Viete si doma s manželom či partnerom ustupovať?

siduska
23. júl 2008

ahojky, chcela som sa opytat ako to zvladate, robite vy doma? viete sa so svojimi drahymi polovickama dohodnut.napr..on chce kukat to a vy to... my sa na takych malickostiach doma hadame skoro kazdu chvilku... obidvaja sme dost tvrdohlavy a nechceme si ustupit....
dakujem za odpovede... 🙂

siduska
autor
4. sep 2008

ma_se
nechcem im ju davat skor len za mojej pritomnosti, lebo raz som im ju dala,,, tak hned ju nesi k tatovi ako ex...
to som isla prasknut od nervovou, lebo ex bol este tak pozorny, ze si ju doma u neho nafotil a loslal mi fotky aky je stastny , ze ju ma pri sebe

to vies,,, vtedy je starostlivy...to milujem, zaidny zaujem a ked neco uz mu hori pod patami, tak su starostlivy otcovia 😠

ma_se
4. sep 2008

...sak prave a robia sa taky chudaci...aky oni boli tyrany atd.ja sa stale smejem,ze som mu pichala spendliky pod nechty,ze som mu nedala najest atd.chudacik.... 😝 ,ja by som bola zvedava ako sa ma teraz....
tak ty vies najlepsie,preco im ju nechces dat...dobre sa pochvalit ked si ju raz za cas zoberie a nestara sa o nu kazdodenne...to by kazdy vedel...na par hodin...tak ti prajem pekny vecer....

siduska
autor
4. sep 2008

to vies cely zivot od kedy sa narodila sa o nu nestaral za cely den ekd ju videl hodinu ,,, kecam par minut tak to bolo na neho vela

tiez sa mal pri mne zel, nevarila som mu, na co mala bola kojena,,, 😀 tak som nemusela, jedlo som nekupovala... a vies v com som bola najhorisa??? ze som s nim nechodila chlastat do hospdy???
ked sme isly nekam na zabavu sa tam furt tak ozral, ze o deviatej sme prisli a o deisatejuz smapl ozraty na stole... hamba... preto som s nim ani nerada nikam chodila...

ma_se
5. sep 2008

pekny den siduska 🙂 ....sak,odrazu taky vzorny oteckovia....ex tiez sa vobec nevenoval synovi...a ten rok co ma podvadzal...tak mozno trochu,ale to asi aby zakryl,ze ma aj nejaky iny vztah...
ked mal syn rok,tak ja som s nim bola na chate sama a on s tou lompou,alebo ked bol v nemocnici na pruh so mnou tak to iste...ja v nemosnici a on sa flakal....a najhorsie,ze jeho matka mala taky vplyv,ze este aj do karty mi obvodna popisala somariny...kym sme zili normalne bolo ok,a ked zacal robit blboviny tak tiez blbosti do karty pisali....ja som sa natrapila zo synom...bol velmi zivy...a podrz sa ked mal 18rokov syn tak ex sa ozval,ze mi chce pomoct...ked uz syn bol plnolety...vtedy on mi chcel pomoct,tak som ho poslala do teplych krajin... 😝

siduska
autor
5. sep 2008

ma_se ahojky... teb krasne ranko prajem

teeda tak to si robis srandu... celych 18 rokov o vas nevedel a jak je syn dospeli a uz skoro bude mat svoj vlastny zivot on ti chce pomahat a s cim???? tym, ez uz sa nemusi starat o male miminko,,, menit pleny a pocuvat ten rev::: to ma podrz ty chlapi su cim dalej tym viac hlupsiii... sa musim s nich smiat...

mne vcera tiez volala ex, ze len tak si spomenul, ze ako sa mame... najedou... 😀 😀 😀 tolko starosti...

