Blížia sa Vianoce. Nakupujete už darčeky?

gina17
11. sep 2021

Baby ste tu niektorá, ktorá nakupuje darčeky už v tomto čase? Nechcem to nechávať na poslednú chvíľu, potom som zbytočne v strese a nič nestíham. Máte už nejaké tipy, čo budete kupovať pod stromček? Ja budem kupovať rodičom, bratom a mužovi a zatiaľ nemám žiadne nápady 😐

ailiba
30. okt 2021

@gina17 ja kupujem v podstate cely rok. Vždy keď vidím, že sa niečo hodí... Aby som potom na poslednú chvíľu nenervovala. Ale samozrejme, ešte na tom pracujem.manzel ma ešte aj narodeniny pár dní pred Vianocami a syn v januári... Tak mam veselo😁

poopsie
30. okt 2021

@ailiba aj môj má 18.decembra 😅

poopsie
30. okt 2021

Ja mam upgrade môjho príspevku, darčeky som nakúpila všetkým okrem babky a svokra 🤣🤣

ailiba
30. okt 2021

@poopsie môj tiež 18.12🤣... Takže máme čo robiť. 🙏... A chystat

bayuska
30. okt 2021

Ahoj, ja už mám väčšinu aj nakúpené a čo nie, to už mám aspoň predstavu a popravde, som aj rada, že som to toho roku takto stihla, pretože som robila veľkú objednávku a doteraz neprišla (vraj sťahujú sklad), takže chvalabohu, lebo z takých našich eshopov nezvyknem takto dopredu objednávať, ale vychytala som veľmi dobrú akciu, tak preto.

A čo sa tipov týka, tak za mňa toho roku dedoles (konkrétne papuče/šľapky), ockovi kúpime čerstvo praženú kávu z Káva víťazov (manžel objavil a veľmi mu chutí), svokra si vypýtala kvalitnú rýchlovarnú kanvicu, keďže tá jej dožíva. Sestra si vypýtala nejakú zberateľskú postavičku youtubera (príde mi to ako vyhodené peniaze, ale je to jej prianie, tak budiš. Za normálnych okolností by som na to ani nepomyslela) + maliarske plátna, keďže tých nemá nikdy dosť 🙂 tie si pýta už asi 3. vianoce za sebou od každého :D Ďalšia sestra poslala celej rodine wishlist aj s linkami pre neterku, tak tam boli nejaké hračky z dráčika (robotické plazy), spoločenské hry (tiež také s hmyzom) a nejaké turistické pomôcky (ďalekohľad, vysielačky a pod - ale nie hračkárske). Manželovi som chcela kúpiť noice cancelling slúchadlá, ale už si ich kúpil sám, tak asi dostane peňaženku, lebo spomínal, že by chcel novú, tak nejakú kvlaitnú zas aspoň na 10rokov. A potom ešte nejaké drobnosti každému a ženám puella parfémy na pranie. Jedine ešte psíčkom nemám vymyslené. Počula som o nejakých goody boxoch ale nejak neviem nájsť taký, ktorý by sa mi páčil. Tak ak máte nejaký tip, tak to by som privítala. Pelechy som im teraz kúpila nové, hračky/pamlsky dostávajú vždy, zvyknem ešte niečo špeciálne pre každého z nich, ale toho roku ma nič veľmi nenapadá. (Jeden nám bohužiaľ nedávno zomrel a tak sa mi na to ťažko myslí :( )

poopsie
30. okt 2021

@bayuska ja som manželovi kupila pred 7 rokmi tommy hilfiger peňaženku za vyše 70 €... A je ako nová.. To bola super kúpa

bayuska
31. okt 2021

@poopsie dakujem za tip 🙂

lilitela
12. nov 2021

@jarmila2010 Ako sa prosim vyhladavaju tie skupiny?

mareri
20. nov 2021

ja si najviac lamem hlavu s darčekmi pre deti. Co kupujete detičkam?

amelie2017
20. nov 2021

@mareri no hlavne nepises, akym starym. 2 rocnej asi nieco ine, ako 5 rocnemu. My ideme 4 rocnej, to, co si zela- babiku. K tomu dostane knizku, saty a hotovo. 4 mesacny dostane nejaku zavesnu hracku na kocik- to len pro forma, aby sa mala necudovala, ze on nic nedostal. Kedze teraz "dostal" novu postielku a budeme kupovat aj sportovy kocik.

marlenkav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankabetka
22. nov 2021

Ja som dnes zohnala posledny chybajuci darcek.😂 nemam rada nakupy a preto to riesim vzdy dopredu a veru na december nakupy nenechavam. A minuly rok sa mi to uzastne vyplatilo. Boli sme v karantene od 14.12 do 24.12...a ja som v pohode doma upratala a napiekla bez starosti o darceky..to len tak na okraj 🙂

mizu89
22. nov 2021

Žienky a ako idete kupovať darčeky ak niektorá z vás nie je zaočkovaná keďže zákaz vstupu do obchodných centier pre nezaockvanych.samozrejme sú aj e-shopy ale ak v Tom e-shope nie je to čo dieťa chce.

matabb73
22. nov 2021

@mizu89 ja už niekoľko rokov väčšinu darcekov objednávam cez net. Neznášam predvianočný chaos, preto to riešim takto. Minulý rok som cez net objednala všetko a ešte aj ceny sú väčšinou lepšie. Ešte sa mi nestalo žeby som niečo nezohnala. Skôr v kamenných predajniach nejakú to, čo chcem. Som očkovaná a aj tak po obchodoch nechodím.