Zničila som si život

carinocka
28. nov 2020

Ahojte mamičky..presne takto pred rokom ma opustil priateľ s ktorým som bola 8r mame spolu 4r synčeka..dosť skoro som sa po tomto rozchode zaľúbila a verila som že budem KONEČNE šťastná a maky bude mat aj druhého dobrého otca,ale stalo sa to že momentálne som v 7m čakám dievcatko a chlap s ktorým ho čakám je gembler prehral 1600€ všetko čo bolo na výbavu..totálne som sa zrútila..opäť som na AD....všetkého sa len bojim..sťahujem sa k mamine ta mi so všetkým pomáha inak by som to nedala ani starostlivosť o malého..prosím maminky máte podobnú skúsenosť? Ako ste alebo sa s tým vyrovnávali ? Za každú odpoveď ďakujem

mojalaska123456
2. dec 2020

@evora 😁😁😁nie ja som 12 rokov nemohla otehotnieť a potom som otehotnela po 2mesacnej známosti stym ch.....jom☺️,,,,a zatajil že má deti no bol sám bez ženy krásavec tak som myslela že huraaa už som našla konečne toho pravého no a až po piatych mesiacoch tehotenstva som začala upratovať a našla som medzi papiere fotecky deti, žien no a musel z pravdou von no čo som mohla robiť no dopadlo to ako dopadlo a všetko zle je na niečo dobré ja som šťastná že nieje somnou je v base a platí svojim deťom alimenty ja som ho neudala nezoberiem od žobráka aj palicu takto to malo asi byť..... všetko má svoj zmysel😉

marikost
16. dec 2020

modlitba, ak to nedokazes, popros niekoho, kto ti pomohol.