Vedeli ste, že aj muži majú vlastnú stránku podobnú modrému koníku?

23. júl 2021

Ahojte vedeli ste ze aj muži majú vlastnú stránku podobnú modemu koniku a volá sa Modra strecha? 😃,, a keď tak pozerám ze muži vôbec nemajú toľko zbytočných starosti ako my ženy väčšinou tam riešia mužské veci, stavbarciny atď.. Sranda ze?

ukulela
23. júl 2021

@makova333 tak toto ma zaujíma, daj, pls, background.

autor
24. júl 2021

@tenerifka tak to je teda chlap, že také veci na žene necháva 🙃

tenerifka
24. júl 2021

Preco? On je v tom nemehlo a ja sa v tom vyzivam, bavi ma to. Preco by to mal robit chlap, ked ho to nebavi?

autor
24. júl 2021

@tenerifka tak napísala ste to akoby mu všetko od rúk utekalo, tak čo ho teda bavi?

tenerifka
24. júl 2021

bavi ho pracovat vo svojej praci, vdaka comu mzeme financovat, co treba, nie je kutil ani technicky typ, nevyziva sa v zariadovani domu, a kedze ja som pravy opak, sme v rovnovahe

1mata
24. júl 2021

Je tam viac zien, ako muzov 😄

lolazmola
24. júl 2021
autor
24. júl 2021

@tenerifka tak to je potom super 🙂

blunka
24. júl 2021

No tak ja mam 2 malicke deti ale na modrej streche som o moc viac ako na konovi. Poslednych 5 rokov isto. A teda pride mi tam pomer zien a muzov 50:50. Nikdy ma ani nenapadlo že to je mužska stranka a nepatrim tam. Viac ma bavia technicke temy ako detske. Tu skor bazar vyuzivam.

babkaland
Včera o 08:45

Ano ta strecha je pre stavajucich a veciach ohladne byvania. Neviem o existencii vyslovene na muzov zameraneho fora ani na vyslovene na zeny. Konik je forum o materstve a pre rodiny. Nieje vylucne zenske forum.

Kedysi byval casopis Bravo a mal aj verziu Bravo Girl. Cojaviem nejaky zensky magazin by mal nejake forum popri stranke.

Muzi maju nejaky magazin nejaky dajto samec sk či čo neviem ako sa to presne volá ale majú. Neviem či k tomu je aj fórum.