Čo kúpiť 65-ročnej žene?

19. sep 2023

Ahojte. Poraďte nejaký darček na 65.narodeniny pre ženu. V podstate je len doma, lúšti osemsmerovky a veľmi rada číta knihy. No knihu na 65 jej kupovať nechcem, máte nejaký tip? Ďakujem.
Kľudne to môže byť aj niečo väčšie, drahšie, poskladáme sa na to viacerí.

popocathepetl
19. sep 2023

Kúpeľný pobyt na par dni

alenah31
19. sep 2023

rada číta? Čo takto kvalitná čítačka kníh s nejakým počiatočným budgetom - predplatným na online požičovňu??

marcellka32
19. sep 2023

Tak čo má rada: káva, čaj (kôš so sladkým/slaným), deka, zážitok, wellness pobyt, lístky do divadla, knihu krížoviek.. záleží čo má rada

trema
19. sep 2023

Mamka? Babka? Sestra? Kolegyna? Kamoska? Sefka? Svokra?

lucka_ke
19. sep 2023

prihováram sa za kúpele, moji rodičia si to veľmi žili, ešte sme ockovi kupovali masážne kreslo

autor
19. sep 2023

Do kúpeľov určite nepôjde,
@alenah31 ona číta len klasické knihy, nie elektronické

@trema babka, ale skôr hľadáme darček ako celá rodina pre ňu

alenah31
19. sep 2023

tak možno kvalitné kreslo na čítanie s teplou dekou alebo štýlovú lampu s dobrým svetlom. Tu je ťažko radiť.

tenerifka
19. sep 2023

to je ale smutne, ved 65-rocna je este mlada.
Bavi ju varenie, pecenie? Pije kavu? Mozno nejaky kvalitny spotrebic do domacnosti

tenerifka
19. sep 2023

alebo ak ma zahradu, tak nieco pekne na terasu

mamickalisticka
19. sep 2023

Poukážku do kníhkupectva, nech si sama vyberie. Ďalej výber nejakých kvalitných čajov s peknou šálkou, sviečka (akože toto by potešilo aj mňa 😄) Krížovky naisto, možno nejaký spoločný wellnes jednodňový, že pôjdete spolu (ak je to niekto blizky- cez týždeň býva všade málo ľudí) ..ak teda ako cela rodina, tak to kreslo na čítanie a nejakú vyhrevnu deku.

autor
19. sep 2023

@tenerifka mladá ale chorá.. Ďakujem za tipy, už som to vymyslela 🙂
@mamickalisticka ďakujem za tip. Kúpime jej nakoniec poukážku do kníhkupectva a nejaké knižky, to ju aj tak najviac poteší 🙂

katulienkax
19. sep 2023

@tenerifka taketo starsie panie uz maju vsetko potrebne do kuchyne davno, mne svokra hovori do kuchyne mi uz nic nekupujte

ivangeline
19. sep 2023

Predplatne nejakeho casopisu. 🙂

drusila1407
19. sep 2023

Ja by som poradila, ak je to babka, tak spraviť buď fotoknihu rodiny alebo sa v ateliéri odfotiť celá rodina.

lily09
19. sep 2023

A v akom ste vztahu? Ak je to niekto blizky tak na okruhle vyrocie aj mozno nieco hodnotnejsie a na pamiatku - hodinky, drahsia bizuteria alebo sperk, alebo nejaka poukazka do kniznice, cd/dvd s oblubenymi interpretmi