Urážky od muža

faila
1. apr 2013

ahojte žienky,chcela by som podiskutovať na túto tému,mam štyri deti a muža ktorý mi čoraz častejšie nadáva vulgarne/slova ako ty pičapičovata ,jebnuta ťava,drbnuta,...a všetky možne nadavky/ a vraj si to zaslúžim lebo hadky vyvolavam ja.../niekedy je to pravda ale ked mu poviem nejaky nazor na /niečo/... PODOTYKAM ZE OPODSTATNENY!!!!!!!_/tak si neprizna ze je to pravda,hlavna vec ze on by druhych ohovaral ale na svojich tie iste chyby nevidí!!!!!!!!!! proste sa nevie konštruktívne hádať ,hned ma začne uražať, a pritom on kyda na moju rodinu ako sa len da ,ked mi povie že,, si jebnuta ako tvoja mať,, to je normalne ake ked mu to vratim tak je urazeny a vyhraža sa mi že to požaluje doma rodičom VRAJ AKA SOM/ AKO MALY CHLAPEC ......... /vyvyšuje sa nadomnou čo on všetko mal ,čo mu dali a mne nie,prizvukuje mi že možem odísť všetko patrí len jemu a ja som mala hovno/ano som z chudobnej rodiny ,,.... moj muž je viac hodín u nich v rodič. dome ako vo svojom/ ,ked bol jeho otec v nemocnici chodili sne automaticky kazdu nedelu do nemocnice, a ked bol moj otec tak on nejde lebo on nemocnice nema rad!!!!!!!
, .....velmi rad si vypije ,dať si niekolko pív a poldeci je vraj normalne ja potom šoferujem a on mi už v aute nadáva že som prešla jamu a ja neviem čo...a len to auto ničím...........takto kriči aj po dcere ked ma nervy,raz niečo zakaže a zas dovoli,nestojí si za slovom, je nervozny aj sam zo seba
išli sme domov ,samozrejme že pil ,šoferovala som vonku snežilo,za jazdy mi odpadol stierač,začal mi nadavať vraj načo ich púšťam na sucho a pritom boli okna mokre,pokračovali sme v jazde ked to opravil ja som zvyšila hlas či nevidi že sneží,tvrdil že nesnežilo vtedy,to som už mala nervy a kričala som nech je ticho ked je ožratý to ho nahnevalo a začal ma zo zadu šklbať za vlasy,takmer som zišla z cesty v aute boli deti,zastala som kazal mi vypadnuť vonku som mu vratila facku ako varovanie aby si toto nedovoloval na mňa!!!!!! zacal ma biť sotil ma do zadu a dverami takmer zlomil nohu a jačal a nadaval že len ja robim hadky a sceny,dalej šoferoval on opitý....čo mam robiť nik mi neuverí ma dve tvare pred ludmi vystupuje ako mily človek

atka3
2. apr 2013

nežiješ náhodu s mojím ex? 🙂

kikaba44
2. apr 2013

@atka3 čo aj teba šticuje, keď sedíš na sedadle spolujazdca opitá?

atka3
2. apr 2013

mna už nemá kto šticovať,som šťastne rozvedená.síce nebol ex taký,ale v mnohom mi ho pripomína táto otázka

kikaba44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
faila
autor
2. apr 2013

@kikaba44 prosím neurazaj tu inych prispievatelov ze im šticuje,...a co som mala vyskočiť za jazdy,ty by si to ,,riskla?
a nedavaj tu tvoje basničky ktore nesuvisia s temou------skus inu stranku kde by si sa mohla zviditelniť!!!!!!!!!!!!!!!

ada4326
2. apr 2013

@faila nevšímaj si túto osôbku @kikaba44 - všimni si, kde všade prispieva. Silne pochybujem, že ide o dospelého človeka a navyše ženu, ktorá čaká dieťa 🙂 skôr tu máme dočinenia s neskutočnou nudou a pubertou. 🙂

faila
autor
2. apr 2013

@ada4326 to mi bolo jasne ze neni tehotna...dala to tam schvalne na maskovanie identity a veru ze sa nudi ved dnes su este prazdniny

mamavera
2. apr 2013

@sherynkamalinka práve preto som napísala, že tomu veľkú šancu nedávam...pochybujem, že by prijal pomoc odborníka. Ale možno len pre dobrý pocit zakladateľky témy, aby si nevyčítala, že pre záchranu vzťahu neurobila všetko, by som mu to navrhla. Ale určite by som sa na jej mieste začala pripravovať na to, že je koniec.

juliana77
3. apr 2013

@mamavera Neviem či sa to čo opisovala dá nazvať vzťah??
@faila To zostal takýto až po štyroch deťoch alebo aj skôr??

Pohnúť sa so štyrmi deťmi a robiť niake opatrenia je ťažké. Pravdepodobne jeho nezmeníš, určite to nie je typ, ktorý by si nebodaj sadol na niaku konzultáciu s odborníkom, pretože normálne otec štyroch detí by ani žiadnu nemal potrebovať.

