Aký svadobný dar vás najviac potešil?

tiika
19. júl 2022

Ahojte milí diskutujúci. Chcem sa vás opýtať, aký svadobný dar vás najviac potešil? Čo vám urobilo najväčšiu radosť spomedzi tých ostatných? Bolo niečo výnimočne či špeciálne, na čo si spomeniete?

7lenka11
19. júl 2022

peniaze, mali sme to napísané aj na pozvánke, že dary nechceme.. keďže sme už pred svadbou žili s mužom v jednej domácnosti, mali sme všetko, nepotrebovala som žiadne spotrebiče, šálky, uteráky.. inak mám rada zážitkové darčeky - výlety, večere, wellnesy, divadlo...

katulienocka999
19. júl 2022

@tiika nam kamaratka vypalila na dosku obrázok s "nasim" motivom a datumom a je to cosi krasne, na co sa viem stale pozerať s usmevom a nikdy ma to neomrzi 😊 inac peniaze sme podostavali snad od kazdeho a za to kupili co sme potrebovali neskôr do byvania za co som velmi vdacna tiež 😊

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
19. júl 2022

@tiika poznám pár, ktorý veľmi potešila dovolenka vo vytúženej destinácii, na ktorú odchádzali hneď na druhý deň po svadbe, bol to dar od rodičov, ktorí ich aj pobalili a vybavili im v práci, že im dajú dovolenku.

kacena4
19. júl 2022

my sme svoji cez 20r.. a doteraz spomynam na krstnu a jej mega suprovy velky teflonovy hrniec. vyuzivam stale a nic mu nie je najlepsi dar

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poopsie
19. júl 2022

Jasné, že po svadbe nás tešili peniaze, aj kytice aj pohladnice... Ale kvety zvadli, peniaze sa minuli, pohľadnice sú už zrecyklované... Ostali nám dve šálky a podľa mňa je to milé... Pekná sponienka.. Preto vždy darujeme šálky aj my

simona20201309
19. júl 2022

@tiika 15 ročná kvalitná whisky 🤣
Nezabudnem. Exmanzel ju vypil za pol hodiny - s novými susedmi.

betka233
19. júl 2022

@tiika Bosch kuchynsky robot 😍

janetinka27
19. júl 2022

@tiika potrsili nas velmi vsetky dary, doteraz ma tesia napriklad salky. urcite potesili peniaze, no najviac vstupenky na koncert queen 😀

elviku11
19. júl 2022

@betka233 ináč ten Bosch sme dostali aj my, nerezový, multifunkčný. Používam ho stále a na všetko, aj dnes som na ňom robila bryndzové halušky :D a to sme 10 rokov po svadbe

betka233
19. júl 2022

@elviku11 kym sme nemali synatora tak bol zabaleny ale odkedy sa narodil a zacali prikrmy tak sa neodlozil, presne to iste 🙈 halusky, prikrmy, miesim cesto, meliem maso... az lutujem ze sme ho nevybalili hned

euka210
19. júl 2022

@tiika taky zaujimavy dreveny kriz od kamosa. My sme boli dohodnuti na praktickych veciach do domacnosti...fén ide aj po 11r 🤣

tiika
autor
20. júl 2022

@katulienocka999 my sme si tiež priali najviac peniaze, je to praktické a pre hostí “jednoduché”. No musím priznať, že najväčšiu radosť mi urobila ručne vybrúsená drevená loďka s našim dátumom svadby

danci95
20. júl 2022

@tiika my sme dostali malé sošky ježkov 🥰 to bolo také nečakané a tak krásne,že sme sa veľmi potešili, lebo to by nenapadlo ani nás veru také niečo si kúpiť ☺️ pointa bola v Tom,že sme mali svadobné oznámenie "ježkove oči oni sa berú" a presne takých jezkov sme aj dostali 🥰lebo po covidovej ére a presúvania svadby nám to konečne vyšlo 🥰