Zúfalí oteckovia

Som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!
blesq
25. aug 2009
ci dina pripravuj na ten den az ho budes bezzuba sa snazit okusat 😃
babacik
26. aug 2009
ahoj vsetci,tak aky mate den ja este idem odnies papiere na zdravotnu a budem mat klud az do buducej stredy :-S :-S
lenka1108
26. aug 2009
ahojte...ja idem vybavovat nejake chujovinky tiez...uz nech to mame za sebou...cmuk... 😉
blesq
26. aug 2009
a ja idem zasa a opet pracovat :-d ci tvarit sa ze pracujem? uz ani neviem
bystricanka
26. aug 2009
ahojte zúfalí oteckovia

inak existuje ešte tema pre otcov a zivitelov rodiny? Nechce sa mi hladať :-p

blesq....asi to druhé 😃 Ty sa len tváriš, že si v práci 😃

babacik, leni...tak vybavujte a hlavne pevné nervy....chodiť na urady je o držku :-p :-S
blesq
26. aug 2009
Bystri zivitelia ako taky skoncili a su zamknuty :-N
blesq
26. aug 2009
Nahodou dnes makam ako srobik 😃 robim porady ze cely rok 😃
babacik
26. aug 2009
bystricanka:ale aj eba to caka,alebo zostavas na predlzenej materskej 😉 😉
lenka1108
26. aug 2009
bystri zivitelia uz vobec nefungovali...takto nam je lepsie,ze vospolok 😃 😉
ja sa roboty uz neviem dockat.ako nahle sa vratime idem hned pracovaaaatttt...huraaaa...3 roky materska je na zblaznenie... ]-(
fiona8
26. aug 2009
ahojte
no moj muzik- zakladatel temy, teraz nebude dlhsie pisat.....odisel do robotky a vrati sa nam o 4tyzdne 😞
takze asi zalozim teraz ja temu zufala manzelka 😞
blesq
26. aug 2009
kludne pis sem aj tak je tu viac zufaliek ako zufalcov 😃
fiona8
26. aug 2009
tak diky 😃 😃
blesq
26. aug 2009
sme tu od toho aby sme pomahali 😃 😃
danka.k
26. aug 2009
fionka sme zufalí s tebou ze muzik odisiel... 😃
babacik
26. aug 2009
fionka:tak sa nam drz,a mysli nato ze aj ja som sama a uz 3tyzdne,ale kazdu chvilu ho cakam 😉 😉
jenn
26. aug 2009
a už aj vylezte ...všetcia ]-( .....či sa hráme na skovky? =-) ...nikde vas niet. 😞 ...už aj sem.... ]-(
lenka1108
26. aug 2009
no ja som tu a tu nikoho... ]-( ]-( ]-( a mam super spravu...keby vas to nahodou zaujimalo 😉
blesq
27. aug 2009
a aka je ta super sprava? inak bry den vinsujem
bystricanka
27. aug 2009
dobré ránko x-)

a to prečo živitelov zamkli?Isto ste tam boli zase neslušáci všetci do jedného 😃

babacik...no neviem čo idem robiť. Nemám ani šajnu či si predlžim matersku a nedostanem ani cent, alebo pôjdem na podporu. Neviem čo robiť :-S

fiona...a nie si rada, že odišiel?Ja som vždy rada, že muž odíde....len nech prachy nechá 😃 😃
bystricanka
27. aug 2009
leni...no čo je? Kde je ta super správa? =-) Sme s blesqom zvedaví 😃
danka.k
27. aug 2009
aj ja som zvedava lenka.... ostavate v irsku?

bystri dobreeee ze nech prachy necha... 😃

zivitelia = urcite osoby tam urobili rozruch, tak sa to radsej zamklo
bystricanka
27. aug 2009
áno danka? Isto to nebol nikto z našej starej partie :-| Prišiel tam nejaký prudič? ]-(
bystricanka
27. aug 2009
no a ne dani? Hlané je, že muž nechá prachy a nech jede dál. 😃
blesq
27. aug 2009
bystri by si sa cudovala ako sa da rozvadit na konovi 😃 a ziadny novy prudic nedosiel 😃 ale to je jedno, ja som to chcel zavriet davno 😃 uz to nemalo uroven
bystricanka
27. aug 2009
blesq....ja viem čo je to hádať sa na konovi. Zažili sme to a je to dosť blbé :-p A som si dala tu namahu a prečítala zivitelov a nechápem prečo ju zavreli. Ale nechajme to tak. Však tak či tak som si vás našla 🙂
blesq
27. aug 2009
necitala si zaujimave veci ktore adminky pre klud v dusi radsej vymazali 😃 asi 4 strany 😃
blesq
27. aug 2009
to bolo lepsie ako steelova 😃
bystricanka
27. aug 2009
blesq...isto ty si do niekoho zapáral, že? Mal si si dať radšej po prstoch, ty steelová 😃
bystricanka
27. aug 2009
no idem ja do nemenovaného obchodu kúpiť granko a acidko. Majú super cenu a už ked mi muž nechal eurá, tak je hriech neminúť do posledného centíka, no nie? 😃