Vzťah zo švagrinou

nikola85
16. jún 2020

Ako vychádzate so svagrinou vy?...
Ja vôbec neviem oni žijú nad nami na poschodí mi dole ale je ine ako ja ona je iná výrečna ...s môjho priateľa rodinou so rozumie s každým aj so svokrovcami ja som paru krát odišla od svojho ale sme sa vrátili k sebe ona mi hovorila stale že on nieje normálny a take pičoviny že ona by robila tak a tak...neviem cítim sa vedľa nej jak nič jak keby ma nikto nemusel ani sa nikto ku mne neozýva nič neviem ani nahodiť temu co mam rozprávať stymi ľuďmi tam....mne pride strašne falošná ona len sa pretvaruje pred každým... lenže ona tam bola prvá a jak keby všetci chceli aby som bola ako ona.....a proste neviem trápi ma to neviem v kuse keď niečo chcem povedať tak myslím že čo nato povedia ostatný alebo keď chcem niečo urobiť proste neviem asi mam strašne nízke sebavedomie predtým som mala na háku kto si čo myslí a išla som svoje

katty2012
16. jún 2020

@nikola85 no vyzera to tak ako pises, ze problem mas ty sama so sebou a pricinou nie je svagrina, s ktorou sa porovnavas a potom ju kritizujes, pretoze je zrejme viacej komunikativna, spolocenska, sebavedoma, oblubena ??? ako ty

pribinak
16. jún 2020

Odsťahuj sa sj s priateľom preč. Buď si niečo kúpte, alebo choďte do podnájmu
To koľko vás je v tom dome? Jak hadov.
Toľko ľudí pokope je vždy len otázka času kedy vzniknu problemy

Ty sa s ňou neporovnávaj. Ži si svoj život a ju nechaj tak

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lija22
16. jún 2020

pocuj..normalne zeny sme tu, aj si zanadavame, coby nie. Ale bolo nutne takto natvrdo pouzit slovo pico...ny? mna to trosku vyrusuje. Vobec sa to nehodi celkovo na tuto stranku. A pokial chces rady, tak, krucinal, daj si trosku zalezat lebo toto si napisala otrasne

miadi
17. jún 2020

Si to po sebe precitaj este raz a nezaujato.Ved ona znie ako fajn clovek nedala si ziadny dokaz toho aka je falosna. Iba to ze tebe vadi a mas pocit ze je oblubenejsia ako ty. Proste cele je to viac o tebe ako o nej.Ukazala si svoje komplexi svoju paranoju a neschopnost komunikovat s rodinou tvojho priatela ci manzela..Ved nemusis ju mat rada odstahujte sa a neporovnavaj sa so susedami atd s nikym zameraj sa na seba a svoj vztah s partnerom. Ten problem si vyrabas sama.

sense
17. jún 2020

Problem nie je vo svagrinej ale v tebe...ze ziarlis na jej otvorenost a bezprpstrednost kym ty sa nevies vymacknut lebo mas komplex...

lenuliatko84
17. jún 2020

Problem nie je svagrina ale ty sama.chlap od teba odchadzal tak sa citis menejcenna.pppracuj na sebe.
Aj ja som velmi vyrecna a oblubena a nie som falosna.jednoducho niekto vie zaujat a zacat temu a biekto zial nie

sunny8
17. jún 2020

Mňa irituje úplne každý vulgárny výraz použitý ženou pokial to nie je niekde vo vtipoch kde sa to možno nedá nahradiť iným slovom
Moja popracuj na sebe najprv na slovníku potom na sebavedomí a možno sa ti upraví aj vzťah

andreafa
22. jan 2022

@nikola85 po prve slovnik a po druhe gramatika! 🤦‍♀️🤬