Zobudil vás už hluční sex susedov?

15. feb 2023

Ahojte kočky. Stalo sa Vám niekedy, že hluční sex sosedov vás až zobudil zo spánku? Nejak sme si už zvykli, že sú dosť hluční a hlavne v noci ale ešte nikdy ma to nezobudilo. Ja sa chcem len vyspať 😃 Neviem ako jej jemne naznačiť, že sú dosť hluční a už to ruší aj môj krásny spánok. Dajte nejaké rady prosím. Nie sme v žiadnom bližšom vzťahu max sa pozdravime

viestta
15. feb 2023

Strc im odkaz do schranky

autor
15. feb 2023

@viestta vidíš to je super nápad toto mi vôbec nenapadlo. Ďakujem ❤️

zobaka
15. feb 2023

dufam, ze nie my 😂

autor
15. feb 2023

@zobaka ale no pfuj aj vy ? 😃

zobaka
15. feb 2023

😂 ked ich stretnes povedz, nech si posunu sex na skor, lebo potom vas budia zo sna 😂 o kolkej to pocut?

autor
15. feb 2023

@zobaka o 11 som sa nato zobudila ,som sa normálne zľakla že muž má vedľa ženu, potom pozerám že ten spí vedľa mňa 😃 neviem či by som jej to vedela povedať,ona je hrozne taká tipovo,no proste nepovedala by si že je taká dravá v posteli 😃skôr niečo anonymné, slušne nejak poprosiť,ze len nech sa troška krotí

zobaka
15. feb 2023

ze muz ma vedla nejaku zenu 😂 chapem, ani ja by som to asi nevedela povedat😂

zuzana9393
16. feb 2023

Nehovor jej to, co ak nahodou vtedy nie je doma ? 😅

majki_ki
16. feb 2023

Nášho suseda bolo pred pár dňami prvýkrát počuť. Teda jeho občasnú priateľku (chodí tam raz za čas), no trvalo to asi pol minúty, takže sa to dalo tolerovať :D

lenuska9999
16. feb 2023

@zuzana9393 🤣🤣🤣

marina447
16. feb 2023

ked sme byvali v byte tak ano, stalo sa to a nie raz, ale nejak sme to neriesili, bolo mi trapne ist za nimi, nastastie teraz v dome taketo starosti nemame

luccija
16. feb 2023

Áno, veľa x.Potom sa im narodilo konečne dieťa veľa rokov sa snažili a bol kľud..teda nebol zase plakalo bábo, ale bolo mi to nechutne stretnúť ich pred bytom po tom, čo som počula🙂

autor
16. feb 2023

@zuzana9393 je to ona ,rozviedla sa a mužom,ten tu už nebýva, našla si nejakého druhého ale tie divočiny čo vydáva to sme nechápali, ja akceptujem všetky zverstvá v spálňach, ale zas toto čo hulakala včera bolo miestami desivé, nemám ešte deti ,neviem si predstaviť ako by som to vysvetlila keby sa má nato opýta že čo to sú sa zvuky 😃

jana_eyre_2
16. feb 2023

Áno, keď som bývala v garsonke, v mojom prvom byte, mali sme veľmi hlučne sexujucich susedov.. bohužiaľ okolo bolo tak veľa malých bytov že sa mi nepodarilo zistiť či to boli tí starší manželia čo počúvali radi dychovky, alebo tí čo bývali nad nami.. proste nedalo sa identifikovať odkiaľ hluk ide.. ale bolo to dosť trápne a otravné, sexovali ako opice v zoo.. ja som tam bývala teraz už s mojím mužom, boli sme mladý pár, avšak pocut hlučných susedov bolo maximálne asexualne.. neznášam keď je niekto tak neohladuplny a myslí si že každý chce vedieť v okolí kedy majú styk..

danica2711
16. feb 2023

takýchto tém tu už boli mrte, vyhľadaj si to, nič nové sa k tomu nedá povedať

apolka77
16. feb 2023

Ja som to riešila listom v schránke nech rešpektujú že nikto nie je zvedavý na ich sexuálny život a nech pani nezavija jak zviera v klietke ..prestalo to.

zuzana9393
16. feb 2023

Pripomenulo mi to ten vtip, kde suseda dala list susede asi v znemi: Prosim, nekricte tak hlasno pri sexe, otravujete tym vsetkych susedov. S vasim muzom som tiez sexovala a teda mozem povedat, ze nic moc. 🤣

zobaka
16. feb 2023

@majki_ki 😂

zobaka
16. feb 2023

@apolka77 predali klietku 😂

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz