Aký darček kúpiť otcovi na Vianoce?

26. nov 2023

Ahojte, potrebujem poradiť. Bližia sa Vianoce, a ja neviem, čo mu kúpiť. Pýtať sa ho nechcem, aj tak by povedal, že nechce nič. Má 54 rokov, je stolár, má vlastnú dielňu, no má tam toľko vecí, že mám pocit, že už všetko má. Čo mu chýba, to si kúpi sám, to viem. Ručne vyrobené darčeky vylučujem, on na také nie je, a ja by som musela byť umelkyňa, aby som vyrobila niečo krásne. Má aj auto, no jediné, čo mi do auta napadá, je masážny poťah s drevenými guličkami. Aj z oblečenia by som niečo mohla, to aj potrebuje, no na to by som sa musela spýtať mamy a vyzradiť sa jej (ani ona nevie, že kupujem darčeky). No aj tak by oblečenie asi musel skúšať. Nič iné ma nenapadá. Ďakujem vopred za všetky rady.

belllinka
26. nov 2023

Kúp mu darčekovú kartu do Hornbachu. Prečo máš pocit, že ho musíš “mučiť “ s nejakými prekvapeniami, nad ktorými bude musieť híkať, aj keď sa mu nebudú páčiť?

ivangeline
26. nov 2023

Penazenka a opasok su take vseobecne. Rukavice,sal a ciapka. Listky na nieoc ho nepotesia? Divadlo.Koncert.Kino? Knihy? Hrncek? Obluvena kava alebo nieco co je prenho typicke...

0silvia0
26. nov 2023

Kup im s mamou nieco spolocne, nejaky wellness vikend, degustacny vikend, listky na koncert/festival/kino/divadlo. Uz zvol podla ich zaujmu. Alebo nejaky masazny pristroj, ja som tiez teraz cez black vikend kupovala.

mclissa
26. nov 2023

Ja som dva roky dozadu kupila otcovi stojcek na chlpy v nose. Najlepsi darcek. Stale ho pouziva a chvali si to, ze ako dobre som kupila. Su v rovnakom veku s tvojim otcom. Inak uz odo mna dostal kozennu penazenku, hodinky, rukavice, strojcek do nosa, ciapku. Mojmu otcovi sa zle kupuje. Na tento rok mam 0 napadov 🙈

bubbiik
26. nov 2023

napríklad náš oco sa vždy poteší nejakým maškrtám, keďže sem tam aj rád varí, minulý rok dostal sadu rôznych chilli papričiek a veľmi ho to potešilo a samozrejme k tomu som mu kúpila parfum, nejakú kozmetiku, tento rok netuším čo mu kúpiť keďže asi všetko má, ale napríklad brat mu kúpil tablet, že aby si mohol pozerať na väčšom displeji rôzne videonávody keďže rád si sám robí nejaké veci na von alebo do pivničky, je tiež v podobnom veku ako ten tvoj, náš sa napríklad aj novému holiacemu strojčeku veľmi potešil, aj oblečenie a väčšinou kupujeme tak, že sa to dá po Vianociach ešte vymeniť alebo vrátiť

doriiis
26. nov 2023

Môj chcel 5 párov ponožiek😃

kvietok2012
26. nov 2023

Predplatne casopisu Urob si sám, ked je kutil, tak sa mu bude páčiť, alebo nejaku poukazku do obchodu s takymi strojmi čo pouziva pri vyrobe...

bubbiik
26. nov 2023

@doriiis to mi pripomína toho nášho :D on si jednoducho žiada na každý sviatok väčšie balenie ponožiek lebo záhadne mu miznú povedal :D

ana82
26. nov 2023

ja mám podobného, len s tým rozdielom, že tento rok nastúpil na dôchodok a on nič nepotrebuje, lebo načo 🙈 kúpila som mu meteostanicu konkrétne túto https://www.alza.sk/meteostanica-solight-profes... tiež som tip dosla tu tak posúvam ďalej 🙂

majlo1234
26. nov 2023

@bubbiik moj muz to iste. A trenky na kazdy sviatok😃

terry658
26. nov 2023

Môj by ocenil frezu na sneh, predplatné časopisu o autách, vstupenky na koncert, existujú aj také bedne pre chlapov s mňamkami, ak sa do nej chce dostať tak iba s páčidlom.

bubbiik
26. nov 2023

@majlo1234 to prenechávame zatiaľ mame to mu ona každoročne kupuje

mclissa
26. nov 2023

@terry658 to predplatne je super napad. Moj sa tiez hrabe len v autach, aj si precita. Aky casopis je dobry na Slovensku o autach? Ano viem vygooglila som. Ale podla skusenosti?

terry658
26. nov 2023

@mclissa popravde môj muž si kupuje len auto moto takže neviem.