Čo kúpiť partnerovi na 30. narodeniny?

vvrga1
19. aug 2020

Ahojte, za chvíľku bude mať priateľ 30ku a ja absolútne neviem čo by som mu mala darovať. Ma rad históriu hlave 1. a 2. svetovú vojnu lenže už také veci ma a voňavku a podobne mu kúpiť nechcem, prosím poraďte.

krisbar
19. aug 2020

Vylet..napr pri bratislave v petrzalke su bunkre alebo Snp muzeum v bystrici...ist na vikend a spojit to s historiou...

lenuliatko84
19. aug 2020

Ja sim dala mojmu 2 listky na ligu majstrov do milana na 3 dni.bol nadseny a ja tiez

lenuliatko84
19. aug 2020

Alebo ist do normandie kde sa vylodili spojenci a ist po ich krokoch,vojnovy nadsenec bude rad

ovaaa
19. aug 2020

Skus mu spravit knihu kuponov a zelani tak, aby sa kupon dal odtrhnut. Na kazdu stranu nieco zaujimave vymysli, vsetky akcie vykonavas alebo platis ty. Kupony dopln o fotky miest, vstupenky, .... Napr.dnes mas volno - upratujem ja, ranajky do postele, vylet do muzea SNO B.Bystrica .daj fotku miesta, masaz kupon alebo od teba, pernamentka na vstup do fitka, cas vo vyrivke so mnou, vecer bezo mna, kino - film podla tvojho vyberu, knizny titulok- podla chuti, navsteva jaskyne, pripadne turistika, tvoj striptiz.......atd. Mix vsetkeho co ho bavi koniceky, mozno nejaky nesplneny sen a cas s tebou.

essenceee
19. aug 2020

my sme obaj anovembrovy a kupili sme si mestske bicykle(rovnake)

sweetdreams1
19. aug 2020

Ja som mu kúpila hodinky...asi som malo kreatívna, ako vidím :D

erickatt
19. aug 2020

@vvrga1 pandemovy zoskok padákom, alebo paralaiding

kitycat
19. aug 2020

je to priatel s ktorym si 2 mesiace alebo 4 roky? kolko chces investovat?
ten vylet do Normandie je skvely napad...bola som tam. Zazitok na cely zivot.
Ja sa vzdy radsej opytam ci by nieco nechcel ma rad spolocenske hry kde treba trochi viac premyslat...dostane Krycie mena :D

mamiajka04
19. aug 2020

Klobásovu kyticu,kuk FB Slané torty a misy od Adky