Darček pre mamu

5. mar 2023

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či by ste mi pomohli vybrať darček pre moju mamu. Bude mať 47 rokov, a ja neviem čo jej kúpiť. Keď hovorila,že by chcela chodiť ku kozmetičke, som jej kúpila poukažku ku kozmetičke,povedala že ďakuje,ale trvalo jej skoro rok kým k nej išla, keď som sa opýtala prečo, tak že on to len tak povedala, že by k nej chcela ísť. Minulý rok som ju zobrala do kina na ženský film, to ofrflala že kino je hlasné, a film o ničom. Potom som jej kúpila knihu o Agate Christie,lebo má rada detektívky a Poirota,povedala že pekná kniha,že vyzerá kvalitne a že si ju prelistovala. Tak ja neviem že čo,kozmetiku,to používa roky to isté,zmenu odmieta,hocičo iné kozmetické sú blbosti čo nepotrebuje. Nemyslím to v zlom, veď nemôžem jej dávať darček a chcieť nech má z neho radosť,nemôžem mať očakávanie keď robím niečo nezištne, len chcem ju potešiť,no neviem ako,resp. čim. Niečo cca do 20 eur. Manžel povedal nech ju vezmem na kávu a zákusok. To sa mi zdá málo,navyše ona nerada chodí na kávu. Máte prosím nejaké tipy? Ďakujem.

anita6666
5. mar 2023

Fúha, ma len 47r., ale z tvojho opisu na mňa pôsobí na 100. Čiže možno piecka na tuhé palivo by ju mohla potesit

autor
5. mar 2023

@anita6666 to by nemala kam dat 😀

anita6666
5. mar 2023

Ku posteli,aby sa nenachodila😎 a hriala kosti

autor
5. mar 2023

@anita6666 ale aj na mna tak posobi,chapem ze mala tazsi zivot,no netreba sa opustat,ako to by bola tema na dlho a o inom, skor zvazujem ten darcek,rozmyslam nad nejakou svieckou asi iba, ona si kupila pred vianocami sviecku,no ma ju len ako dekoraciu

danyelia
5. mar 2023

Ahoj, úplne jednoduché, daj jej ,,finančnú poukážku,, resp. peniaze do obálky a nech si kúpi alebo ich minie na službu, ktorú si sama vyberie, lebo trochu mám pocit, že jej nebude vyhovovať žiadny darček 😁 Ale tá suma, no...v dnešnej dobe 20 € je nič, dala by som 50 € a hotovo.

autor
5. mar 2023

@danyelia bohuzial,50 mi je momentalne vela v mojej situacii,ale chapem

danyelia
5. mar 2023

Chápem, možno keby ste sa zložili ako rodina a máte po probléme 😊

autor
5. mar 2023

@danyelia ako je 20 eur skoro nic,no je to darcek tipu kniha kino cukraren,to by ma potesilo. V 18 som dostala od nej retiazku z avonu a pizzu,moji rovesnici vodicaky a prispevky na auto

autor
5. mar 2023

@danyelia no moja rodina je ona a moj manzel,ona ma len priatela inak nikoho,a s nim su vztahy vselijake neviem si ho predstavit ziadat o peniaze

autor
5. mar 2023

@anita6666 ale dakujem za radu,pozeram aspon vyhrevnu deku

thereisabear
5. mar 2023

Poukážku do kníhkupectva, kvet v kvetináči, kazetu s čajmi, hrnček, lepšiu bonbonieru, kávu, peňaženku, šál, pozvi ju na večeru, výstavu, do divadla...

autor
5. mar 2023

@thereisabear dakujem

0silvia0
5. mar 2023

Takemuto stareckemu typu zeny nieco prakticke ako pise @thereisabear... mozno sadu korenia na varenie, nieco na jedenie, krabicu zakuskov, kavu ktoru pije atd. Nerob si starosti s inymi darcekmi, lebo ich nevie docenit.

