Darček na 70-tku

baboadel
22. sep 2012

Poraďte mi prosím nejaký pekný darček pre svokru na 70-tku. Je to pani z dediny a dosť si potrpí na tradície. Došli mi nápady.

zigzag
22. sep 2012

co tak neaky tyzdenny pobyt v kupeloch, 😀

mirkakab
22. sep 2012

Babka mala 70-tku a dostala nový mobil, darčekové koše a najviac ju potešili sviečky, čo jej kupil brat asi v hodnote 40 eur. Spravil z nich taký ozdobný balíček 🙂

iviatko
22. sep 2012

kupele uz asi radsik nie a na tyzden...🙂
ja by som taky rodokmen... fotoknihu, proste fotky od malicka, postupne celu rodinu, kto s kym, kolko deti, fotky a tak..to je fajn ;) a ten kos nie je zly napad ;)

zigzag
22. sep 2012

@iviatko tak ked si moze dovolit, tak aj na mesiac :DDD ten rodokmen nie je zly, ale zase zalezi ako s nou vychadza a ci ma pristup k takymto fotkam 😉 a celkovo zakladatelka napisala malo o zalubach danej panej z dediny, urcite by som to prisposobila tomu, ale kedze sa pytala vseobecne, tak maju asi klasicky vztah svokra-nevesta, a v to pripade by asi fotoknihu nemala chut zakladat 😀 moja dedukcia 😀

iviatko
22. sep 2012

@zigzag jo, ale predsta taka pani v kupeloch na tyzden....no ktovie 🙂
stari ludia su v tomto ini 🙂
nedavno sme boli na oslave muzovej babky a dali jej tu fotoknihu...uzasne nieco, hned si dala kazda rodina dorobit dalsie kusky. Vsak sa moze spojit s rodinou a bude to skvely darcek 🙂

zigzag
22. sep 2012

@baboadel a co tak marcipanovu tortu, dnes vedia urobit krasne, a motivom aky chces... nemusi byt klasika ze 70 na nej, moze mat tvar kytice, knihy, cokolvek,,,, zalezi kolko si ochotna investovat,,,

zigzag
22. sep 2012

@iviatko tak to hej, to uz skor, ja som dala tlacit kalendare ako darcek na vianoce pre mojich rodicov a krsneho mojeho maleho, so spolocnymi fotkami s malym , a motyv bol prvy rok naseho drobca, ale svokre by som to nedala, mala by som pocit,ze sa vnucujem,,,, robila som to vo fotolabe, a vysiel perfektne, 😵 tu knihu mozno nasim na vyrocie, preskenovat stare fotky, no uvidime, dakujem za typ 😵

... a este moja baba mala 75 a preskocila by aj mna, a pre kupele by vrazdila, preto ma napadli ako prve :D

iviatko
22. sep 2012

😀 😀 tak to je super
my svokrovcom automaticky kazdy rok robime kalendar, je to uz automatika, ale zas len y mame deti 🙂

baboadel
autor
23. sep 2012

Ďakujem za podnety na darček. Aj ja som myslela na kúpele ale svokra má doma hydinu tak sa z domu na dlhšie nemôže vzdialiť. Už som rozmýšlala nad procedúrami v okresnom meste kde by dochádzala ale nie som rozhodnutá. Čakám na ďaľšie inšpirácie.

rossio
24. sep 2012

skus pozriet moj fotoblog...niečo take by som odporučala, ja som s tym začala len nedavno, ale babky na dedine to "žerú" teda aspon tie u nás a viac si cenia ručnu prácu, ako same polke výrobky. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/rossio/album...
alebo darčekovú knihu ale tu som ešte neskúšala.

tinki
27. sep 2012

@baboadel a čo tak pozbierať fotky od mala až do teraz a dať jej spraviť fotoknihu? Ja som to dala spraviť mame a tá sa tomuto darčeku najviac potešila..Mohla to každému ukazovať..

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz