Darček pre milého na Vianoce

citatelka1
17. dec 2016

ahojte potrebujem poradit co mam kupit mojmu milemu na vianoce ? comu chlapi sa potesite akemu darceku ? dakujem

sibalka21
18. dec 2016

@citatelka1 Myslim, ze svojmu milemu by si mala ty najlespie vediet co kupit, comu sa potesi, lebo to co potesi ineho, nemusi tvojho 🙂

moni244
18. dec 2016

A to sa neda napisat normalne? Ze kupit milemu, ja odpadnem, niektore zeny sa zasekli v pubertalnom veku. A az taky mily nebude, ked nevies, co mu kupit

tyelde
18. dec 2016

Môj chce grafický program, hru na ps4, GoPro alebo knihu.... Čo tak sa ho spýtať?

tinqua
18. dec 2016

Staci cloveka pocuvat...v priebehu roka a nemas problem, lebo ho poznas a vnimas co hovori...

missdiva
18. dec 2016

@citatelka1 Každého baví niečo iné, ťažko radiť keď si nenapísala jeho záujmy.
Ak chceš tip na univerzálne darčeky tak napr. relaxačný pobyt (prípadne letenky na spoločnú dovolenku), elektronika (ak športuje kamera na prilbu alebo ak nemá v aute palubný počítač tak kamera do auta), nemáš čo pokaziť ani peknou voňavkou 😉 .

eliskapa
19. dec 2016

Alebo skus zlavadna ... su tam vseliake adrenalinove kusky napr tandemovy zoskok alebo jazda rychlum autom alebo ak sa rad hra tak odporucam virtualnu realitu 😉

kocisandrej
19. dec 2016
Používateľ kocisandrej je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kocisandrej.

ja napriklad nejakemu peknemu obleceniu alebo koseli 🙂 skus pozret tu aj so zlavou ;) http://www.kuponyzdarma.sk/budchlap-sk/

babusik85
19. dec 2016

@moni244 no stres! snad nikdy nebudes musiet riesit vacsi problem 😅