Zufalstvo z priateľovej nevery

11. feb 2021

Baby, normálne už prestávam mat sily na to všetko. Viem, že priateľ ma podvádza. Nemá milenku, len sem tam sa s nejakou stretne. Už som sa s tým zmierila, ešte minuly rok som sa aj tak rozhodla kúpiť si dom, žiaľ korona, Brexit, zákaz vychádzania. Niekedy keď sme sa pohádali, sadla som na autobus a šla na cely deň a jemu to akokeby došlo, že mi ublížil. Teraz nemám kam. Nemôžem ani letieť za rodinou na SK. Vždy chodíme v tomto čase. Nepotrebujem rady, len som to už potrebovala niekde dostať

miadi
11. feb 2021
lily246
11. feb 2021

Nechápem...je jediný chlap na planéte že sa pre neho takto trápiš? Veď dávno si mohla byť s normálnym, nie s kurevníkom. A to s ním potom normálne opäť máš sex aj po tom čo sa dozvieš že zase spal s inou? Fuj. Po prvej nevere si mu mala zbaliť kufre a kopnúť ho do riti. Urob to konečne aspoň teraz, lepšie ako nikdy.

moonlight1210
11. feb 2021

Cim dlhsie toto trpis, tym viac sa citi ako zlodej, ktoremu vychadzaju kradeze. Vie, ze robi zlu vec, ale vnima to ako: no a co? Vsak sa nic nedeje. A uziva si iba svoju sikovnost, ako si to vie zariadit.
Mozno pri prvom raze mu bilo srdce od nervozity a mal pocit viny.
Ale to uz je davno prec.

Ked ti konecne pretecie posledna kvapka, uvedomis si, ze jeho ucta k tebe davno padla na nulu, ze ti toto je schopny robit (byt neverny) a zacnes robit poriadky, nachvilu bude v soku, a potom nad tebou mavne rukou: hysterka.
Uz tu uctu nevzkriesis z mrtvych.
Ani utekmi, ani nicim.
Das nachvilu sok (ako tym autobusom) a zas sa to ukludni.
Este v tvoj neprospech, ze vlastne tvoja povaha je pricinou, preco hladal inde.

Toto sa riesi tym, ze si povies, ze takeho muza (nech by bol sebekrasnejsi, sebefinancnezabezpecenejsi, sebelepsi v posteli) nepotrebujes, ked ty pre neho nie si dolezita natolko, aby si o inej pofantaziroval, ale nesiahal. Lebo dotiahnut to az tam, kde ta strati, je pre neho nepredstavitelne (takze ma nastavene limity).

Nechaj ho ist, odstrihni sa od neho.
Casto az vtedy precitnu, konfrontovani s nevyvratitelnou realitou.
Je to bolestive. Ale teba to nauci, ze fakt nebol jediny na svete a jeho, ze fakt aj ta zavislacka na nom (co mu vsetko toleruje) mu nakoniec moze dat kopacky.
A dokonca si ta za to moze zacat vazit viac (aj znova milovat), ako keby si sa obetovala a drzala ako hluchy dvere.

adell77
11. feb 2021

Skús mu povedať že si to urobila aj ty možno sa preberie ... ale keď ti to ubližuje s ním nebuď načo sa trápiš ... nie každý sa s niečim takým dokáže vyrovnať

autor
11. feb 2021

@adell77 určite chcem odist, momentálne nemám kam.Nemám tu nikoho, a na SK sa nechcem vrátiť kvôli synovi. Plánujem si kúpiť dom, ale teraz kvôli tejto situácii sa to všetko posunulo na neurčito

autor
11. feb 2021

@moonlight1210 súhlasím, ale ako začať? Nechcem ísť niekde do podnájmu, najlepšie by bolo pre mna kúpiť si dom, ale to kým vybavím. On sa inak správa super ako otec a ani syn netuší, čo sa deje

autor
11. feb 2021

@lily246 a kde sa chlapi hľadajú? Vieš toto bol aj môj názor, až kým som nemala syna.

nistika
11. feb 2021

no je len na tebe co vsetko si ochotna znasat a kde su tvoje hranice...vpodstate ak ta nejak netrapi k synovi sa sprava super, mozes to tam jednoducho chvilu vydrzat a dom riesit ked korona situacia ustane...casu mas dost.

autor
11. feb 2021

@nistika práveže, ma to začína trápiť, pred dvoma týždňami my vyplakával opitý, aký je hajzel, ale že nič nebolo, a že ma miluje ( to mu už neverím), včera iba viem, že bol niekde s kamarátmi, ale neviem viac, normálne je ku mne úžasný a akokeby sa kajal, včera bol veľmi arogantný. Už nemám síl sa ho pýtať

nistika
11. feb 2021

mas zaujem o poradenstvo? take normalne kde zistime tvoje zdroje moznosti co je pre teba najlepsie rozhodnutie? potrebvala by som par pripadov k praxi. ak mas zaujem napis mi postu 🙂

autor
11. feb 2021

@nistika žijem v zahraničí

nistika
11. feb 2021

to je ok ja to robim cez skype 🙂

kittykat22
11. feb 2021

vydrz s nim kym si kupis dom. Vydrzala si doteraz, to zvladnes. Je to debil, to je jasne. Mas dieta a si matka. Chapem, ze najlepsie je odist a odist hned a byt v pohode. Ale kedze mas zodpovednost za dieta, nemas dom, tak vydrzis. Sprav si kavu/caj, ukludni sa, a zacni planovat ako sa odstahujes. Snaz sa cas travit aj vonku s priatelmi a nebud stale zatvorena doma. Moc ma mrzi ze sa takto trapis a este v zahranici - kde nemas rodinu. Ale neboj, bude to ok. Kym niesi vazne chora ty alebo dieta, vsetko bude v poriadku.

oslo1
11. feb 2021

Byvam v UK, nehnutelnosti sa predavaju AJ jupuju, akurat process je zdlhavejsi.
K zbytku sa vyjadrovat nebudem.

autor
11. feb 2021

@kittykat22 nemám tu priateľov bohužiaľ, s mojou naj kamoskou sa vyspal, a ja som si prestala hľadať kamarátky. Som introvert, mám jednu kamosku, ale tej sa ozývam len ja. Ale ďakujem za podporu

autor
11. feb 2021

@oslo1 viem, že sa predávajú, mám našetrených len 21 000, v banke mi dajú 50 000, ale už by som chcela kúpiť dom v okoli, a sú drahšie. A samozrejme so záhradou. Neviem si predstaviť byt v niečom malom zavretá

kubkovamama
11. feb 2021

No tak sa uskromnis a kupis mensie, to sa radsej budes s k...om doma trapit este ako dlho, lebo ty do hocicoho byvat nepojdes?? Kup mensie,casom predas dolozis a kupis vacsie podla svpjich predstav. Ja som isla do 26m² s dvomi deťmi len aby som nebola s ex. Hladala som pol roka fakt hocico aby som si to pri nom nehodila. Prednejsie je predsa odist a byt v pohode, samozrejme, ze nie ist silou mocou do nejakeho zablseneho pajzla. Ale ved rozmyslaj trosku, kym zozenies dom aky si si vysnivala, uz budes davno vyhoreta a aj pri nom zostanes

osky
11. feb 2021

No...za normalnych okolnosti by som ho uz davno kopla do zadku.
Nestoji za to.
Pokym vsak nemas kam odist,vyries to oddelenymi postelami a hlavne s nim nespi.nehnusi sa ti to???
Ked s nim nebudes intimne zit,mozno mu to dojde.
Alebo ta bude podvadzat castejsie,a dojde to tebe😉
Zatial sa pripravuj na rozchod,lebo takyto clovek sa podla mna nikdy nezmeni.
A okrem toho,moze ti domov doniest aj nejaku pohlavnu chorobu...
O to hadam nestojis.ci?

gertrudka222
11. feb 2021

Podla mna by si mala upustit momentalne so svojich narokov a uskromnit sa aj s bytom. Ja si neviem predstavit, ze by som zostala takto s niekym o kom viem, ze ma podvadza. To by som nedela ani keby co bolo

puklica13
11. feb 2021

Prepac ale to s tym domom ci bytom su len vyhovorky..nevies si predstavit byt v niecom zavreta? Ale zavrela si sa v nefunkcnom vztahu..a namiesto riesenia si das nesplnitelny ciel na ktory sa vyhovaras...prepac,tak to vidim ja

ciernysokol
11. feb 2021

Podla mna to mas dobre vymyslene. Ak chces dom, kup si dom. Urcite sa aj teraz predavaju, vybav hypoteku, hladaj. Ak je to nerealne, zlav z poziadaviek, predsa s nim nebudes dalsich 10 rokov. Ale zrejme to s nim este nemas uplne uzavrete.

veronika_e
11. feb 2021

Od takeho chlapa by som hned odisla. Chapem tvoju situaciu, ze to je jediny clovek pomaly ktoreho v zahranici mas ale takto aby som sa trapila, no radsej by som bola sama.

