Zmätok v láske

cicuska_22
12. mar 2017

Ahojte. Viem že budem ako nejaká zmätená pubertiačka a tak sa aj cítim. Ide o to, že sme sa s priatelom po pár rokoch rozišli a myslela som si, že je to už zamnou, pretože som našla niekoho s kým si celkom rozumiem ale sú tam isté veci, ktoré ma od neho odrádzajú. Predvčerom som si začala písať zase s bývalým a uvedomila som si, že tá láska čo som si ten mesiac čo sme neboli spolu odopierala tam stále je. On je fakt dobrý chlapec to je poklad takého nájsť ale rozišli sme sa na banalitách. Tento nezadaný život je síce fajn a nechýba mi nejak byť vi vztahu a brať to tak vážne ako predtým ale chýba mi on ale zároveň chcem spoznať aj toho druhého chlapca. Neviem čo už mám robiť ako sa rozhodnúť :/

ukulela
13. mar 2017

za mesiac si sa stihla rozist s byvalym, najst si noveho, dat sa s nim dokopy, zistit, ze si s nim rozumies, dalej zistit, ze ti byvaly chyba a zacat si s nim opat pisat a tiez zistit, ze ti je nezadanej fajn? nuz, co mas robit? vyhod rychlost a skludni sa. zo vztahu do vztahu bez prestavby a hlavne bez vychladnutia ... neublizuj novemu hned na zaciatku, vyries si to so starym a hlavne si to vyries sama v sebe.

moonlight1210
13. mar 2017

@cicuska_22 hlupost. ty nezistujes vyhody toho, ze si nezadana a ze vlastne nepotrebujes vztah, lebo ty nie si skutocne sama.

realne by si sama o sebe zistila, ci vies byt sama alebo ci mas depku z toho, ze nemas vztah, az keby obaja sa na teba vykaslali a zrazu by si nemala ziadneho chlapa, co by chcel o teba zakopnut aspon na pol roka.

takto je to take vyberave paberkovanie: tak ja ti neviem, tak dam si dnes na disku to cierne priesvitne tricko alebo to zelene s vystrihom? boze, ja tam hadam radsej ani nepojdem.

daj si budicek a prihlas sa na aktivacne prace. smeti je po zime na chodníkoch viac ako dost. to ti uprace myslienky, co vlastne chces. 🙂

deltaa
13. mar 2017

ked nevies ako sa mas rozhodnut tak si hod mincou .....

veronika_e
13. mar 2017

no dievca to mas veru tazke, mozno ste len potrebovali cas na to aby ste si uvedomili, ze k sebe naozaj partite a mali by ste sa k sebe vratit ale moze to byt aj tak, ze sa k sebe vratite a nebude to fungovat uz vobec a potom si budes hlavku buchat, neviem veru co by som robila na tvojom mieste☹