Ako ste oznámili zásnuby?

30. apr 2021

Ahojte ako ste oznámili zásnuby? Mamke viem ako ale rozmýšľam ako otcovy. Má priateľ prvé zavolat mu že chce ma požiadať o ruku alebo máme mu to oznámiť už po? Rozmýšľala som že by sme.isli k babke na obed a tam by sme to oznámili.

maca1984
30. apr 2021

Nijak sme to neriesili.Chlap ma poziadal o ruku,on to oznamil svojim rodicom ,ja svojim a hotovo.Na oficiality si my nepotrpime.Zalezi ale na kazdom...

andreatytler
30. apr 2021

Ak chcete robit poziadanie o ruku, tak urcite pred tym ako poziada teba a urcite nie telefonicky ale osobne a urcite nie iba otca ale oboch rodicov. Povedz mu, nech kupi kyticu kvetov pre mamu, pride k vam na obed a hned za zaciatku alebo po pripitku poziada vasich rodicov o ruku. Urobila by som to len medzi vami 4....
Ale ak to chcete rodine len oznamit, tak stretnutie u babky je dobry napad.
Blahozelam.

silvusias
30. apr 2021

Neoznámili, mamina zbadala prsteň a vedela koľká bije. Prvá otázka bola či som tehotná 😂

ivangeline
30. apr 2021

Ja si ani nepamatam. :D Vsetci cakali,ze sa budeme brat. xD

pinaofina
30. apr 2021

Podla toho ako konzervativni su tvoji rodicia. My sme priniesli sampus (boli vianoce), ked sme prisli, tak sme naliali, ja som mala prsten vo vrecku a ako sme si sli pripit som si ho dala a manzel mi chytil ruku a tak sme im to oznamili 🙂 a zvysku rodiny potom pri vianocnom obede.

autor
2. máj 2021

Tak rodiča už vedia že priateľ chce mi kúpiť prsteň. No ale ja chcem zásnuby len medzi nami, nechcem pytacky ani nič take. Otcovy sa to možno páčiť nebude ale chcem aby to bolo podľa nás a nie podľa niekoho iného.

zania
2. máj 2021

mna muz popytal v sukromi o ruku, bolo to medzi nami. A potom sme spolu isli k mojim rodicom,kde sa ich on oboch opytal,ze by si ma chcel vziat a ci nemaju nic proti tomu. Pripili sme si a bolo. Jeho mame sme to uz oznamili ako hotovu vec,ze sme sa zasnubili

evaachesa
2. máj 2021

Ahojte, máme novinku. Si tehotná? Nie, budeme sa brať. Hotovo 😃

autor
2. máj 2021

@zania tiež mám takú predstavu. S tým že už keď bude po tak išli by sme k otcovi alebo niekde sadnúť na terasu. A oznámili. A tak isto aj s mamkou. ( sú rozvedení)

autor
2. máj 2021

@evaachesa asi takto najlepšie 😂 na hotovú vec

elementissa
2. máj 2021

Ziadne ovacie sme nerobili, manzel ma poziadal o ruku, asi na druhy den som prisla ukazat svokrovcom "aha, co mam nove" (prsten na ruke) a mame som oznamila do telefonu, nech si 7.10. nerobi program, lebo mame svadbu.
A na dalsi vikend sme spravili v restike zasnubny obed, svokrovci a mama sa tam spoznali, velmi dobre si sadli hned 🙂 a tak 🙂
Ale zasa, treba povedat, ze my sme najprv naplanovali svadbu, nakupili veci, vsetko zafinancovali a az potom sme mali oficialne zasnuby. Lebo sme nechceli, aby do toho rodina kecala. Nasa svadba, nase peniaze, nase predstavy. Od nikoho sme nic nechceli, len aby prisli. A ti, co neprisli, tak smola. Mali sme do 100 ludi

janezz
2. máj 2021

Mne manžel kúpil prsteň na Vianoce ako darček, našla som ho skrytý. Prišiel ku nám a v súkromí sme si rozbalili darčeky a keď som mu povedala áno, dala som si ho na prst a potom sme to oznámili mojim rodičom. Na druhý deň sme šli k jeho rodičom a keď videli prsteň bolo to jasné, už sme to len potvrdili.