Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmena myslenia

3. aug 2020

Co by ste si mysleli o cloveku, ktory bol dost zle negativne naladeny, smutny, podrazdeny a zmenil sa o 180°? Pretoze mne sa to stalo, traumu, ktoru som mala v sebe sa mi podarilo spracovat, sice to trvalo vela rokov.. a teraz sa normalne hanbim za seba aka som bola. Mam chut vsetko dobehnut, byt pozitivna, usmievat sa (co predtym neexistovalo), zit svoj zivot, byt konecne sama sebou. Predtym bola moja osobnost potlacena, mam za sebou zle detstvo, nechcem uz o tom hovorit a vzbudzovat lutost, len ja teraz neviem, ze ako to zoberu ludia co ma poznali predtym? Je mi to take zvlastne voci nim, ze predtym som bola uzavreta pred vsetkym a kazdym a teraz zacnem vyhladavat zabavu a zit? Ako by ste to brali? 😀

autor
3. aug 2020

A tiez aj pracovat na sebe, to ma teraz velmi nakoplo, veci som mala ako sny, si naplnam.

sunny8
3. aug 2020

Takto som sa dostala z depresie 🙂 akoby som to písala ja 😁 a odpoveď na tvoju otázku čo by som si o takom človeku myslela - veľké *gratulujem* .. podľa mňa kto porazí svoje vlastné temnoty je najväčší hrdina 💜💜 prajem už len to dobré do života

luccija
3. aug 2020

Že si myslenie nezmenila, keď Ti stále záleží na názore druhých😊a bojíš sa robiť, čo chces.Preco potrebuješ odobrenie?

0silvia0
3. aug 2020

urcite si sa nezmenila zo dna na den, takze ked si na seba taka pysna a hrda, predpokladam, ze ostatni tvoju zmenu maju davno spracovanu...
Ako by som to brala ja? No ze si asi dozrela a nejako by som to neprezivala😬

andreatytler
4. aug 2020

Ludia co ta maju radi ti to budu priat - byt statna a zmenena- a budu sa tesit s tebou. Ti ktori ti zavidia, ta budu ohovarat a pochybovat ale ty si povies docerta s nimi 🙂

Vela stastia🍀

bibina32
4. aug 2020

Ako sa ti to podarilo spracovať?

makova333
4. aug 2020

... ze ak si naozaj spracovala co si mala ,nemala by si pocitovat vinu a ani riesit ako to zoberu ini (veď to je ich problem, nie tvoj)

renirv
4. aug 2020

Pokial je dobro okolo, clovek dokaze zmenit myslenie velmi rychlo a tak sa ako keby vratiti do zivota a tacne si ho potom aj tak povediac viacej uzivat. Da sa vsetko ak sa teda hlavne chce

janulka182
4. aug 2020

autorka a @sunny8 baby, prosim vas, napiste ako ste to dokazali 🙏

sunny8
4. aug 2020

@janulka182 napis mi ip večer ti napíšem detaily 🙂

autor
4. aug 2020

@makova333 ja sa teraz hanbim za to aka som bola, a to je ten problem 😀 Ale nastastie som vacsinu ludi v ohruhu zmenila, tak mozem zacat odznova. 🙂

makova333
4. aug 2020

ale preco sa hnabis? proste bola to ista tvoja zivotna etapa, kazdy mame nejaku, kazdy sme nieco prezili, nieco pokaslali, nieco spravili lepsie ako ini...Netreba zacinat odznovu, treba sa prijat taki aki sme, aj s minulostou. A toto ked sa stane, budes vediet, ze si pochopila a spracovala vsetky svoje traumy, problemy, "nedostatky" atd. Btw nik nie je idealny a kazdy by mal na sebe pracovat ak sa chce niekam osobnostne posuvat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli