Darček na krst

zdenk2
18. máj 2024

Ahojte, ideme s partnerom na krst bratovemu dievčatku ale absolútne neviem čo dať ako darček. (Ideme iba ako hostia)Čo som pozerala všetko je také na pamiatku čo si myslím že bude dávať každý a samotné peniaze v obálke nechceme dávať. Chcela by som dať niečo praktické čo využijú alebo nejaké hračky keď bude staršia neviem či je to vhodné. Poprosila by som poradiť 😊

thirstymonk
18. máj 2024

@zdenk2 Naš krstňak dal oblečenie. Popozeraj nejaké vhodné kusy vzhľadom na vek. Krstňak vždy vybral o čosi väčšie, aby sme mali na neskôr a dobre urobil ;)

Inak môžeš ešte plienkovú tortu, alebo nejaké takéto moderné blbosti. Nejaké devocionalie prakticky nemajú pre dieťa zmysel, šperky tiež nie...

tess123
18. máj 2024

@zdenk2 my sme dostali stoličku na papanie a tiež je to super využije ozaj každý....tiež záleží do akej ceny to chceš

jaja1979
18. máj 2024

@zdenk2 my sme dali poukážku na fotenie v ateliéri, veľmi sa potešili😉

misana84
18. máj 2024

Ja som kúpila lampu Miffiho značka Mr. Maria… je to drahé ale bude to na dlho ako pamiatka v detskej izbe… využívajú aj teraz a dlho budú… je to dizajnová a doplnok do izby

pralinka86
18. máj 2024

Plienky nie, nikdy nevies ake sadnu, budu používať..
Skúste knihu, su take prve kontrastne knihy pre babatka, od cca 3-4mes alebo potom minipedia od svojtky, odkedy bude sedieť, moze si ich pozerat, je ich velmi vela..nejaka farma, zvieratka,.. pripadne nejake hudobne knihy, dotykove.. pozrite tu svojtku, tam urcite vyberiete
Pripadne babyknihy, maju take boxy alebo aj jednotlivo kúpite
https://babyknihy.sk/0-6-mesiacov-edukacny-box-...
https://babyknihy.sk/7-12-mesiacov-edukacny-box...

titla
19. máj 2024

Poukazku do DM. Rodicia mozu nakupit pre babo plienky, kozmetiku, prikrmy... podla toho, co budu potrebovat.

ronie338
19. máj 2024

My sme dostali plienky, to je najlepší dar, zistiť aké používajú a kúpiť. Veľký balík. A niekto dal aj oblečenie, hračku malú, vlhčené. Ale tie plienky boli naj. To sme si pýtali aj na narodeniny. Plienky sa vždy zídu.