ma_se
5. sep 2008

siduska...prave,ci narodeniny ,ci meniny ani jediny pohled neposlal,len to vyzivne, a ked bolo zvysenie,tak vsetko robil preto aby ma ociernil klamal len sa mu tak od ust prasilo...jak ja mu nedovolim sa stretavat so synom a bla bla...
aky on ma zaujem... 😝 ,mne osobne tak znicil on a jeho matka povest,ze ja dodnes s tym bojujem...a uz ani nic nevyhrajem,lebo ludia su zly a veria vsetkemu... 😝 a nikomu uz nic nevysvetlis...
preto ty si vaz,toho ked ta zobrali priatelovi rodicia dobre,malo kto je taky...aby si vzali cudzie dieta za vnucku atd.niekedy aj vlastna rodina je horsia ako cudzi... 😝

siduska
autor
5. sep 2008

ma_se
to mas pravdu,

velmi si ich vazim, s priatelovou mamou si viac rozumiem ako s vlastnymi...
tiez o mne hovori nepekne, ze som mu vybavila sudny zakaz k malej a pri tom si moze za to sam... a ze mu ju nehccem davat...
ked je cele dni ozraty, nechdoi do prace len od rana do rana sedi v krcme, tak to by ma ani nenapdalo mu dat malu... ked sa nevedel do teraz o nu postarat , este by jej tam dal neaje pivo,a lebo by ju nekde zabudol....

ma_se
5. sep 2008

...alebo prepil 😀 😀 ,no clovek uz cely zivot musi bojovat s hlupakmi/prepac/ale co mam napisat,ked su 😝

...to mas velke stastie,ja tiez si nerozumiem ani s rodicmi...lebo aj oni mi do manzelstva kecali a ex toho zneuzil... 😝
je to vypocitava sv... 😝
u nas je krasny den,svieti slnko...
teraz zasa opakuju ako som ti pisala sudnu sien...a tam sa dvaja rozvadzaju a chlap /je gembler/ale zviedol to na zenu,ze ona ho k tomu dohnala.... 😀 chudaci...

siduska
autor
5. sep 2008

nemas za co prepacovat,,, ked su to hlupaci...

no ved to aj ja som dohnala ex k alkoholu

ale to mu nidko neuveri, lebo chlastal aj pred tym, len ja pred do mnu sa tvaril, ze je neviniatko,,, ja som prisla na cechy, takze som v podstate o nom nic nevedela, bopla som hlupa... chodili sme spolu chvilku,, ja som otehotnela a on mi navrhol aby sme sa vzali,, suhlasila som,,, ale bola to chyba...co uz ... 😒

ma_se
5. sep 2008

...takze ty si zo Slovenska?ja som mala ex tiez z CZ.... 😝 a to ma jeden clovek/chlap od cechov odhovaral,ze si ho nemam brat,ze mi urobi dieta a kopne ma do zadku,a mal pravdu...len ja som mu neverila,lebo som bola zamilovana...a myslela som,ze ma chce len pre seba preto tak hovori/my sme niekedy spolu chodili/a ked prisiel z vojny domov a videl ma chcela naspat aby sme spolu chodili,ale ja som uz sa mala vydavat...
a bola som zamilovana do ex...
ten dotycny urobil chybu,lebo odysiel na vojnu a neozval sa....tak pre mna to bolo ukencenie vztahu... 😝

ma_se
5. sep 2008

siduska prajem ti pekny vikend...ja sa na chvilu odmlcim,lebo pride domov druh...bude dost prace... 🙂 drz sa a nedaj sa 😉

siduska
autor
9. sep 2008

ma_se
ahojky dlho som tunebola, sme vyletovali.. bolo super.. sme jazdili na styrkolkach aj malaj sa to pacilo...
tiez by som to ovazovala za ukoncenie vztahu, ked odijde a sa naozve...
a co ty ako sa mas???

ma_se
9. sep 2008

Ahoj siduska,tak si sa mala ok,to je dobre...ja sa mam celkom ok,mam nejaky zdr.probl.ale tu by som nerada pisala,ked je to tema o inom...inak je druh doma tak je viac prace a aj mi chodime trochu niekde...maj sa krasne a az to bude mozne ozvem sa...lebo teraz som menej na PC...

siduska
autor
11. sep 2008

ma_se
dobre budem rada ked sa ozves, tiez teraz chodim menej na pc... zatial sa maj papa

ma_se
14. sep 2008

...siduska...prajem ti peknu nedelu...zatial sa maj...pa

siduska
autor
14. sep 2008

ma_se
dakujem... my sme marodili, mala mala nejaku rymu.. ale uz je to ok.... inak prajem krasny zvysok nedele.... 😀

ma_se
14. sep 2008

siduska....dakujem,ked teraz je take pocasie,jeden den pekne a druhy normalne sa treba obliest jak na zimu...pekny vecer....

