Žiarlim na frajera mojej kámošky

23. sep 2020

Je normálne keď ja 23 ročny chlap žiarlim na frajera mojej najlepšej kamaratky?
Mam polroka najlepšiu kamaratku a pred tyzdnom si našla frajera a ja som odvtedy smutný ..pritom ju mam rad ako kamaratku

deti95060810
23. sep 2020

nerieš hlúposti a nájdi si frajerku...😉
a kamarátke dopraj šťastie...

fokuska
23. sep 2020

Ziarlis preto, ze ona niekoho ma a ty nie - cize tiez by si chcel priatelku, alebo ziarlis preto ze je s nou prave on a nie ty? :D

ella_price
23. sep 2020

Dospej a nájdi si niekoho, aby si sa necítil sám.

stary_ujco
23. sep 2020

Keby to bola len kamoška,tak sa tesis s ňou...

autor
23. sep 2020

@stary_ujco vsak to ale naozaj som do nej neni zamilovany ale vsetky kamaratky co som kedy mal co si nasli chalana, tak som im prial, len pri tejto žiarlim

lenuliatko84
23. sep 2020

Popremyslaj ci nepotrebuješ frajera,ked sa citis pri dievcatach len kamaratsky

mirabelia
23. sep 2020

Možno je to iba žiarlivosť v zmysle, že ona teraz svoj voľný čas nebude tráviť už len s tebou ale budeš sa o ňu deliť s niekým iným 🙂 je to v poriadku...napríklad deti žiarlia na nového súrodenca, ktorý si berie pozornosť rodičov, je to pre nich zo začiatku malý nepriateľ, ale časom sa to zvykne vždy upraviť k lepšiemu 🙂 ja som tiež niekdy takto žiarlila a nebola to neprajnosť a určite som dotyčného nechcela po žiadnej stránke....možno je to trošku sebeckosť, ale neboj sa, zvykneš si na novú situáciu...keď prídu problémy vo vzťahu tak sa jej isto zíde super kamarát, ktorý jej poradí, vypočuje si ju.

moonlight1210
23. sep 2020

tak sa tato zrejme do chvile, kym si niekoho nenasla, chovala tak, ze si bol nieco ako stredobod.
alebo ti najlepsie vedela dat najavo, ze si zaujimavy, vtipny, zabavny. citil si sa pri nej zrejme najuvolnenejsie a prijaty so vsetkym. taku suhru. ze ti rozumie.

a tym, ze si niekoho nasla, uz nie je iba pre teba, asi ani nema tolko casu. citis sa odstaveny na druhej kolaji. chyba ti spolocny cas a tie pocity. a hnevas sa a ziarlis, ze teraz to vsetko patri tomu chalanovi.

vilma7
23. sep 2020

Tak asi si do nej ale si to neuvedomuješ alebo nechceš pripustiť.

karelova
23. sep 2020

Jaj to si ty co chces trucovito ignorovať mesiac svoju kamarátku? 😀 Mal by si si nájsť ine konicky ako portál pre mamicky s detmi.. Skutocne a to myslim v dobrom....

kamatopo
21. aug 2022

No ako to dopadlo??? Ešte je s ním a čo ty ,ešte žiarlis?