Ako riešiť svadobný stôl, keď už nemám rodičov?

cuci22
18. apr 2024

Ahojte 🙂 chcela by som sa poradiť. Ide o to že moji rodičia sú už v nebi a ja by som im strašne chcela vytvoriť miesto pri svadobnom stole.Samozrejme vedľa mňa budú ako náhrada krstný rodičia ale tých mojich pravých rodičov nechcem pri stole vynechať.
Ako by ste to riešili? Nechcem tam dávať ich fotky ani sviečky 🙂
Skúste dat nejaké typy,ďakujem 🥰

mantilka
21. apr 2024

Rozmýšľala som, že prestriet aj pre nich a stsrejsi spomenie v reči, že v spomienkach sú s nami...ale myslím, že by sa to zvrhlo na plač
Svadba má byť veselá. Je mi to ľúto , posielam ♥️. Aj moji rodičia sú už v nebi, aj keď moja mamka bola na mojej svadbe. Ver, že sú v nebi, je im tam dobre a tešia sa z teba ♥️...prajem ti šťastný manželský život.

mirro
21. apr 2024

@cuci22 my sme boli po obrade na cintoríne, položiť otcovi na hrob kyticu, ktorá bola akoby "svadobná". Trápne a úbohé bolo, že tam už na druhý deň nebola, niekto ju ukradol.
My sme mali svatbu v najužšom rodinnom kruhu, lebo otec zomrel náhle, a veľmi krátko pred svatbou.

ljennockak
24. apr 2024

Ahoj, my sme na svadbe neterky vytvorili miesto -stendby stôl pre ocina-neterkinho dedka. Mal tam pohár, obľúbený koňak😁 , sviečku. Vedeli sme to len my, úzka rodina, bolo to také naše miestečko. Nikoho to nevyrušovalo, ale nám všetkým to pomohlo. A aj na obrade mal svoju prázdnu stoličku s pierkom pripravenú. Urob si to miesto pri stole ako to cítiš a nerieš nikoho.

17miska11
26. apr 2024

@cuci22 keď sme mali svadbu svadbu s mužom, tak on už svojho tatka nemal cca 3-4 roky. Ale dali sme mu spraviť menovku a na tanier sa položila ruža 🙂čiže svoje miesto mal pri svadobnom stole 😊