Vyvolanie žiarlenia

12. apr 2022

Dobrý deň. S mužom sme spolu skoro 6 rokov, máme 2 malé deti. Problém je v tom,že ja som stále s deťmi, nikde nechodím a ak idem len s deťmi. Odkedy som na MD, muž akosi rezignoval. Žiadna snaha udržať si ženu. Viem, že deťmi sa všetko mení, ale aj tak by som si priala, aby sa ešte snažil bojovať. Nie sme spolu 20 rokov, ani 30, aby bol náš vzťah ako u spolubývajúcich. Kedysi pred deťmi žiarliť, bál sa, že si nájdem iného. Nie som krásavica, ale nikdy som nemala problém o záujem mužov, možno tým, ze som odmalička bola s bratom a jeho kamošmi, tak som vedela komunikovať. Nech som vysvetľovala, ako som chcela, že on je jediný, ziarlieval. Odkedy som na MD nič.. absolútne, už ani nepočúvam od neho komplimenty. Len čo je navarené, či som mu oprala ,,košeľu". Čo deti, čo pes. Aja sa môžem dotrhat aby si ma všimol a nič. Keď som mu pár krát povedala, že si nájdem alebo, že mám milenca len sa zasmial, že on vie, že nemam a ze si ani nenájdem. Akoby si povedal, už má somnou deti už má neopustí. Mrzí ma to, neviem ako v ňom prebudiť znova záujem. Cvičím, starám sa o seba a nič... kedysi zbadal, že si píšem s chlapom a oheň na streche. Teraz? Nič... len sa spýta či sa bavíme o deťoch, práci...

zmrzlinka2021
12. apr 2022

A prečo manzelovi nepovies co ti vadi?
Pre neho na prvom mieste mas byt ty ako jeho manzelka a on pre teba. Ak nepestujete vzajomny vztah, ako chcete vytvarat rodinu pre spolocne deti?

babydesire
12. apr 2022

A nieje on ten kto podvadza?

elenita
13. apr 2022

Ja si myslim, ze Tebe ani tak nejde o to, aby ziarlil, ale o to, aby o Teba prejavoval zaujem, aby Ta vnimal ako zenu, aby si sa mu videla atraktivna. Na to mas plny narok, samozrejme,.potrebuje to kazda zena. A co on? Je pre Teba atraktivny, prejavujes mu lasku, naklonnost? Alebo len cakas, ci sa on nejako prejavi?

modrykonik33
24. jún 2023

@autor ako ste na Tom dnes?

autor
24. jún 2023

@modrykonik33 rovnako. Deti, pes, domácnosť 🤣