Zvláštna odpoveď partnera

13. feb 2024

Ahojte. S exmanzelom mam dve deti. momentalne mam priatela. Je dost ziarlivy. Nedavno som sa s exom pohadala, pretoze uplne neprimerane vyletel a hulakal na deti (bola som pri tom). Trapilo ma to. Sucasnemu priatelovi som potom hovorila, ze som sa s nim pohadala a aj preco sme sa pohadali. A jeho odpoved na to bola ze "to ma tesi". Akoze jeho tesi, ked sa s exom pohadam. Neznasa, ze mame dobry vztah aj po rozvode. Neviem ako mam s touto situaciou nalozit, na jednej strane by som ho vedela so vsetkymi moznymi zavretymi ocami trochu pochopit, na druhej strane co je to za priatela, ked ho tesi, ze sa kvoli niecomu trapim, este k tomu, ked ide o moje deti... tlaci sa mi do hlavy stale myslienka ze to ma nemoze mat ani moc rad... Hlavne ze on vyzaduje neustalu "podporu" odo mna - ked je chory mam ho podporit, ohladom prace ho mam stale podporit, ohladom jejo deti a byvalej ho mam stale podporit... a on mi povie toto.. to je podpora jak hovado

petulda333
13. feb 2024

No,ak je ziarlivy,tak ho to tesi,lebo sa nemusi bat,zeby medzi vami nieco bolo. Urcite ho netesi,ze trpis. Davala by som si ale pozor na takeho ziarlivca

januska12323
13. feb 2024

Od žiarlivca ruky preč. Aj keby bol okrem toho úžasný.

autor
13. feb 2024

@petulda333 hm, tak ale to je trosku... sebec

petulda333
13. feb 2024

No,je to ziarlivec,tam je taka reakcia normalna

bambulka1105
13. feb 2024

Myslim si, ze si si uz sama odpovedala na tuto otazku.,, napisem ti narovinu.,,taky muz ti je nanic!!.ako, ked ho tesi taka vec a pritom mate dobre vztahy s ex., je to smutne., prehodnot svoj vztah s nim skor ako pokazi tvoje dobre vztahy s ex a nakoniec sj detmi., a nakiniec budes vsetko podriadovat len jemu a podla neho.,, ak ty ho podporujes,, a on neni schopny Ta normalne vypocut a povedat si svoj nazor na vasu hadku myslim s ex., ale ho to tesi este., myslim, ze to nema hlave poriadku.,

vanilkovazmrzka
13. feb 2024

🚩🚩🚩

chodec15
13. feb 2024

Novym partnerom/partnerkam sa proste malokedy paci, ze ex spolu dobre vychadzaju. Aby ich nenapadlo sa k sebe vratit.

kitycat
14. feb 2024

Vratit do obehu!
Ziarlivec, obskakujes ho... zabudla si napisat ze ho ma zo zlata

olimuc
14. feb 2024

V podstate nepodareny vyber aktualneho partnera … 🤷🏻‍♀️

isis234
14. feb 2024

..hmm. ohladom bývalej ho máš stále podporiť,,, a jeho teší, keď sa pohádaš s ex... To nie je dobrý človek. nemá lásku v srdiečku. Nájdeš si lepšieho partnera, ver

jennky13
14. feb 2024

a preco mu prave takto ako si to opisala nepovedala? Povedz mu, ze on vyzaduje podporu a ked ju potrebujes ty, tak sa tesi, ze mas problem.
Na druhej strane , nikdy tvoj partner nebude presne taky ako by si potrebovala a nebude vzdy vediet spravne reagovat. To sa deje len a len staleou komunikaciou.
Skus sa snim rozpravat ale tak, ze sa budete aj navzajom pocuvat a rozumiet svojim myslienkam , obavam. Mozno sa obava, ze sa vratis k ex, ked si tak dobre rozumiete, lebo on nechape, preco ste sa rozisli.
Je neisty a mozno sa boji, ze od neho odises.....je tam vela mozno, ale to sa nedozvies , kym ho nezacnes pocuvat. Tvoje predstavy su zbytocne, co vsetko si vie zena domysliet .....

danica2711
14. feb 2024

zdá sa, že si po druhý raz šliapla vedľa...tak hlavne opatrne a sex len s ochranou

mk1111111111
14. feb 2024

Myslim, ze ukazal pravu tvar, aj ked ho teraz na to upozornis, ze Ta nepodporuje, tak sa bude pretvarovat a aj tak sa bude v hlave tesit

thoughtfulweirdo
14. feb 2024

Nie je to vhodný partner do života.

cookie29
14. feb 2024

Ty brdo, preco tu vzdy ide vsetko do extremov?
Je vazne ziarlivy? Alebo su to len neopodstatnene dedukcie z jednej vety?
Pre noveho partnera moze byt komplikovane najst svoje miesto, kedze s byvalym ste zviazani naveky, nech sa stane cokolvek vzdy budete rodicia. Mozno je problem tam. Mozno ma pocit ze byvalemu na vela veci odkyvnes a teraz ho tesi, ze si sa mu postavila... ako vidis teorii je mozne vyysliet viacero a neznamena to hned ze je ziarlivec alebo ze ho tesi, ze sa trapis... ani to ze je nevhodny partner do zivota. Ja si myslim, ze dospeli ludia by si toto mohli v klude vediet vykomunikovat, ked odzneju emocie. neobvinovat, diskutovat. A podla toho zvazit co dalej.