• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žiadosť o rozvod a všetko okolo toho. Prosím poraďte

16. mája 2017 
@palo88 mozes podat na sude navrh na predbezne opatrenie aby do vynesenia rozsudku zostali deti v mieste trvaleho bydliska..argumentovat mozes skolou a socialnymi vazbami....na UPSVAR ti poradia co a ako
1. okt 2016 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoduchšie to asi nepôjde že? Dúfam že poradia už aby to všetko skončilo ozaj to neprajem nikomu handrkovat sa o vlastné deti ako o kus nábytku
1. okt 2016 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tiez by som potrebovala radu som na materskej mame dve deti uver na chalupu co mozem spravit preto aby som-neprisla o chalupu kedze som-na materskej nemozem si dovolit platit uver sama mozem navrhnut aby platil aspon polovicu a este aby platil na deti ?chcela by som ti chalupu len-kvoli syncekovy chodi tu do skolky a ma to tu rad nechcrla by som-mu sposobovat traumu este aj zo stahovanim stretli ste sa stym niektora?
27. dec 2016 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vedeli by ste mi pomoct? Mame podanu ziadost na rozvod, dosli papiere ze dcera ma na cas po rozvode stanoveneho kolizneho opatrovnika a vyzva pre mna a koliz.opatrovnika aby sme v lehote 15 dni k navrhu na zacatie konania pisomne vyjadrili a oznacili dokazy na preukazanie skutkovych tvrdeni. Co to znamena? Ak nestihnem lehotu? Dakujem
5. mar o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaxx4 Predpokladam, ze podaval manzel, takze ty sa mas vyjadrit k jeho navrhu. T.j. napisat vyjadrenie a poslat, alebo podat na podatelni na sude.
5. mar o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulka0509 dakujem za odpoved. Nakolko manzel v navrhu na rozvod uviedol ze mala nema ziadne zdrav.problemy, zhanala som spravy od lekarov pretoze ma operovany 3komorovy hydrocefalus, epilepsiu, je sledovana vo viacerych specialnych ambulanciach som termin do 15 dni nestihla. Je problem podat aj neskor ked uz mam vsetky spravy? Sice sme sa dohodli na striedavke ale manzel chce po tyzdni a ja po dvoch s cim nesuhlasi pretoze je to prenho vela. Da sa este poziadat o zmenu alebo osobnu starostlivost? Dakujem
5. mar o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaxx4 na tvojom mieste by som sa pisome vyjadrila, dolozila spravy od lekarov ktore mas, a do vyjadrenia by som napisala nieco v tom zmysle, ze kedze si nestihla dolozit vsetky spravy,donieses ich na pojednavanie..ale je dost mozne, ze budu cakat, a dostanes dalsi "pripis" kedy a ako mas dolozit zvysne spravy. A k tej zmene: ano da sa to,vsetko napis do toho vyjadrenia..napr.my sme sa dohodli na vyzivnom, aj mi to podpisal, no na sude to zmenil..a samozrejme, ze mi dali menej. Hned na zaciatku sa vas budu pytat, ci suhlasite s navrhom, alebo chcete nieco zmenit. Ale kedze ty uz teraz vies, ze chces zmenu, tak to napis do toho vyjadrenia. Proste sa vyjadri k vsetkemu, co je v navrhu. S cim suhlasis a aj s cim nesuhlasis, a samozrejme s odovodnenim.
5. mar o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,je niekto teraz čerstvo po rozvode kto by mi poradil?
16. máj o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok