Zúfalí oteckovia

Som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!
bystricanka
28. aug 2009
ahoj zuzi

ja lubim aj kura na smotane. A aj tretí den by mi chutilo 😃
blesq
28. aug 2009
ahoj zuzi 😃 no moja dojeda kura od nedele este aj dnes 😃 a asi jej tiez uz nechuti 😃
bystricanka
28. aug 2009
blesq....a to by komu chutilo jesť 5 dnové kura? A ty jej prečo nepomôžeš? Za bojíš, že ti perie narastie? 😃
blesq
28. aug 2009
a zacnem kvokat 😃
zuzana76
28. aug 2009
bystri, blesq 😃

ale aspon nejaku polievku by som mohla urobit cerstvu, ale ani k tomu sa dnes neviem dokopat, dnes som strasne leniva :-p
blesq
28. aug 2009
to je piatkom zuzi to si nevsimaj, mas to vedecky podlozene, dnesnu lenivost 😃
bystricanka
28. aug 2009
zuzi...my matky si môžme dovoliť byť občas lenivé no nie? 😃

a ty sliepka teraz kvokaj a nenapíš blbú poznámku k tomu, jasné? 😃
blesq
28. aug 2009
ano madam ako si zelate, nenapisem
zuzana76
28. aug 2009
blesq, vidis, takze sa radsej asi ani nebudem namahat 😃

len uz moj syn trpi, on ma rad len to, co je cerstvo navarene a muz takisto a najlepsie maso s masom 😃
blesq
28. aug 2009
a zapijat slepacim vyvarom co 😃
blesq
28. aug 2009
som to ja ale drzan 😃
bystricanka
28. aug 2009
zuzi...aj ja mám takých chlapov, ktorý to takto radi miešajú 😃

blesq....máš šťastie 😃
blesq
28. aug 2009
ake stastie?
zuzana76
28. aug 2009
blesq, veru veru 😃 😃
babacik
28. aug 2009
caviky.tak ako vas citam tak sa tu caka na vajcia,a vari sa tu .tak ja som uz po obede mali sme zemiaky a vyprazany syr z uhorkou. 😉 😉
bystricanka
28. aug 2009
aj vyprázaný syr môžem, ale s tatarkou x-) x-) A hranolky x-) A keby mi to ešte nejaký sexi chlap priniesol, ajajáj....to by som možno aj jeho zožrala 😃
blesq
28. aug 2009
a tu niekomu lietaju hormony :-d tak syr tatarka a hranolky su moje narodne jedlo, by som ich vyhlasil za chranene unescom a ten kto vymyslel si zasluzi nobelovu cenu za gastro
bystricanka
28. aug 2009
blesq..tebe by nelietali hormony, keby si 3 týždne abstinoval? 😃
blesq
28. aug 2009
ja neabstinujem vcera som mal konecne pivo 😃
jenn
28. aug 2009
čaute :-N tak ako sa mi máte?.....ani vam sa nič nechce? čim to je?niečo je asi v ovzduší 😃 😃 😃 .....
blesq
28. aug 2009
jenn sa ozyvas ked sedis doma a nemusis makat ako ja 😃
bystricanka
28. aug 2009
blesq...no to je dobre, že si aspon ty dáš 😃 😃

jenn....no v ovzduší je asi tá lenivosť čo zuzka písala 😃
bystricanka
28. aug 2009
blesq...inak ty fakt makáš. Furt tu s nami vykecávaš a robota ti stojí 😃
jenn
28. aug 2009
chudáčik naš ...nie že sa prepracuješ bleeeeesq 😃 😃 😃 .......ved tu týžden nebudem chápete? vysvetli mi niekto ako to zvládnem bez netu? =-) nechcem nato ani myslieť 😞 ....
jenn
28. aug 2009
neznie to moc zufalo hm??? 😃 😃 😃
bystricanka
28. aug 2009
no znie jenn....ale ak sa budeš robiť, že je rok 1900, tak to nejako bez toho netu zvládneš 😃 A nezabudni, že vtedy sa prali handry v potoku 😃
jenn
28. aug 2009
😃 😃 😃 bystri......ja čítam že ak sa budeš robiť 😃 😃 😃 až som sa zlakla čo tam dalej nasleduje 😃 😃 😃

ale ved ja budem otravovať...danka ešte o tom nevie ale jej zavolam aby som sa popýtala ako sa tu máte :-N ....chcela som aj ten hovor viaceri naraz len som sa nebola popýtať ako to je spoplatnovane 😞 ...
bystricanka
28. aug 2009
no tuším, že platí len ten, kto volá. A chválabohu, že nemáš moje číslo 😃 😃 😃
jenn
28. aug 2009
😃 😃 😃 ...to mi je jasne ale platiš ako za jeden hovor aj ked volate traja naraz?....inak nechceš mi poslať číslo? 😃 😃 😃
bystricanka
28. aug 2009
ani náhodou 😃 😃 A tuším, že platíš len za jeden hovor. Ale radšej sa popýtaj operátora, leb nerada, by som od teba dostala fakturu :-p 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli