Darček pre muža k 50tke

lucitta9
30. dec 2023

Ahojte, prosim nejake napady, inspiracie na darcek pre muza k 50tke. Je to manzelov bratranec, zije v CZ, videla som ho 5x v zivote a vobec netusim ake ma konicky, co ho bavi a aky je. Moj muz je typicky chlap, on nevie co by ho bavilo, vraj kedysi hraval futbal, ale davno sa uz tomu nevenuje. Je to velmi dobre zabezpeceny muz, ma uz dospele deti. Cize peniaze nepripadaju do uvahy. Vylucila som aj poukazy na wellnes, pobyty - to vsetko si poriesi sam, cestuju vela, celkom su v tom narocni takze takyto darcek radsej nie. Prakticky darcek tiez nie, maju fakt vsetko. Chcela by som nejaky skor neutralny darcek, kedze ho velmi nepoznam, ale zase na urovni, mozno jemne vtipny. Je vzdelany, rad cita ale netusim, aky zaner ma rad. Ale ak mate tip na zaujimavu knihu, urcite uvitam. Financny limit nemam ale prehnany dar davat nechcem. Pozname sa fakt malo.
Dakujem za kazdy napad 🙏 ja uz si mesiac lamem hlavu a nic som nevymyslela

mamina6410
2. jan 2024

@lucitta9 my sme kupovali znamemu tricko a knizku Muj rok 1973, obe mali uspech, darcekovy kos a zreby

patulka83
2. jan 2024

@lucittta9 co tak noviny zo dna narodenia? Skus si pozriet stranku historickedarceky.sk,obchod mozem odporucit.

mnamko
2. jan 2024

@lucitta9 tricko s rokom jeho narodenia,na Google nájdete rôzne

janadidiova
2. jan 2024

@lucitta9 ahoj. Myslím, že sviečky z včelieho vosku (tocene aj odlievane) nikoho neurazia. Domáce mydla, nejaké tinktúry na podporu imunity, sušené domáce čaje poprípade vyskladaný malý balíček zo sladkostí alebo slaností. Sú také tie obchodíky bezobalove kde predávajú sypane čaje, popritom majú vitrinu plnú sladkých sušených dobrôt, orechov macanych v čokoláde, škorici a podobne.a tiež aj slané veci, malé krekry, oriešky, arašidy mačane do wasabi a podobne. V každom takomto obchode ti urobia balíček podľa požiadaviek, do jedného sáčku darčekového. Je to chutné , aj to pekne vyzerá, farebné.a keď nevieš či má rád sladké alebo slané, vezmi obe varianty a je vyhrane

saxalendra
2. jan 2024

@lucitta9 mne sa páčia drevorezby pre muza, od dreveného motylika po mapu na stenu, kalendár, hodiny, skus pozrieť výrobky z dreva na nete

muchotrafka298
2. jan 2024

Ja som este nevidela vkusne taketo kvazi vtipne tricko k nejakemu jubileu. Za mna je to totalny gyc. A hlavne sa to nehodi pre takehoto cloveka,ktory je financne dobre zabezpeceny a pravdepodobne by si to neobliekol ani na kosenie travnika.

giovanna99
2. jan 2024

@lucitta9 ja osobne by som sa asi skontaktovala s jeho manzelkou a poradila sa s nou, ona najlepsie by mala poznat svojho muza a vediet ci sa mu darcek bude pacit alebo to budu vyhodene peniaze, pripadne by ti moha dat nejake tipy na darcek

luccija
2. jan 2024

@muchotrafka298 tiež to tak vnímam.Ja, keď vidím ľudí v tých tričkách je mi trápne aj za nich🙂moja kamarátka ma rada víno a kamošky jej kúpili tričko vinopička otras

tundra
2. jan 2024

@luccija 🙈to sa fakt stalo,nieee🙈

luccija
2. jan 2024

@tundra jasneee musela som ho cvaknut.Hanba na mraky.tak, ale vidíš niekto zarobí aj na blbosti

dena883
2. jan 2024

@lucitta9 napadol ma zážitok nejaký let balónom,jazda na rýchlom aute, zoskok padákom je toho veľa na výber....len treba zistiť aspoň čo by sa mu mohlo páčiť (od manželky ,ci manzelovych príbuzných co ho poznajú viac)

kulumulu123
2. jan 2024

@lucitta9 ak myslis ze o eni umenietak skus nejaku poukazku za ktoru si kupi cilo sa mu zapacina osobne by takyto darcek potesil viac ako nieco co mi vybral ktosi kto ma ani nepozna a je to uplne mimo moj vkus taketo dary vacsinou niekde par mesiacov zavadzaju a potom idu z domu ajtak prec..
Alebo ak tak sa phrad s jeho manzelkou urcite ti po ie voliac ako zeny na mk...

tundra
2. jan 2024

@dena883 Suhlasim s Tebou🤗.Ja som dostal od syna na vikend darcek- Porsche Taycan skoro 700koni.Uzili sme si to riadne😂.Len ak, mu parkuje nieco podobne v garazi,tak z toho radost mat nebude🤪.

muchotrafka298
2. jan 2024

@luccija mna normalne pot oblial ako som toto videla....lebo to vino si nevsimnes iba to druhe 😂

luccija
2. jan 2024

@muchotrafka298 veď toto...a tvar sa nadšene, že máš taký darček🙂ešte, že nepijem víno🤪musím sa jej spýtať koľko x ho mala na sebe

muchotrafka298
2. jan 2024

@luccija podla mna keby si s tymto darcu zaskrtila, aj ta sudy oslobodia 😂

angelique8
2. jan 2024

@lucitta9 Kúpila by som strom - na zasadenie, napr. Lipu a k tomu dala vyrobiť cedulku s nápisom napr. Výročný strom ..... (Meno) k 50. narodeninám a dátum.

0silvia0
2. jan 2024

@angelique8 to je vyborny napad. Ja som od rodicov k 40ke dostala ceresnu🍒

dena883
2. jan 2024

@0silvia0
@angelique8 no inak tiež som dostala na 40tku figu, hurmikaki a ríbezle ale to som si vypýtala sama že to chcem 🤣 tak pýtali sa co by ma potešilo tak som povedala 😁

lulu1812
2. jan 2024

@lucitta9 mna napadol Martin Leather na fb vyraba koziarske vyrobky penazenky opasky...aspon moj priatel ma od neho vyrobky a nemenil by.

zeldia
2. jan 2024

@lucitta9 my sme raz kupovali obraz tak že sme to obdarovanému oznámili či by teda nechcel obraz. Chcel. Vybral si sám taký aký sa mu hodil do interiéru my sme sa poskladali podľa vlastného uváženia a on si ešte sám doplatil do chýbajúcej sumy. Je to 50tka ( nema tri roky) My sme nemali starosti (ani nosiť netrebalo odniesol si to sam z predajne on 🙂 ) a tešil sa aj my že dostal nieco čo asi nezapadlo prachom ani nezavadzia atd. Ja by som zavolala manželke a normalne sa jej spýtala co chcu.

katka164
2. jan 2024

@lucitta9 taká stieracia mapa na stenu,žeby si zoškrabával krajiny,ktoré už navštívil?

maja234
2. jan 2024

@lucitta9 Ja som kúpila švagrovi darčekový box zo slovenskej farmy a všetci boli z neho nadšení, dokonca chutilo aj tým, čo neľúbia pálivé.
https://chillihell.sk/darcekove-balicky

petrooshka
2. jan 2024

@katka164 taka existuje??? Idem googlit 😱 to by som susede kupila k narodkam 😁

vanilkavan
2. jan 2024

Lístok jeden alebo dva na nejaký futbalový zápas ( my sme kupovali do Milána), príp. permanentku na nejaké zápasy..., ak je turista tak výstup s horským vodcom niekam, lístky na nejaký koncert- moderný, klavírny, orchester....

lucitta9
autor
2. jan 2024

jej, ste tu popisali kopec napadov, dakujem 👍🙂
Zatial som este nic nevybrala, prisli sme dnes z lyzovacky ale od zajtra to zacnem intenzive riesit. Predbezne sa mi paci nieco rucne vyrobene, specialne pre neho, mozno s inicialkami, nspr. puzdro na niz…uvidim co najdem a co bude stihnutelne do 4 tyzdnov
S jeho manzelkou som si uz pisala a jej odpoved bola, nech si s darcekmi nerobime starosti, ze o tom to nie je. Neporadila mi. Preto aj velke dary nechcem kupovat ale nieco kupit chceme.
Co zistujem od zvysku rodiny, tiez vacsinou este darcek nemaju lebo presne - co kupit niekomu kto ma vsetko, co chce 🤷🏻‍♀️