Upadám

19. okt 2022

ja neviem co sa to deje, ako dieta som bola az moc vyspelá a teraz ked som coraz starsia chovam sa ako dieta, som nezodpovedna, arogantna, nespolahliva ,sebecka a v detstve som bola ina, vyspelsia. vsetci naokolo (rovesnici) su pre mna ako nieco viac pretoze vo vnutri som ja ako keby stale dieta. pridem si ako osoba uplne zbytocna a pomaly upadam, nespoznavam sa...

tinka_1807
19. okt 2022

Smer psychológ. Myslím, že terapie by ti pomohli 🙂

lulaby1982
19. okt 2022

Nie ste na seba nejaká prísna ,takto sa opísať?? Nič nie je čiernobiele.To čo opisujete nie je nič zle a trestuhodné, čo Vám dáva byť taká ako píšete a čo Vám berie a qui bono ,komu to prospieva??

Aké motívy a prekážky môžu byť za tým,že sa necítite vo svojej koži? Chcete to zmeniť? Prečo vôbec nadtym uvažujete,že je to zle?? Z akých okolností sa to deje,že ste taká ako opisujete?Vcul to máte takto aaaaa??

Osobnosť človeka nie je statická ako nejaká budova ,že celý život budeme fungovať bez zmien v hodnotach,názoroch, postojoch,človek získava skúsenosti. To by bolo patologické ,nemôžete mať ten istý názor ak máte 14 rokov a ako 40 ročná.

Píšete ,že ako dieťa ste bola viac zrelsia,možno teraz si saturujete to, čo ste mala zažiť ako malá. Možno ste prekonala nejakú náročnú udalosť a Vás to posunulo vývinovo nižšie? Nevieme , nejaký partnerský rozchod za tým rozchodom,že ste regredovala a potrebuje ako dieťa opateru,viac sociálnej podpory,mojkanie.

jozef11111111
19. okt 2022

@lulaby1982 ako psychologicku vás beriem , dobré napísané...