Zo dňa na deň mi povedal, že ma neľúbi

marry1989
22. júl 2016

Ahojte,chcela by som poprosit o radu.Neviem co mam robit moj uz terajsi byvaly priatel mu z dna na den povedal ze ma uz nelubi,comu nechapem,pretoze este 3 dni pred tym mi povedal ze ma miluje.Ja som z toho psychicky aj fyzicky vycerpana,za necele 2 tyz.som dchudla 5kg...strasne ho milujem a neviem co mam urobit aby som ho ziskala spat,he tazka povaha

mondolina
22. júl 2016

Kto je ťažká povaha,on či ty?povedal ti to z ničoho nic? Rešpektuj ho.

unicornlady
22. júl 2016

Mne toto tiež povedal ex zo dňa na deň. A potom z neho časom vyhŕklo, že ma už asi nemiluje 2 roky (zo štyroch). Takže, to je tak, keď chlap nepovie, čo mu vadí, čo cíti a potom sa to nabalí a koniec.

Hoci uznávam, že po pár rokoch som si potom našla vhodnejšieho partnera.
Takže vyčkaj, teraz možno tiež cítiš, že sa ti zrútila zem pod nohami a ešte to dlho potrvá. Ale nakoniec pochopíš, prečo sa to stalo... aby niečo lepšie mohlo prísť.

lubkavargova1
22. júl 2016

Nic...poplakat, trosku ponadavat a ist dalej v zivote.

mysga
22. júl 2016

No, tak zrejme pracuj na tom,aby si sa z toho dostala. Hádam ho nechceš naspať. Keď ti ktosi povie, že ťa nelúbi, tak ťa asi neľúbi, človeka, čo by to cítil inak by ani nenapadlo niečo také povedať. Ani v najväčšej hádke. 🙂

Aj keď, baby sú všelijaké, kamarátke chlap, s ktorým žije, povedal jedného dňa, že ju neľúbi a chce odísť a stále sú spolu, hoci sa k nej chová ako ku spolubývajúcej. Nuž, každý má hrdosť niekde inde. Niekto nikde. Snáď to nie je aj tvoj prípad, pekne hlavu hore.

lorela
22. júl 2016

@marry1989 Asi ste ešte mladí, však?
Pitvať sa v tom a rozoberať každé slovo nemá zmysel, podstatné je iba to, že už netvoríte pár - rozišiel sa s tebou. Nie si ani prvá, ani posledná. Nebol pre teba ten pravý. Tvoja ozajstná veľká láska ešte len niekde na teba čaká 🙂 , viem, je to klišé, ale je to naozaj tak! 😉
... A to "milujem" spred 3 dní nemyslel naozaj...

sibalka21
22. júl 2016

@marry1989 Aj mne byvaly povedal jedneho dna ze ma nemiluje a to mame spolu synceka, zili sme v zahranici, byvali spolu.... Ale ono to urcite nebolo zo dna na den, ver mi ze to pochopis casom.... Mne ex povedal ze aj napriek tomu ze mi hovoril ze ma miluje tak to tak uz necitil, resp. sam nevedel co citi uz dlhsi cas.... Poplac si, nadavaj, vykric sa... Zivot ide dalej 🙂 Ja som sa z toho dostavala takmer tri mesiace ... Ale uz je to ok 🙂 Co sa ma stat stane sa, asi ta caka lepsi ako je on 🙂 treba verit 🙂

tyelde
22. júl 2016

no...už sa mi to aj stalo, aj ja som to už robila...človek dúfa, že sa niečo napraví a preto sa snaží človeku nepovedať, že je niečo v paži, ale časom ho tie klamstvá prestanú baviť a vyjde s pravdou von....ak ťa už nemiluje, žiaľ, veľa s tým už asi nespravíš, treba sa snažiť pohnúť ďalej....

n0mi
22. júl 2016

Naspat ho neziskat, treba prijat fakt, ze je koniec. A pohnut sa vpred.

zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
22. júl 2016

@zaba1234 ty si sa vrátila k človeku, ktorý ťa vyhodil aj s malým dieťaťom? Fúúúú...to čo je za vola?

zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
22. júl 2016

@zaba1234 na otcovstvo vyzretý je? Slová ako zodpovednosť za partnerku a dieťa mu asi nič nehovoria, že?

tina2761992
22. júl 2016

@zaba1234 ked to spravi raz spravi i druhy skor ci neskor. Ja by som sa nikdy nevratila k cloveku co ma vyhodi i z dietatom a nech dolieza kolko chce a lutuje ako chce to znaci ze nie je ten pravy a nevazi si co ma! A tym padom by mi nesiahal ani po päty!

zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina2761992
22. júl 2016

@zaba1234 zatial ok ale dokedy? Pocka kym dcerka vyrastie l? Alebo ked bude viacej vnimat aby jej ublizil?

zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bajana
22. júl 2016

@marry1989 budem tvrdá, ale kašli na neho, neponizuj sa..... radšej teraz, ako by to urobil o pár rokov, keď by ste mali dve malé deti, ako sa to stalo kamoške...ostala sama s polrocnou a dvaapolrocnym, s úverom na byt, lebo manžel stretol v práci osudovú lásku...

tina2761992
22. júl 2016

@zaba1234 ja ta chapem ale tiez musis mysliet i okrok vpred. Ja viem teraz. Mate vsetko v poriadku ale kde mas istotu ze to nespravi zas? Musis pozret i nato z druhej strany. Nechcem ti davat radi urcite sama vies co je pre teba i malu dobre ale vzdy to ber i zdruhej strany spravi zas a bude si mysliet ze zase mu odpustis a vratis sa. Musis mu dat trosku najavo ze sa nedas🙂

zaba1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinapekna
22. júl 2016

@marry1989 oceňujem jeho úprimnosť.

larissa113
22. júl 2016

zazila som to aj ja s mojim ex nic mi nepovedal iba ze ma uz nemiluje ...nakoniec vysvitlo ze mal inu asi polroka pred nasim koncom..tiez som sa isla zblaznit z toho prerevala som az az planovali sme spolu buduc....nakoniec prislo ze o to nestal kedze ma podvadza.....nejako som to prezrala odstahovala sa vyvetrala hlavu a po nevydarenych vzatoch ..ked som si povedala ze odidem a spravim hrubu ciaru za chlapmi prisiel ten pravy ...chudak mal to tazke kedze ma musel dooooobre dlho dobíjat po tom co som prezila...az nakoniec som sa zamilovala do najuzastnejsieho muza nasvete ...a potom som nechapala kde bol dovtedy .....proste kazdy si musi nieco prejst a potom ked budes uplne vyrovnana a nebudes nato mysliet ..hlavne ked to necakas to pride...netrap sa vykasli sa nanho taha ta zanos bohvie co uz je zatym ale zrejme druha..neponizuj sa pred níím ..a zacni od znova uvidis asi to tak ma byt a niekde ta čaka niečo lepšie ..tvoje druhé krídlo v živote 🙂

zlatkapaps
22. júl 2016

mozno to povedal z jedneho dna na druhy, ale urcite to tak necitil z jedneho dna na druhy. Chlapi dokazu skvelo maskovat city, niekedy z toho az nechapem. Jedno je povedat druhe je spravit. Mna zivot naucil ze nie kazdemu treba verit city ktore hovori, ale ktore preukazuje 🙂

sadkoni
22. júl 2016

Takto to končí. Ale v jeho hlave sa tieto veci odohrávajú už dlhšiu dobu. Prešla som si tým tiež. Viem ako sa cítiš.. Ale môžem Ti povedať jednu vec. Nikdy si na chlapovi nevšímaj len to či Ti hovorí, že Ťa miluje, ale najmä to, čo robí. Pretože to väčšinou hovorí za všetko a z toho sa dajú vycítiť aj varovné signály 🙂

misel0806
22. júl 2016

@marry1989 asi ta ani nikdy nelubil,len ty si to nevedela... On ty to mohol povedat,,slova su len slova ,no ciny su ina vec☺

radsej_knihu
23. júl 2016

@marry1989 Fu, to bud rada. Mne to moj ex-kok0tko povedal po 7 rokoch, pred svatbou, tiez zo dna na den. Naznaky tam boli aj predtym, ale co ja mam citat myslienky? Neboj, to bude v pohode. Cim skor sa ho zbavis, tym skor mozes zacat zit plnohodnotny zivot.

viera77
23. júl 2016

@larissa113 takto presne ako pises a do bodky, to bolo aj u mna 😉

larissa113
23. júl 2016

@viera77 tak niesom sama 🙂

hyta
23. júl 2016

Pocit, že toho druhého neľúbiš nevznikne z minúty na minútu. Musel to cítiť už dlhšie, len zbieral odvahu ti to povedať. Nechaj tomu voľný priebeh, neponižuj sa, nesnaž sa ho získať teraz späť, daj všetkému čas. Možno o krátky čas príde na to, že mu veľmi chýbaš a príde s prosíkom.Potm bude záležať iba na tebe, či ho prijmeš nazad. No a možno obaja stretnete ešte vhodnejších partnerov...