zlú. Cely čas píšeš o partnerovi, pritom ste boli manželia? Aj to spomenies asi nechtiac. To akože s vladtným manzelom si otehotnela neplánovane? Aj si sa vydala za neho neplánovane? Aj si s ním tie roky žila neplánovane?

autor
2. mar 2024

@katkami123 chytil ma pod krk v 9 mesiaci tehotenstva. Vyhráža sa že mi dieťa zoberie. Podal na mna trestne oznámení ktoré si vymyslel. Nedovolil mi tehotnej spat. Pár krát do mna nakričal to nestačí?

katkami123
2. mar 2024

Ale tetohnej ti nedovolil spať si tu už písala, že to bolo tak, že si si počas vášho manželstva písala so svojim ex. A tak na teba nakričal. Akosi naschvál neudavaš, čo si vyviedla ty. Tebe príde nevera v poriadku? Ešte keď si bola vydatá a tehotná?
A ty mu schovavas dieťa, to ti príde tiež v poriadku? Veď to dieťa si mu ukradla ty.

autor
2. mar 2024

@katkami123 nebol to ex. Bol to chlap s ktorým som spávala predtým. Ja nemozem Za to čo mi písal. Akože teraz som ja ta zlá a on mal na všetko pravo? On sa hrozne choval celé tehotenstvo.

katkami123
2. mar 2024

Mozes samozrejme za to, žiaden chlap z ničoho nič len tak nenapíše žene po dlhom čase, že sa o ňu postará a urobí jej ďalšie dieťa. Musela si mu ty niečo písať predtým. Ty sa chováš ako brutálna manipulátorka.

karolinakr
2. mar 2024

Toto je nejaky socialny experiment na koniku? najprv tu vypisuje chlap litanie, ako mu partnerka nechce dat dieta, a teraz dojde robit diskusie jeho partnerka a bod po bode dementuje, vsetko, čo povedal?
to už je tak okate, až strach

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Tak ty mi daj tú diskusiu… už som ju tu pýtala.

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 no čo na to rikaš?

autor
2. mar 2024

@katkami123 pisali sme si bežne veci a medzi rečou mi napísal niečo take. Ja nemozem za to čo píšu druhý

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Že si prosím link na diskusiu toho chlapa …

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 ich tu mal sto, za kazdym pod inym nickom

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Aha, čiže chlap, ktorému žena schovávala dieťa? A tiež malo 2m? Ale tu mi dotyčná už príde riadne psycho. Ak aj toto nepíše ten chlap, v jej mene.

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 🤣🤣

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr

Som stratená 🤪

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 napiše chlap 20 diskusii a potom si sam sebe naklada v ženskom.mene

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Možno už nejaký zúfalý otec, ktovie… že dúfa, že si to niekde dotyčná prečíta, aká je … iné mi nenapadá.

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 autorka sa odmlčala, čiže sme trafili klinec po hlavičke

loliki
2. mar 2024

Ako by si nazvala ženu, ktorá v 9. mesiaci tehotenstva si píše s bývalým??? Na čo máš naňho vôbec kontakt? Pre istotu? Mala si v pláne zdupkať s ním? Popíš presnejšie svoje plány. A už ste konečne spolu aspoň, že sa o teba stará, ako ti to vypisoval? Koho ľúbiš z tých dvoch, či koľkých si mala, netuším? Zbabrala si svoj život. Tento ťa chytil pod krk. iný by ťa dokopal. Keby si mala rozum, tak sa manželovi ospravedlníš, blokneš bývalého a žiješ s otcom svojho dieťaťa. Raz si si ho vybrala, tak buď verná jemu. A teraz žiješ kde, pod mostom?

autor
2. mar 2024

Akože halo. To vážne? Ďakujem za rady. Ale neviem k čomu sa mám vyjadrit akej diskusii? Dnes to čítam viac krát