Vyhodila som muža a on žije teraz u milenky

essinna
24. júl 2015

Ako som tu uz pisala , potvrdila sa mi nevera , muza som vyhodila a zije u milenky... lenze on sa ku mne sprava ako keby som ja urobila nie čo zle , ma problem este aj cau kravo povedat a to nehovorim o tom ze sa s nim neda rozpravat ani o vyzivnom ani kedy si berie malu ...nic ...
Ked mu napisem tak je mudry a pritom dva dni do zadu mi pisal ze ako to zvladam... snazim sa k nemu spravat slusne ale vytaca ma ... ako sa mam k nemu spravat ?

maciatkolulu
25. júl 2015

@essinna takze ty si jeho vyhodila. Neodisiel sam?

maciatkolulu
25. júl 2015

@essinna od kedy nie ste spolu? Kto plati vsetky seky a naklady na domacnost?

essinna
autor
25. júl 2015

@maciatkolulu ano po tom co som to odhalila a priznal sa

essinna
autor
25. júl 2015

@maciatkolulu od 9.7 je preč , cize teraz budem platit inkaso sama ... do teraz platil on ale len inkaso do domacnosti a na malu nedaval nic

cacianka
27. júl 2015

kľudne zájdi na sociálku - podľa ich mnohoročných a mnohodetných skúseností ti poradia čo a ako máš uviesť do návrhu na zverenie maloletej do osobnej starostlivosti a stanovenie výživného.
aj ti to na 95% napíšu.
ani nemusíš nič platiť, ani žiadať o bezplatnú právnu pomoc, tá sa ti zíde neskôr. súdne ťahanice okolo detí by sa mali riešiť urgentne,,
ale bývalka mm podala žiadosť o zvýšenie výživného minulý rok asi 24.6. pojednávanei bolo tento rok 13.5. asi preto neskôr, že už mali iné poriešené a len išlo o zvýšenie po rokoch.
kamoška sa rozvádzala, súd ich tlačil do rodičovskej dohody, že to bude rýchlejšie ak sa dohodnú a ani nechceli vytýčiť pojednávanie bez toho - takže sa dohodli mimosúdne , navrhli rodičovskú dohodu a už len prebehlo súdne pojednávanie na potvrdenie dohody, cca pol hodinu.

olinka2424
21. aug 2015

Mám podobný problém...som rozvedená 8 rokov a stále nemám pokoj od bývalého...správa sa nadradene, útočí, zhadzuje ma...proste nepredýchal rozvod .. odkedy je takýto, komunikujem s ním len písomne - sms, mail a pod. aby som v prípade potreby napr.súdu, mala všetko podchytené ...je to blbé viem, ale takto by sa nemal správať jeden dospelý muž...a chcem konečne kľudne žiť ...

tana284
21. aug 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

ja som az prekvapena ako sa niektori ludia dokazu spravat. Rozum sa mi pri tom pozastavuje.

essinna
autor
23. aug 2015

@tana284 Ja tiež...

cacianka
24. aug 2015

môj ex mi raz zahlobil . " zavolám tvojej mame a poviem jej aká si " a ja jemu " a rovno jej povieš kedy jej chceš vrátiť 50 000 Sk ?, už meškáš rok"...
no bedňa gitu má vyššie IQ ako niektorí muži,
že sme pred sobášom nemali viac rozumu a skúseností !!!!!

sidon
18. júl 2020

@essinna ako sa to celé vyvinulo?