Vo vzťahu nie som šťastná

konik85
29. mar 2016

Mam pocit ze neustale musim ustupovat a prisposobovat sa iba ja....Uvediem len dva priklady lebo by som tu pisala do rana...Napr On rad chodi na rybacku, je to jeho hobby...uz teraz si planuje ako cele leto budeme chodit s deckami a jeho znamymi...Ja by som radsej isla niekam na dovolenku k moru, na vylet (aj do zahranicia)..On nikdy nic take nenavrhne sam od seba a ak to spomeniem povie len "ved aj to bude"...ale kedy ?..toto pocuvam uz asi 2 rok a stale nic...
Zachvlku je tu leto a mne je uz teraz luto ze zasa skysnem niekde pod stanom ☹
Dalsia vec ze sa musim prisposobovat aj v sexe....sex je len ked on chce...vacsinou tak 1x za tyzden a aj to len taka rychlovka ,chodi neskoro vecer z prace,pozrie tv a ide spat....Chapem ze je unaveny ale je tu aj vikend,hocikedy mal volno tyzden,dva..bol oddychnuty a stale to bolo otom istom ..rychlo si to odbit a dovi dopo....
Ked som mu nadhodila preco sa nesnazi viac,ved zenu sa da uspokojit aj inak ..jeho odpoved bola "Ja to neviem, " ty to vies lepsie !?
Alebo kedy sa mame venovat jeden druhemu ked tu pobehuju 2 decka? z toho jedno ma 6 druhe rok a pol...vraj nieje cas, ked budu starsie bude to ine a bla bla.....
Podla mna by sa ta hodka dala najst ak by chcel...starsi chodi casto k babke,,niekedy tam aj prespi..Mala chodi skoro spat..
Ja neviem ci som cudna alebo co ...ale cim som starsia tym viac mi to vadi..... 😠
Preco sa mam stale vo vsetkom prisposobovat iba ja ?? Uz mam toho fakt dost 🙄

maxiva
3. apr 2016

@konik85 myslim,ze pojde s tebou 😀

tova
3. apr 2016

@konik85 nie, nie to musis spravvit tak, ze on sa bude citit "vynni" povedz ze si VAM objednala dovolenku a idete. to bude len JEHO volba ci pojde a budes na koni ty, mozes sa ofucat ze ON spravit rozhodnutie a neisiel. 🙂))) (neofucaj sa len mu das vediet ze s nim pocitas a vlastne on bude ten zradca 🙂 a urcite maj niekoho v zalohe, sestru, mamu kto by siel s vami ked nepojde on alebo pojdete vseetci

konik85
autor
9. apr 2016

@tova Nemam financie nato aby som nam objednala dovolenku...tak som to chcela riesit takto ze pojdem s kamoskou k jej znamemu ..ubytko v podstate zadarmo atd....
Dnes mi povedal ze nech si idem kde chcem...a ze nevie ci sa sem vratim knemu..lebo on si domysla v sprostej kotrbe hovadiny

maxiva
9. apr 2016

@konik85 no budes to mat s nim este tazke 😒 ale to su muzi,uplne inak rozmyslaju ako my ☹

tova
9. apr 2016

@konik85 ta je to blbost riesit s kamosku k znamemu ked nie su financie. Ked nie su financie tak sa neide nikam alebo pojdes na par dni ku kamoske domov alebo k rodine. To uz je len len z trucu dostat sa za kazdu cenu niekam. Je ine si dovolenku zaplatit v hoteli a ist napr. s mamou alebo sestrou. ale ten tvoj napad neni dobry, radsej si dosetri a chod na sk niekde na 1,2 noci, su aj sukromne domy, chaty lacne.

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@lubiss vidis to ako si zariadis tak mas 🙂)))