Vzťah bez budúcnosti so starším partnerom.

monca334
29. sep 2019

Ahojte, som tu nova s velkou dilemou... Mam 31 rokov zijem s priatelom ktory je o 12 rokov starsi... Zobrati nie sme, deti spolu nemame... Pred pol rokom sme sa zacali snazit o babo, zatial bez uspechu... Inak vsetko funguje krasne, nie je romantik co mi velmi chyba ale lubime sa... On je rozvedeny, z predchadazajuceho manzelstva ma jednu dospelu dceru. A problem je prave v tom, ze jemu to takzo vyhovuje. Ja som stale tuzila po svadbe, ze sa pekne zosibasime ale on to stale odklada. Nedavno bola u nas jeho dcera s priatelom a poziadal ju o roku... Vtedy sa mi oci otvorili bol to pre mna sok, plakala som celu noc.... Uplne mi to otvorilo oci... Ona nemusela prosit priatela o prsten, chcel to on sam, bolo to krasne ako uprimne sa lubia... A ked som mu to povedala, ze aj ja by som to uz chcela prezit, tak sa somnou pohadal, ze co stale tlacim na neho, on to este tak neciti... Neciti??? Po 12 rokoch to neciti?? Tak potom naco sme spolu??Druhy sok pre mna... Som vo vztahu bez buducnosti... bojim sa rozchodu, bojim sa ze zostanem sama. Chlapi v mojom veku su uz zadany, zostali uz len neschopny a rozvedeneho hlavne s deckom by som uz nikdy nechcela, byt stale v pozadi uz nechcem 😫Poradte mi baby ako dalej.

jujo13
1. okt 2019

ahoj mylím, že vieš čo máš robiť a ak si silná žena už si sa rozhodla tak to len realizuj rozhodne s ním nemaj dieťa ono by si takýto stav nevybralo. život máš pred sebou. dieťa nič nerieši medzi vami dvoma..., kamošky a rodina ťa isto podporia sama nezostaneš

jjeliska
1. okt 2019

@srandujete Nie, som zena, co ma zalubu v psychologii a muza, u ktoreho mam moznost vela veci odpozorovat🙂)) a ktory je super komunikativny.

srandujete
1. okt 2019

@jjeliska tak zo psychologie muza jednotka s hviezdickou 👍

777januska777
2. okt 2019

@karolinakr v tomto zas nesúhlasím, muži podľa mňa dokážu ustupovať dosť, len my ženy to nejako nevidíme a berieme to ako samozrejmosť. Dám príklad žena povie ide sa k rodičom, mužovi sa nechce, ale tak súhlasí, lebo vie že žene na tom záleží a nechce sa mu hádať a veľa takýchto drobností. Veď milé ženy koľko krát s nami muži vo veciach nesúhlasia, ale my si postavíme hlavu a tak to musí byť? Avšak niektoré veci už ani muž nechce tolerovať. Tiež má svoje hranice a to isté žena. Tu je chyba väčšinou nás žien, súhlasíme so spoločným bývaním so spoločným životom s partnerom a potom nás naraz prekvapí, že on sa ženiť nechce, veď prečo aj však? Má navarené, má upratané a má aj sex. Ja v tomto neodsudzujem mužov, ale nás ženy. Keby sme mali v sebe trošku úcty a nepodsuvali sme sa mužom len tak, tak aj tí muži by si nás brali skôr za ženy.

luciavaskova
3. okt 2019

@montemotherone JA! Ja totiž nemám ráda ceremónie každého druhu. A napriek tomu som vydatá už druhýkrát 😀. Čo by človek pre muža, ktorého ľúbi neurobil 😀 ....

montemotherone
3. okt 2019

@luciavaskova tak stres je to asi pre každého, ja som bola na nervy hlavne z obradu v kostole. Ale potom už ruka hore. A kvôli šatám by som sa vydávala aj viackrát 😁

pavlinasofia
3. okt 2019

Ahoj. Podľa mňa by si mala od neho odísť. Ženy v tvojom veku podľa mňa apsolutne nemajú núdzu o chlapov,práveže si v najlepšom veku 😉 ja mám 27 a tiež nvm čo ma v živote čaká, ale zase viem že by si ma ten môj zobral, aj keď budúcnosť by to nebola bohvie aká. Ak máte obaja iné priority a iné názory, tak choďte odseba, však nieje jediný a ako sa má k tebe dostať ten správny keď nemá voľnú cestu 😊 ak vy dvaja spolu máte byť, myslím s týmto tvojim, tak budete. Apson sa spamätá trosku

dilino
17. júl 2020

@srandujete tak hor sa do akcie.

jajka71
18. júl 2020

@monca334 budes spokojnejsia ked o par rokov napises, ze si najlepsie roky zivota venovala cloveku, ktoremu vyhovuje ze jedinymi detmi v jeho zivote budu vnucata, ma reprezentativnu partnerku, ktora mu poskytuje full servis a on je rad, ze nemusi riesit uz plienky, nocne vstavanie ci detske ihriska, partnerku ktora na neho neustale tlaci s manzelstvom a detmi aj verejme oficialne casom vymeni za mladsi nenarocnejsi model hoci aj sodrastenym dietatom, ktore od neho nebude chciet dieta, bude vdacna za kazducky prejav pozornosti, darcekmi si kupi jej full servis a ona bude vdacna za muza, ktory jej poskytne zazemie a ona ho bude vdacne reprezentovat a ty budes lutovat, ze uz deti zrejme nebudu a budes dufat, ze si najdes partnera, ktory ti splny sny spred 20r.....ze nerealne? Realne