Ubližovanie chlapom

29. feb 2024

Ženušky s mojim ex máme 2 mesačne dieťatko. Je to komplikovane a zle..
Ale povedal mi, že mi veľmi ublíži ( fyzicky určite nie).
A preto ma zaujíma otázka, ako veľmi vám dokázal chlap ublížiť a čím? Ako by mi mohol podľa vás ublížiť? Čo bolo pre vás najhorsie keď urobil ex partner?

Dieťa mu nechcem dať ani ukázať do rozhodnutia súdu. A preto ma nervy. Tak sa pýtam čo môžem očakávať.

Ďakujem vám za každú radu či názor 🙂

loliki
2. mar 2024

@karolinakr Sorry, ale toto je nechutné. Čo sa na tomto rehlíš?

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Možno z prvého sexu otehotnela, ako Sorry, ale cudzí chlap a sexujem bez ochrany? A potom čo? Si ho za 2-3 mesiace vezmem?
No ja sa ani nečudujem, že dopadla ako dopadla. A predtým samé nezáväzné vzťahy, tá žena ani nemá paru ako vyzerajú jednotlivé fázy vzťahu, že najskôr sa spoznavame, až potom usúdim či bude sex. Tu hneď ide sex a potom vznikajú takéto veci. A brat si cudzieho človeka za manžela o ktorom viem, že bol 8 rokov v base? No môj ty dúchod. Toto je na námet na horor.

klip0
2. mar 2024

https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/matrika-otcovstvo-2/

Tu je jedna jeho diskusia, narýchlo som našla

karolinakr
2. mar 2024

@katkami123 presne tak, ona dieta nechcela a on ju prinutil

klip0
2. mar 2024

Autorka pozri si to, určite sa v tom najdes

klip0
2. mar 2024

Je ich veľmi vela

sofia1979
2. mar 2024

Myslím si, že tu píšete obaja. A kde je pravda ktovie len vy

klip0
2. mar 2024

Našla som to podľa toho, že som si pamätala že stále písal "maličkú" "maličkej" "maličká".. tak vyhľadávanie hneď našlo

karolinakr
2. mar 2024

@klip0 ne ne, to bola malíčka s dlhým í

katkami123
2. mar 2024

@klip0
Konečne tu dal niekto ten link. Autorky som sa aj chcela opýtať, či robila k*vu, keď s chlapmi len chrápe a nevie začať vzťah aj normálnym spôsobom, ale v diskusii, kde píše otec robila k*vu. Sorry, ale on mi vadný vôbec nepríde. Dieťaťa sa nevzdá, asi má väčšie rodičovské city ako autorka. Toto je fakt na príbeh, keď k*va otehotnie. A nech sa nik nehnevá, ale keď sa predáva na Onlyfans, nech sa nečuduje, že ju chlap vyhodil.

klip0
2. mar 2024

@karolinakr tam v tom druhom linku čo som dala stačí prekliknut na "hladat radšej nemam_menoo" a je tam kopa diskusii toho chlapa

karolinakr
2. mar 2024

Takže vlastne ty tvrdiš, že sa choval hrozne, preto si ho odmietla? On tvrdil to isté o tebe
A teraz, kde je pravda?

karolinakr
2. mar 2024

@klip0 malíčka to si pamätám

katkami123
2. mar 2024

@karolinakr
Ja nie som vyznavacka jednorazoviek, kde spím s úplne cudzím človekom. Kto nemá rozum, žiaľ, takto to dopadne. Tiež si treba aj trochu viac vyberať s kým budem spať, najskôr toho človeka bližšie spoznať. A sj tak, ešte ochrana. Dvaja blázni sa len našli. Ani ona, ani on, nie je lepší. Ona robí k*vu, on doterný psychpat.

sofia1979
2. mar 2024

Ja si myslím, že presne si
@klip0 presne je to ona, ten pan tu písal viackrát a teda pekné romány

loliki
2. mar 2024

@karolinakr Ty si taká unavená, že to nechápeš? Autorku miluje 1 muž a miluje aj ich dieťa , dokonca chcel to dieťa už vtedy, keď ani netušil, či je jeho! A ona ho odmieta, lebo materské hormóny jej vypli mozog. Mohla by byť šťastná, že ju niekto chce aj s dieťaťom, ale nevie sa spratať do kože.

sofia1979
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
3. mar 2024

No autorka, prečitala si si vsetky temy, ktore boli o tebe napisane tvojim mužom? už chapeš, prečo su tu odpovede aké sú? i ked ja som jasne napisala, že mne sa pristup tvojho muža nepačil

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
3. mar 2024

A pytala si sa, ako može chlap ubližit - nebol tvoj muž za vraždu odsudeny? lebo potom je jasne, ako ti može ubližit

katkami123
3. mar 2024

@karolinakr
Ja len a si si istá, ze toto je fakt ona? Možno len ten chlap zmenil štýl písania a vydáva sa za ženu. Podľa založených tém je tu varený-pečený.

karolinakr
3. mar 2024

@katkami123 😅
a čo by z toho mal?

katkami123
3. mar 2024

@karolinakr
Tak v tých diskusiách mu už zeny nadavali. Mali ho plné zuby. Takto by si s ním zas mal kto písať.

loliki
3. mar 2024

"Tak sa pýtam čo môžem očakávať."
Že sa na teba vykašle. Nie si prvá ani posledná slobodná onlyfans matka na svete. Chcela si ísť na potrat. Dieťa zachránil otec a teraz mu dcéru ani neukážeš. Veď ona sa ti za to poďakuje, počkaj pár rokov.

katkami123
3. mar 2024

@karolinakr
Už som si spomenula, ze v jednej diskusii sa už vydával za ženu, kde akože zisťoval či by si zeny začali aj s takým chlapom, ktorý bol 8 rokov v base, písal tam, že ekonomické podvody. Písal to ako žena, že či sa oplatí začať vzťah s takým muzom, potom sa priznal.