jaja20
5. mar 2023

Preboha,ja mám o týždeň 47,ale teda ani náhodou nie som na tom tak,ako tvoja mama. Pri všetkej úcte. Tak jej kúp nejaké vitamíny, keď sa už správa ako nejaká dôchodkyňa, znudená ...

zlatovlaska123
5. mar 2023

No tak rozpočet 20 eur je fakt len na tú kávu a zákusok. V tej cene ťažko kúpiť darček, možno by som zvážila poukážku - do kaderníctva napr. alebo drogérie.

autor
5. mar 2023

@0silvia0 ona moc nevari,kavu som jej raz kupila taku lepsiu z praziarnicky,tri roky ju ma na policke,radsej piju zalievanu nescu. Ale to muzeum mi nenapadlo,to vyzera dobre,dakujem

autor
5. mar 2023

@zlatovlaska123 ku kadernicke nechodi, a taku poukazku do dmky som jej uz davala a aj ona mne a vravi ze v dmke si nema co kupit, ale ten rozpocet je na muzeum fajn

zuz987123
5. mar 2023

Vyskladaj darčekový kôš.. Určite vieš čo má rada, čo jej chutí a k tomu teda sviečku.

autor
5. mar 2023

@jaja20 rozumiem a suhlasim

autor
5. mar 2023

@zuz987123 dakujem

mimikarol
5. mar 2023

Ja by som jej dala kyticu a dezert. Lebo ako pozerám tak je ťažké sa jej niečím zavďačiť a do 20€ toho ozaj veľa nevymyslis

0silvia0
5. mar 2023

Kup jej kludne nescu...

zuzuliatko18
5. mar 2023

Nedávno som čítala knihu Eddie Jakku - Najšťastnejší človek na zemi, možno by nabrala inú perspektívu, ak by ju prečítala.😃

matabb73
5. mar 2023

Ak rada číta, kúp jej za 20 Eur poukážku do Martinusu. Myslím, že toto nebude vekom, ale tým, že je taký typ. Moja mama vždy ohundrala každý darček a oco sa vždy zo všetkého teší.

luccija
5. mar 2023

Kúp lepšiu sviečku a zákusky.Alebo sprav sama darčekový kôš kávu, čokoládu, sviečku, krém na ruky niečo čo ma rada...btw moja mama nemá rada kozmetiku, ani kino ty si poznáš mamu zase viem, že ju poteší x iných veci.

autor
5. mar 2023

@zuzuliatko18 ja som jej uz tolko knih podarovala,a ona ich necita len si v nich listuje,okrem jej zanru,dekektivky cita normane no takeho knihy odveci odstredu zacne

andrea78
5. mar 2023

Do darcekovej tasky potraviny/pochutiny, co vies, ze ma rada a fakt aj zje. Kludne tu Nescu, aku pije, nejaky dezert, napr. Marlenka gulicky su super, nedavno som ich dostala, Merci, nejake susene ovocie, oriesky a pod, niekedy tam dam aj flasku likeru ci Huberta. Ja Ta uplne chapem, mam v rodine tiez taku osobu. Osvedcilo sa mi dat co viem ze zje, fakt zje, nie ze na policu to pojde, to si aj vezme a nema tendencie mi to vratit ako poukazku ci hotovost.

eskop
5. mar 2023

Tiež by som jej asi nescu kúpila a krabicku zákuskov. Alebo nejaký pekný kvet v kvetináči a lepšiu bonbonieru. Alebo sadu sviečok, nejakú drogériu možno ešte

zuzuliatko18
5. mar 2023

Jasne zmeň.mi.to.napadko, že to je kniha o veľmi ťažkom osude a že ak by sa náhodou začítala, možno by ju nakopla. takým ľuďom ťažko vyberať darček,.keď ich noc nepotesi

kp7333
5. mar 2023

kvety, bonbonieru a nieco, co vyuzije - sprchac, sampon, krem, pripadne krizovky, sudoku...