Darček pre kamarátku na 50tku

anulienka30
4. dec 2020

Ahojte, poradite mi prosim darcek pre kamaratku na 50-tku? vobec netusim co....
podotykam, ze ma vsetko 🙂
a preto by som chcela nieco originalne

evkamotka
4. dec 2020

Kabelka? Kuk vuch. Alebo parfem. Asi vie ze ma vsetko :D to uz je tak. Mozno by ani sama nevedela dat tip. Alebo nausnice z morskych peral

anulienka30
autor
4. dec 2020

@evkamotka praveze do kozmetiky, kabelky nechcem ist....
ona je taka "paninka", ale v dobrom povedane 🙂

evkamotka
4. dec 2020

@anulienka30 tak tie morske perly. Nikdy nevyjdu z mody a hodia sa kazdemu

0silvia0
4. dec 2020

@anulienka30 zeby hit dnesnych dni "difuzer"?

anulienka30
autor
4. dec 2020

@0silvia0 miluje sviecky....myslis, zeby to mohlo byt?

777januska777
4. dec 2020

Nemôžeš jej dat peniaze?

anulienka30
autor
4. dec 2020

@777januska777 vies, oni maju firmu....penazi ma plno....chcela som skor nieco originalne....

0silvia0
4. dec 2020

@anulienka30 podla mna krasny difuzer s nejakymi fajn vonami by ocenila, ak nema
Ja som kupovala na tejto stranke, maju v ponuke aj kvalitne oleje:

https://bewit.love/sk/aroma-difuzery/

zuzkalujza
4. dec 2020

@anulienka30 pandora by ju nepotešila? neviem či nosí šperky, no je to asi najvďačnejší darček podľa mňa, lebo môžeš aj potom postupne dokupovať. My sme kúpili mame a veľmi sa potešila. Od každého potom dostala korálik a tak má krásnu pamiatku. A je tam nespočetné množstvo možností aj po vizuálnej stránke, aj cenovej.

petamich
4. dec 2020

@anulienka30 skus pozriet sviecky woodwick su stylove a krasne, maju dreveny knot a krasne pukaju ked horia 🙂

nnnuuunnn
4. dec 2020

Mňa by Pandora nepotešila. Sviecka woodwick hej. Potešili by ma aj papuče ugg. 😀

denkatn
4. dec 2020

vies co ja som isla sesternici na 50 tku a kedze ona uz zije v inom meste a citila som, ze nemam odhlad,tak som na socialnej sieti nasla jej dceru a tej som sa opytala co by take potrebovala, a ta ma hned navigovala, ze spolocne prekvapenie urobime a uz bolo... skus sa opytat niekoho kto s nou byva, ak ma taku povahu ze povie, skus sa opytat jej. povedz, ze chces jej kupit darcek, ved je to velke jubileum, tak nechces nieco co nebude chciet.

crazy_lubka
4. dec 2020

Ak má kamarátka zmysel pre humor tak vieme vyrobiť aj 50tku dáte peniažky a ona si už niečo kúpi 😉

petamich
4. dec 2020

@nnnuuunnn Pandoru si pomalicky zbieram a presne viem od koho ktory privesok, ale nie kazdy je na take
akekolvek sviecky milujem, pripadne este Petra Toth sperkarka ma pekne kusky, sice nemam 50tku ale Jeziskovi som pisala ale kazda mame to svoje ale podla mna svieckou nic nepokazi 🙂 alebo kvety

ljzozv
5. dec 2020

@nnnuuunnn okrem tých papúč súhlasím 🤫😉

janulka1802
5. dec 2020

50-ka buď do šperku by som išla alebo nejaký možno spoločný zážitok. Čo ju baví?

anulienka30
autor
7. dec 2020

dakujem babule....nastastie sme to vyriesili....zlozime sa jej viacere na darcek, povedala si co chce 🙂

zuzikgodal
15. apr 2021

@crazy_lubka dobrý večer, chcela by som opýtať, či vyrábate takéto drevené venovanie k 30tke. Ďakujem

crazy_lubka
16. apr 2021

@zuzikgodal ake cislo si vyberiete take sa urobi

zuzikgodal
16. apr 2021

@crazy_lubka prosím aká je cena, a doba dodania? Ďakujem

crazy_lubka
16. apr 2021

@zuzikgodal
19.9 e
40.x.30 cm
+ 2 e za vetu Všetko najlepšie...(nemusi byt)
Doba je do 8 dni od prijatej platby

zuzikgodal
18. apr 2021

@crazy_lubka tak by som mala záujem o farbu slabo ružovú, a meno by bolo Paulínka

crazy_lubka
18. apr 2021

@zuzikgodal napiste mi spravu

anina2018
27. aug 2021

@crazy_lubka zdravím,robite ešte tie tabuľky prosím?

crazy_lubka
28. aug 2021

@anina2018 dobrý deň, ano, ale ak mate zaujem lepsie pre nas bude ak nam napíšete na Facebookovu stranku Amelie decor a tam sa uz dohodneme o farbe atd ☺️

henika225
29. dec 2021

@crazy_lubka mohla by som poprosiť takuto tabuľku k 30tke?

crazy_lubka
30. dec 2021

@henika225 dobrý deň, v prípade zaujmu poprosim napisat na Facebookovu stranku Amelie decor alebo instagram amelie_dekoracie

pocasiee
3. sep 2022

@crazy_lubka dobry den ja by som mala zaujem
Kolko to stoji?

crazy_lubka
3. sep 2022

@pocasiee dobrý deň momentálne mame dovolenku ale napiste mi na Facebook na Amelie decor aby som vas viac registrovala ako tu