Čo mamine na 50tku?

patricka
2. máj 2022

Ahojte prosim vas dajte nejaké inšpirácie co mamine k 50 narodeninám, vobec nemám žiadny nápad....😔

pribinak
2. máj 2022

@patricka kávovar? Pobyt? Zajazd? Sperk? Má ona nejaký sen?

Budeš kupovať sama? Alebo sa budete zbierat viacerí?

petronellla87
2. máj 2022

@patricka my sme nasu mamu na 50tku poslali s ocom do kupelov😊

gabrielkaa
2. máj 2022

@patricka nejaky voucher do kozmetickeho salonu, alebo kaderníctva…poprípade ako ti tu baby radili - zájazd. My sme sa skladali, takze to bolo jednoduchšie zaplatiť niečo drahšie

joesvk
2. máj 2022

Aj my. Týždeň v kúpeľoch sme zaplatili.

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenicka298
2. máj 2022

@patricka my sme sa ako deti zložili, a išli sme spolu na víkend na luxusnejsiu chatu s kupacou kaďou, saunou... Mamina vobec nic netusila. Kamoška ju zavolala na vikend ku sebe, brat ju išiel odviezť, a akože išli cestou nieco pozrieť. Ked otvorila bránu, my sme tam vsetci stali, vsade balóny, torta, ze prekvapenieee. Urobili sme guláš, grilovanie, nočne kúpanie... pre našu maminu to bol najkrajší zážitok, že sme boli všetci spolu 😊

vilma7
2. máj 2022

Určite zážitkový darček, výlet, predĺžený pobyt...tam, kde to má maminka rada. A aj vy deti s ňou poprípade.

evkamotka
2. máj 2022

Nema sen, kam sa chcela ist vzdy pozrieť? Pompeje, Rim, Pariz, pyramidy ...

kacena4
2. máj 2022

ja som mala pred tyzdnom narodky par rokov menej... a najkrajsi darcek bol ked ma deti prekvapili a zobrali ma do restiky kde sme si posedeli, pojedli a pokecali - krasny zazitok a hlavne ten pocit ze deti na mna mysleli a pripravili mi prekvapko. na nezaplatenie, viac sa mi to rada ako daky kavovar ci vylet, lebo som cas prezila s nimi

zuzubb007
2. máj 2022

Spytat sa jej co by chcela to najviac potesi

janage
2. máj 2022

Kúpele, pobyt, zájazd, a ešte sa mi veľmi páči myslienka kúpy a zasadenia stromu ak je kde, teda. Nejakého okrasného, čo pod ním môžu ešte jej vnúčatá sedieť a spomínať.

miadi
2. máj 2022

Spln jej nejaky sen. Moja chcela tandem zoskok padakom a bola spokojna 😃zisti co by potesilo tvoju mamu.

roja01
3. máj 2022

Zlozte sa na elektrobicykel alebo automatisky vysavac.

melanta
3. máj 2022

Moji rodičia majú obaja narodeniny počas letných prázdnin. Takže každý rok dostávajú pokuaz na nejaký wellness na predĺžený víkend. Vždy sa na to tešia. Hlavne určite žiadny vysávač. To je spotrebná vec do domácnosti, nie osobný dar.

brona235
3. máj 2022

@patricka podla toho, co ma rada. Moja miluje fotky. A kedze ja mam uz deti a moj brat tiez, tak sme jej na 50ku dali urobit takuto obrovsku kolaz. Ona s tatinom v strede a okolo ma deti a vnucata... 😊

kormino
3. máj 2022

Ja som dostala od dcéry značkovú kabelku,potešila som sa veľmi.Od manžela retro bicykel.

diqushqaa
3. máj 2022

Ja som ocinovi kupila noviny zo dna narodenia. 🙂

makova333
3. máj 2022

@roja01 no z oboch by ma asi svihlo keby dostanem 😀 (mam skoro 50)
@patricka mna, ako skoro 50nicku by potesil wellness, poznavaci pobyt, znackova kabelka, sperk, kolaz fotiek, vzdelavaci poukaz (napr. na jazyk, ktory sa chcem ucit), bicykel, poukazky na knihy... zalezi od rozpoctu.
@diqushqaa super napad, toto by sa aj mne pacilo 🙂 Kde sa ti to podarilo zohnat?

renka30
3. máj 2022

Ved sa jej na rovinu opytaj, co by ju potesilo, ak to sama nevies zhodnotit. Moja mamina mala minuly rok 70 a nakupili sme jej kvety a dekoracie do zahrady, na jej vlastne zelanie, zahrada je jej zivot. Plus torta s temou zahradky a dve foto knihy, jedna s naj fotkami zo zahrady a jedna z jej zivota a bola max. spokojna.

0silvia0
3. máj 2022

@makova333 napriklad aj tu sa daju noviny zohnat:
https://historickedarceky.sk/produkt/noviny-zo-...

diqushqaa
3. máj 2022

@makova333 presne na tej stránke, ktorú pridala 0silvia0 🙂

makova333
3. máj 2022

@0silvia0
@diqushqaa baby dik idem mrknut 🙂

roja01
4. máj 2022

@makova333 elektrobicykel je to najlepsie, co mi mohol syn kupit a to mi je podstatne viac, ako tebe. Roboticky vysavac je super v domacnosti, ktora nie je preplnena vecami. Prides z prace a mas povysavane, trebars denne.

humajnicek
6. máj 2022

Moja mamča je to tak citovo-rodinne ladená alebo ako by som napísala 🙂 My sme jej dali aj s bráškom kreslený portrét od Lovector 🙂 Slzičky mala na kraji. Ale inak teraz toho frčí toľko že až čo sa dá vybrať 🙂 Asi len treba odhadnúť čo by ju tak najviac mohlo potešiť.

annadan
9. máj 2022

@humajnicek jééj aj vy tak? 🙂 tiež mi radili od nich dať spraviť a vyzerá to super 🙂 to máš veru pravdu, ale mám pocit, že ak niečo aj hľadám ako keby zakaždým voľačo nové pribudlo, z čoho sa dá vybrať ako myslím typovo darček 🙂

nikanu
10. máj 2022

Tak myslím si že snáď každú maminu by potešilo hlavne venované niečo takéto zo srdca. A už vlastne aj vieš čo jej dáš? Reku ako si pokročila v rozhodovaní a vyberaní.

nicol_ka55
12. máj 2022

@humajnicek jeej to mohlo byt pekne 🙂 a aj ho ma zaveseny, ci to je potrebne len zavesit alebo sa da dat aj na policku nejaku? hadam to nie je az take tazke ci? 🙂
@nikanu ano presne a tak su aj akcne maminy, i ked neviem teda ci by som zrovna nejaky ten tandemovy zoskok venovala ale tak chapes :D

humajnicek
13. máj 2022

@nicol_la55 vieš čo má ho zavesený 🙂 Rovno mu našla miesto, takže v pohodičke 🙂 Ako ale podľa mňa nie je problém aj keby si ho chcela mať len niekde opretý, len teda asi treba dať pozor aj aby sa nezošuchol a nespadol.

nikanu
24. máj 2022

@humajnicek uff tak to by bola škoda veru na to treba dávať pozor pokiaľ je len tak položený alebo opretý o niečo. @nicol_ka55 hej jasné to chápem :D ale tak keď sa bavíme o takých tých normálnych daroch vieš ako :D

annadan
3. jún 2022

@nikanu hej inak na toto som veľmi šikovná ale to je jedno či je niečo položené alebo primontované :D proste ja oddrapím hocičo aj prichytené v stene :D preto máme všetko tak vyššie doma aby som o to nemohla zavadiť :D