siduska
autor
15. sep 2008

ma_se
to mas pravdu, nidky neviem co si mam vziat na seba... furt je horsie a tak...
potom necudo, ze kazdy ma rymu a je chory.....
a co ty ako sa mas????

ma_se
15. sep 2008

Ahoj siduska....no u nas prsi...ja sa mam ok,dobrala som silne antibiotika 3druhy a teraz budem brat probiofix...no,my sme minule boli na nakupy a tak a tiez sme sa potili v aute,a za par hodin sa tak ochladilo,ze som zmrzla nenormalne...prajem pekny zb.dna... 😉

ma_se
17. sep 2008

siduska...pekny podvecer ti prajem...

siduska
autor
30. sep 2008

ma_se
ahojky dlho som tu nebola, tak co ako sa mas? mas neco noveho???
u nas dokopi nic.... mala bola na skuzke ve skolke, sa jej velmi pacilo, len ten posledni den uz nechcela ist , vlemi plakala... ale zvladla, to a zase poobede ked som po nu prisla,nechcela zase domu.... 😀 😀 😀

ma_se
30. sep 2008

siduska...ahoj....no nove...zalezi, co chces pocut....ty ides do prace?ze davas malu do skolky?presne som toto mala aj ja s detmi...konkretne dcera...tak rada chodila do skolky,ze ked som pre nu prisla tak plakala,ze este chce ostat... 😀 a syn tiez rad chodil do skolky...len neplakal...

siduska
autor
30. sep 2008

ma_se
tak za chvilu mi konci materska.
a tu su tak ochotni,, ze ju vezmu skor do skolky, na skuzku,,, tak ju budem davat nech si zvyka... 5 mesiacov ubehne rychlo...

ma_se
30. sep 2008

...tak to mas pravdu,leti to....nedavno zacinali prazdniny a uz zasa je skola atd... 😉

siduska
autor
1. okt 2008

len s priatelom si nejak nerozumieme...

ma_se
1. okt 2008

...ako to?ved bolo vsetko ok...

siduska
autor
2. okt 2008

ale bolo aj je, len sa furt na necom dohadujeme... uz mi dochadza trpezlivost,,, este riesi minuly vztah co mal,,, a to uz sme vyse pol roka spolu a furt resi co bolo... 😠

ma_se
2. okt 2008

...no kazdy sme iny,niekto sa vyrovna hned z rozchodom niekomu trva dlho... 😉 kym sa nevyrovna z rozchodom...

siduska
autor
2. okt 2008

to hej, ale mne to stve, mam pocit ako keby mna nemal rad, ze riesi minulost, mam strach, ze sa vrati k nej a to spolu ani rodinu nemali a nic majetok nic... tkaze to bol vztah len tak... akoby, boli spolu tri roky. ja neviem ako tu situaciu mam zvladat abo ako sa mam chovat.... ako si to zvladala ty?

ma_se
3. okt 2008

ahoj siduska...no pisala som ti dlhy prispevok a vymazal sa mi 😝 takze len strucne ti napisem...zo zaciatku som sa trapila...ale ja som hned nemala nikoho,lebo som mala len v hlave ex...mala som aj maleho syna ziveho velmi takze dni som mala vylnene,ale vecer uz boli horsie...tak som si asi po dvoch rokoch nasla priatela,ale on bol ziarlivy a ex chodil,ze vraj za synom.ale nebolo to tak...takze smola....tak som bola sama dlho,a uz som nechcela ani chlapa,ale casom som pochopila,ze nemozem ostat sama/tlak v rodine,atd./aj synovi som chcela este vytvorit rodinu atd.
dala som si inzerat,spominam druha,ale k nemu by som sa nikdy nevratila....ani nahodou...a este po tom co som sa dozvedela,uz vobec nie... 😝 pre mna je to uz clovek,ktory ako keby ani neexistoval...