Začínam ho neznášať

lajka65
8. mar 2022

Ahojte baby...začínam asi neznášať svojho manžela.mame 3 malé deti .....poviem to v krátkosti.od novembra mám zdr.problemy,proste behám po lekároch,som mesiac po operácii,teraz mám zavrate ,dýchavičnosť ,zasa behám po dr.ide o to že manžel keď príde z práce mi vyčíta že mu meohrejem jedlo nedám mu na stôl ,že vari on....vari,ale len v nedeľu ,on je proste rád keď navarí niečo iné ako ja ,vraj stále len tie isté jedla.....mala som pocit že ho varenie baví,ale tie výčitky ,že už si aj žehliť môže ,aj vyprať a na ch....mu takú ženu.....sex máme možno raz do mesiaca ,proste necítim sa dobre ,vysvetľujem mu to že nemám chuť ,že som unavená a vyčerpaná,chodím po lekároch ,furt nejaká diagnóza nová.....mám pocit že ho neznášam už....proste vraj len ležím nič nerobím,pritom máme poriadok ,vždy navarené , výprate,ozehlene,postarané o deti.....čo mám robiť ďalej ,už nemôžem naňho ani pozerať

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sparrows
9. mar 2022

Už sa ani nedivím, že niektorí muži si stále v roku 2022 myslia, že ženy sú ich slúžky, keď čítam komentáre niektorých žien tu…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guiseppinka
9. mar 2022

@janula12345 ano je, lebo keby sa nespraval ako kkt, tak by aj chut bola.. ale ked vidis, ze ta len buzeruje, ze si nevazi absoutne nic, co robis a nevidi, ze teba to stoji mega vela energie, tak najradsej by si mu ten tanier drbla medzi oci... Teraz je take obdobie, ze on by mal odbremenit ju, jej dat zohriat... Okrem toho sme co, v 19.storoci? On nema ruky a nevie kde je chladnicka? Nevravim, ze ked sa dava vecera pre vsetkych, tak hej, to ta uz nezabije. Ale specialne pre neho? Isto nie...

oblecenie99
9. mar 2022

Mimochodom, ja ako dieťa som to videla na vlastné oči, vyrastali sme v tom so sestrou, prababka vrieskala na babku, aby poriadne naložila ten tanier starému otcovi, neskôr na mamu, že nevie naložiť tanier nášmu otcovi, môj otec doteraz ak niečo dokončí v záhrade, a má chuť na kávu, tak príde do domu, sadne si za stôl a čaká.. pre mamu je to signál, že má nechať všetko, na čom momentálne robí a pripraviť mu tú kávu a položiť pred neho. Ak si to mama nevšimne či sa pozabudne, tak otec urazene vstane od stola, buď bez slov alebo s hundraním ide späť do záhrady, ALE kávu si nikdy sám sebe neuvarí, to radšej nebude piť kávu. Ja ani moja sestra to doma u našich mužov nepraktizujeme. Áno, sú situácie keď naložím na tanier každému, ale len tak, vyslovene pre chlapa ako prejav lásky, nie. Ani nás to nenapadlo nikdy, a to sme v takom prostredí vyrastali.. ktovie, možno práve preto... Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale keby môj muž začal pred mojou kamoškou hundrať na neumyté šálky v dreze?? By som sa ho rovno spýtala, že keď má také dobré oči, tak nechápem, prečo nezapojí aj ruky a keď skončil, tak tu máme na stole aj dezertné tanieriky, už sme zákusok dojedli, ďakujem za umytie aj týchto.. Ako sa to zvyklo na tomto portáli často radiť ženám, tak to otočím: keď sa mu nepáčilo, že autorka prejavuje svoju lásku k nemu ináč, ako to robili ženy v časoch posledných protihabsburských povstaní, tak sa s ňou nemal ženiť. Akú si vybral, takú má.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
9. mar 2022

@elizabet173 Keby len tolerovat ale este vravia aj inym zenam aby to aj oni tolerovali. Aj ja som sokovana, lebo tolko vela ich je. Nikdy by som tomu neverila ak to tu nevidim na vlastne oci.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
9. mar 2022

@elizabet173 To si mala skvele vzory v rodine... hlavne u tych starych rodicov to sa len tak nedalo vidiet, ze by dedko robil zensku pracu. Moju stary rodicia boli stara skola. Jedlo muselo byt nachystane v spravnej teplote. Ak bolo vychladnute, bolo velmi zle. Ale moji rodicia (dakujem im nesmierne za to) uz nastastie nepokracovali v tomto. Najma otcovi sa velmi hnusil takyto pristup a povazoval starkeho za neschopneho ze sa necha takto obsluhovat. Presne ako si pisala, ze ak to vyhovuje obom, je fajn, ak ta zena s radostou a chutou nalozi muzovi a on oceni jej gesto tak tam nie je problem, ale vacsinou je to o tom ze ja som pan domu a ty si tu na to aby si ma obsluzila.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
9. mar 2022

@elizabet173
@andreatytler
@oblecenie99 napríklad ja rada mojim doma navarím, aj ohrejem, aj naložím jedlo, ale robím to dobrovoľne, s láskou, keď mám čas. Keď nemám cas naložia si sami, toto keby mi je vyčítane tak sa tak nastvem ze sa hrncov aj mesiac nedotknem.
Domáce práce ináč robíme spolu, alebo mame podelené, varím väčšinou ja ale napríklad vôbec neperiem.
Výhovorku "nechce sa mi teraz" beriem ale ak by mi niekto povedal ze "nebudem robiť ženské práce" tak to je pre mňa ako červené sukno pre býka.

Ze niektoré ženy skončia ako sluzky v domacnosti za to si môžu sami. Na začiatku vzťahu si chlapa rozmaznaju, skáču mu okolo zadku a potom keď prídu deti ci zdravotné problémy nestíhajú. Lenže od grófa ktorého niekto 5 - 10 rokov obskakuje už potom ťažko očakávať pomoc.
Mlady zamilovany zajac ktorý sa práve nasťahoval do bytu s frajerkou spraví pre svoju polovičku všetko. No starý cap, vedomý si ze ma ženu finančne v hrsti a ze s deťmi a obruckou na prste mu už len tak nezdrhne s takým sa už ťažšie hýbe.

medulienka81
9. mar 2022

@lajka65 od zajtra nerob nič a potom uvidí co si všetko dovtedy robila.