Máte už kúpené darčeky alebo ich kúpu ešte len plánujete?

boris_tpd
5. dec 2017

Máte už kúpené darčeky alebo ich kúpu ešte len plánujete? Podeľte sa so mnou aké darčeky máte v pláne kupovať pre vaše deti a životných partnerov. Pokojne sa mi môžete zdôveriť čo by Vás potešilo pod vianočným stromčekom a možno sa vďaka vaším nápadom aj ja inšpirujem s výberom darčekov pre mojich najbližších 🎁🎁

Kľudne sa môžete inšpirovať aj u nás 🙂

https://www.tpd.sk/tipy-na-vianocne-darceky-x259

sissy27
5. dec 2017

@boris_tpd už mám ale neprezradím, čo keby sa k tomu dostali? 😎 ale je tam elektronika, kozmetika, šperky, kultúra... Ja som si želala iba jednu knihu.

deti95060810
5. dec 2017

ach jaj tie darčeky....My ich kupujeme pre 6 dospelých a 10 detí - samozrejme všetko z rodiny....Už som počítala že nás to vyjde okolo 280 - 300 e. 😨
ja si kúpim asi mobil - pretože som už od augusta bez mobilu a stále si len požičiavam od najbližších....😉
typy na darčeky s mm pre našich najbl. už máme....

majocka24
5. dec 2017

Mám len mojím detom a nejak som bezradná obchody plné a nejak sa medzi tým tovarom strácam a mňa vždy poteši dobrá knižka

foolie
5. dec 2017

Drobcovi lego to je osvedcena hracka ktora nikdy nesklamala garaz Hot wheels. Tatikovi kopacky /na futbal/ nie ze ho z domu vyhodim ;) a mobil dedkovi sluchatka Marshall Mayor a babke wellnes pobyt nech si odychne. A sebe ... necham sa prekvapit ale mne osobne robi najvacsiu radost to ze budeme vsetci spolu a radost ostatnych z darcekov ;). A kazdy rok kupujem kazdemu stieraci zreb a vsetci v ocakavani stieraju pod stromcekom ze co kto vyhra ;)

erickatt
5. dec 2017

Mám, synovi knihy a oblečenie plus blbinka... Drahy niečo na eletriku a lopatu. Rodičom predplatné časopisov. Dcere do kuchyne. 😊 A ostatným drobnosti

sense
5. dec 2017

Pre dceru mam ...a muzovi este nieco vymyslim...a sebe si kupim kolobezku 😉

moniikka
5. dec 2017

Ešte nič nemám.Choré detičky nedovoľujú nákupy a zdravie je prednejšie ako darčeky.Snáď sa mi to do 24.podarí.Ale máme v pláne staršej ešte nevieme čo,mladšej babiku a knihu a syncekovi detský tablet (písmena,čísla,slova,pesničky) manželovi asi knihu o vojne

anketkarka
5. dec 2017

Darčeky už mám. Nakupujem priebežne, nie na poslednú chvíľu. Neznášam plné obchody a aj cez rok, keď mi niečo cinkne praktické a zaujímavé do nosa, tak kúpim a uškrečkujem na Vianoce. Budú knihy, hračky, oblečenie, drobné elektro do domácnosti. Žiadne inšpiratívne kúsky asi nemám, ale každému sa snažím trafiť do vkusu, potrieb a želania. Takže dúfam, že bude radosť hlavne v detských očkách.

elysiacik
5. dec 2017

Niečo už je kúpené, s niečím ešte čakám či to náhodou nebude v akcii 🙂 Nejaké veci si dokonca nechávam aj na po vianočné výpredaje, hlavne pre manžela 🙂

kupcovci
5. dec 2017

Ahoj,pre deticky mam lego,knihy,a oblubene detské cd,manzelovi plánujem kúpiť ďalekohľad a mne stačí ze budú spokojní oni 💗

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sperka
6. dec 2017

Darčeky nakupujem v predstihu, aby som si Vianoce užila. Tento rok mi ostáva už len jeden darček a to darček pre moju dcéru. Musím ešte porozmýšľať a správne vybrať ;)

jasminet
6. dec 2017

na 98% mame vsetky darceky nakupene aj zabalene - premyslame, vyberame a kupujeme od septembra, postupne, ziadne zhony na poslednu chvilu. a hlavne ako kazdy rok ostali deti v decembri doma chore, takze aspon o starost menej 🙂 a co si najdu pod stromom? knihy, spolocenske hry, oblecenie, aj vysnivane blbosticky hracicky 😀

ma12345
6. dec 2017

Mam nakupene. A ako som sa vyhla vianocnemu sialenstvu v obchodoch? Jednoducho: eshopy, eshopy, eshopy!

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz