Aký darček k atestáciam?

1. feb 2022

Ahojte, aky darcek by ste dali partnerovi k atestaciam z kardiologie? Mne nejako nic nenapada :(

mediana
1. feb 2022

Ja by som kupila.znackovy stetoskop a dala niečo na tu kovovú časť vygravirovat, možno nejaký citat spojený a lekárstvom, alebo niečo osobne od teba....

autor
1. feb 2022

@mediana dakujem, zial, alebo chvalabohu, uz ma takyto fonendoskop a prave aj z vyssej rady, to dostal od rodicov k promociam. No mozem skusit presondovat, ci po tolkych rokoch netreba novy 🙂

thereisabear
1. feb 2022

Dala by som mu pero (napr. Parker) a tortu s vhodným motívom.

didi2102
1. feb 2022

Tematická torta, značkové pero,hodinky, oblečenie do práce s pekným motívom čo šiju ... Neviem na akom oddeleni pracuje , tak nieco do práce extra neaka pomocka

ukulela
1. feb 2022

@mediana tak zasa netreba to prehanat a prekalkulovat 🙂 znackove pero je fajn napad, ked fonendoskop ma .... da sa vymysliet nieco aj s pracovnym oblecenim - ak (ja neviem) robi na detskej klinike - nasa dok ma krasne plaste, ci tricka s motivmi .... ak by bol kargiolog, tak aj nejake umenie s motivom srdca do ambulancie (ok, gynekologovi, si gastro nic take ... )

bolarazjedna
1. feb 2022

No neviem, mňa by pero nepotešilo... Pracujem na oddelení, a tam proste pero si jednoducho nepostráziš dlhšie ako týždeň, niekde položíš, za chvíľu už to tam neni 🙈 alebo možno o mesiac to nájdeš u kolegu alebo u sestričky... Keby mal súkromnú ambulanciu, to je iné...

Ja som od manžela dostala kyticu, šampanské, bonbonieru, a keby neni covid, isto pôjdeme niekde na večeru. Rodičia dobehli so zákuskami a večerou ☺️ mne viacej nebolo treba.

Na tvojom mieste (ak vie oceniť alkohol) by som mu kúpila nejaky drahší koňak ci whisky, uvarila by som mu parádnu večeru, niečo výnimočné, upiekla tortu a spravila by som romantický večer (určite ste mali toho malo v poslednom období, keď sa ucil...) alebo keby si chcela niečo cennejšie, by som zaplatila nejaký dvoj-trojdňový výlet.

mediana
1. feb 2022

@ukulela nezdá sa mi to prekalkulovane. Mňa by napríklad pero nepotešilo, môj názor... písala som co by potešilo mňa

evkamotka
1. feb 2022

Ja som manzelovi k atestacii dala oblubene sladke a pozvala ho na veceru. nejako vsetko mame, ledva si vymyslime na vianoce (narodeniny a meniny riesime kvetom, coko)