lily246
11. feb 2021

Čo na tom mení fakt že máš syna? Nevera je nevera, trpia ňou aj deti, keď všetko doma roky vidia, a je to len jeho vina, že to dopustil. Tvoja vina bude, ak s ním zostaneš a necháš syna prizerať sa takému skazenému vzťahu. A k tomu kde sa hľadajú chlapi. V prvom rade, nutné potrebuješ hľadať hneď ďalšieho? Asi nie. Časom spoznáš nejakého normálneho v práci, v synovej školke/ škole/ klube, v obchode, v taxíku, na zoznamke, dáš si záujmový krúžok, čokoľvek...hlavne už lepšie vyberaj

miadi
11. feb 2021

Ty si trapna. Prepac . Vedela som hnet ze tebe je škoda nieco radit lebo ty rady nechces. Nechces byt zatvorena v malom dome radsej budes s kurvošom co sa vyspal aj s tvojou naj kamoškou. Tak si dalej sed v autobuse a voz sa aby mal jeden den vycitky svedomia. S super vzor pre syna. Ked raz zisti aky maju jeho rodicia vztah. . Otec podvadza a mama sa tvari ze nic bude znechuteny aj z teba. Deti neznasaju faloš a pokritectvo. A svojich rodicov uz v puberte sudia dost kruto. Sama si tvorca svojho nestastia lebo mas len vyhovorky preco v tom vztahu zottvavaš.Normalna zena by kupila hocico aj maly byt alebo sla do podnajmu. Ty nie lebo chces zahradu. Tak trp. A nestazuj sa!

jaskolka
11. feb 2021

Nevieš byť zavretá v niečom "malom" tak radšej trpis nevery, chlap ta ma za obyčajnú handru, kedze vie ze aj tak si s ním, a ze môže si robiť, čo chce. To, že on jeden deň plače lebo ty ujdes a vozis sa busom, a potom sa vychrape s "tvojou najlepšou kamarátkou" a ty už to berieš, že ma vycitky, lebo plakal, a sľuboval, prepáč, ale aký príklad dávaš dieťaťu? Ze ocko chodí za inými a asi je to normálne, lebo mamička mu to schvaľuje? Na, Slovensko sa vrátiť nechceš, do malého bytu ísť nechceš, uskromniť sa vo svojej situácii nechceš... a takú peknú pohlavnu chorobu chceš? Lebo ak s ním spis stále aj ty, tak veľmi ľahko sa to môže stať.Tak skutočne neviem, akú radu chceš. Alebo len vyrozprávať a pofukat boliestky?Nemo si pomôcť, ale stále sa mi zdá, že za x problémov si ženy svojou naivitou a slepou toleranciou môžu samy.

miadi
11. feb 2021

@jaskolka Radu nechce .. popri cakani na dom so zahradou si snim urobi este jedno dieta a vsetko bude fajn . Autobusom sa moze vozit vzdy. Radsej nema kamosky aby ju nepodvadzsl so zenami ktore pozna. Skoda reci.

autor
11. feb 2021

@miadi neboj sa nie som taká hlúpa aby som si robila dieťa, odkedy sa maly narodil beriem antikoncepciu. Odkedy ma prvýkrát podviedol, začala som si dávať peniaze nabok. Áno som hlúpa a naivná, ale zas chcem si to dobre všetko premysliet. Neviem čo je horšie, byt s takým chlapom, hlavne keď syn si mysli, že sme super rodina alebo skončiť niekde sama a položiť synovi život. Nebije nás, stará sa o nás a inak mám celkom dobrý život

jaskolka
11. feb 2021

Syn si myslí, že ste super rodina... Kolko si ešte to bude myslieť? Rok, dva, päť? Bude rásť a bude vidieť ze mama je nešťastná, a ze otec chodí kade tade. Neviem prečo si my dospelí myslíme, že deti sú hluché, slepe a hlúpe, že nič nechápu. Ony chápu, aj keď tomu ešte nerozumejú, a preto je horšie to ešte. Ale jednoznačne chápu, že dačo "nie je v poriadku".Pises, že už nevládzes a nemáš sily... Ale na druhej strane.. Je všetko v poriadku, lebo on nepije, a nemlati ta... Bože, žena, máš vôbec ešte dáku hrdosť? A máš sa trochu aspoň rada? Ak ti stačí, že chlap ta nebije a nechlasta, tak držím palce na ďalšie a ďalšie roky života s kur.... nikom. A pripadne ľutujem aj ženu, akú si nájde tvoj syn, lebo na 99%pi príklade aký bude mať a ma, bude ju podvádzať tiež, veď je to v poriadku, keď sa bude starať a nebit ju.. Mama ho predsa tak naučila

miadi
11. feb 2021

Syn sa narodil v 🇬🇧? Vies ze single mama by si mala narok na socialny byt alebo dom? Aj pridavky na dieta ti zvysia. Ked som zila v London poznala som 3single mami co mali od statu byvanie. Z toho dve boli Jamaicanky. Pozistuj si na co mas narok.

miadi
11. feb 2021

Preco by si mala skoncit sama ? On je ppsledny muz na svete? A ze sa stara tak o syna by sa mal aj potom starat. Len ty nemusis trpiet robit niekomu rohožku. Ale on vidi tvoj pristup ze si mu aj tu kamosku odpustila jeho uz nic nezastavi ked vie ze sa to da. Doma mà jednu co nanho vzdy caka., a vonku mà co najde . Ze nepije a nebije Ta je taka perlicka. Ceresnicka na torte vasho funkcneho vztahu.