Vymenil ma za facebook

miskabiska
12. feb 2016

mam priatela uz 7 rokov. v poslednom case je to s nim na nevydrzanie. neustale je na facebooku. rano, prve co spravi, pozrie tam. vecer posledny pohlad na facebook. travi tam cely vecer, ja som unho, on si facebookuje. nezaujima ho, co som robila cez den, nedebatuje so mnou, kedysi sme sa rozpravali po veceroch, teraz sa bavi len na diskusiach na facebooku. ochladol voci mne, pusu mi da len tak letmo, nedotyka sa ma, vytratila sa neha, byva na mna nervozny. ja mu prejavujem lasku aj pozornost, ale od neho sa mi nedostava. pritom este nedavno bol ku mne mily a pozorny. alebo je to jednoducho tam, ze sme spolu uz tolko? nemala som este takyto dlhy vztah.

miskabiska
autor
23. máj 2016

@majka99999 otvorila som flasu vina a dali sme rec. Povedala som mu kludne a bez emocii, ako sa citim, priznala som podiel hormonalnej nerovnovahy, aby v tom nebol sam 🙂 Cudoval sa, lebo on to tak vobec nevnimal, ze by ma nejako zanedbaval. Odvtedy si dava pozor, aby netravil v mojej pritomnosti cas na webe, ale so mnou. Mam stastie, ze je taky chapavy. Dufam, ze mu to dlho vydrzi 🙂