Máš štyri deti, štyri krát si bola jednou nohou v hrobe, nadáva ti, bije ťa, uráža ťa, On je kto??? To čo si myslím ani nenapíšem, ale ty sa pozri do zrkadla a prosím Ťa najdi sa v tom odraze a dúfam, že tam najdeš sebavedomú a hrdú ženu, a zariaď sa podľa toho a nezabúdaj, že ked ty si ochotná znášať jeho výpadky dementné, tak vaše deti by nemuseli byť toho svedkom.

dancemaster
3. apr 2013

je ich vela... a ako sa nechavaju lutovat :(
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151382...

mirabella7
4. apr 2013

u nas je to podobne, kazda hadka je horsia a horsia, nehovorim, ze ja som svata. On ma tiez dve tvare, samozrejme doma tu horsiu, 1.x ma udrel ked mal syn 1mesiac, potom na Den matiek, odvtedy uz nie, dava si na to pozor, teraz ma len uraza: som nula, hovno, svina aj horsie, nie sme manzelia, ani by som si ho nikdy nevzala, mame len toto jedno dieta. U nas su hadky preto, ze sa nevieme spolu rozpravat, ja si chcem nieco vysvetlit a on sa hned uraza a utoci. Nemam kam ist, preto nemam odvahu od neho odist, on to velmi dobre vie a patricne to vyuziva. ☹

uglybetty1234
24. máj 2013

@mirabella7 nemyslíš vážne! Takže ani snaha z tvojej strany na únik? už by som tam dávno nebola! A to máte malé bábatko, čo si myslíš, že bude o pár mesiacov, rokov? zmena k lepšiemu? URČITE NIE!
Môj ex, napriek tomu, že to bol kretén hrubého zrna, na mňa nikdy nezdvihol ruku. Raz by urobil a skončil na polícii!
Veď my sme ženy, nositeľky života, a toto si necháme? slová ako nula, hovno, sviňa. facky, bitky? Matke detí? no neverím. Neverím, že si necháme takto šliapať po vlastnom živote, hrdosti, rodinnom šťastí a radosti našich detí. To vám tí chlapi za to stoja? že nie ste samé? radšej budem riešiť krízové centrum, centrum pre opustené matky, policajné udanie na kreténa a pokoj v duši!

henamichal
24. máj 2013

Bože, to je nebezpečný, agresívny pijan a posledný hajzel!!! Ty si nezaslúžiš, aby sa k Tebe takto správal! Ja by som s ním skončila naveky, nech ide do HÁJA !!!

rocco1
24. máj 2013

ahoj, zavolaj do aliancie zien slovenska, alebo do inej podobnej mimovládnej organizácie, ktorá sa zaoberá týraním žien, je ich asi 6, nebudem pisat ako ti pomozu, povedia ako postupovat, hlavne co sa tyka dokazov. ich linky pomoci funguju 24 hodín, to ze sa agresia postupne len stupnuje je pravda.

kikaba44
28. máj 2013

@faila. neda mi , ale asi nie je daleko od pravdy a mozno preto ju hlada na dne poharika

victory1
28. máj 2013

@kikaba44 Ty by si mal asi radsej pozerat na dno poharika ako trepat tu nezmysly.....

misiba
28. máj 2013

To je strasne je mi to luto ☹ urcite vyhladaj odbornu pomoc, ak kvoli sebe aj kvoli detom.

annahela
8. máj 2017

bellinda76
24. máj 2017

@faila to hovori pan alkohol nie on

triciachloebrody
26. máj 2017

SU ZENY,KTORE az tak potrebuju s-e-x, ze im je to jedno,s kym a za aku cenu ho maju ??? ******** Styri deti, ktore budu takto isto zit ! A spominat na svoje hnusne detstvo.... 😢

lorela
26. máj 2017

@bellinda76
@triciachloebrody 4 roky stará diskusia 🙂.

Nuž ktovie, ako to dopadlo...

ada2013
3. sep 2018

Dobry vecer. Ja mam podobny problem manzel mi vulgarne nadava sem tam to vyvrcholi az do bitky. Sme spolu 24 rokov ale stale bol agresivny. Podviedol ma a neviem mu odpustit. Kedykolvek sa niekde zdrzi hmed ho upodozrievam ze niekoho znovu ma.Stratila som vnom doveru. Mame maleho syna a ked mu hovorim ze odidem vyhraza sa mi ze jedine bez maleho.A najhorsie je ze man zmiesane pocity. A stale ho lubim. Co mam robit?

anitu
4. sep 2018

@ada2013 súd rozhodne ku komu dieťa pôjde. A keď nemá na vás nič zlé, tak určite ku vám. Išla by som preč veru...

beata_ra
4. sep 2018

@ada2013 Preboha, normalne sa vam aj cudujem ze este stale s nim ste a nie to este ho lubit. Po prvej bitke by som odisla od neho co najdalej a nie to este po nevere. Pani zlata, zvazte pre a proti a rozhodnite sa podla toho. Sud povacsine zveruje dieta do starostlivosti matky a ak aj dokazete ze je agresivny, mate podla mna vyhrate a syn ostane u vas 🙂

ada2013
5. sep 2018

Dakujem zenicky, len jeden problem. Byt je po jeho rodicoch cim sa aj osocuje ze byt je jeho. ja by som musela ist do podnajmu.A neviem ci by mu to neprilahvilo.

sense
5. sep 2018

@ada2013 len jedna otazka, co na nom lubis? Tie nadavky, alebo tie facky?.... odidte od neho ak nie kvili sebe tak.kvoli.vasmu dietatu

bluka2
5. sep 2018

@ada2013 na podnájme nič zle nie je. Vyhľadaj pomoc, ak máš strach sa rozhýbať. Riešenie už poznáš... Držím palce

takaakoty
5. sep 2018

Zeny, zobudte sa zo snov...kazdej, ktora radi, aby sa zena so styrmi detmi a bez zazemia rozviedla, by som dopriala "na skusku" tri mesiace bez muza. Velmi rychlo by pochopili, do akej sracky sa dostali. To nie je len tak, zbaliť tolko detí a nasackovat sa späť k rodičom, alebo do azyloveho domu...

bluka2
5. sep 2018

@takaakoty nechápem, prečo? Sracka c. 1 je podľa násilie. So 4 deťmi sa nedá zarábať + výživné alebo čo presne je problém?

bluka2
5. sep 2018

Inak spomína len jedného malého syna, povodny príspevok je starý