Inšpirácie na svadobný dar

22. aug 2021

Dievčatá potrebujem inšpirácie na svadobný dar. Niečo milé ale nie finančne náročné. Nie sme pozvaný na svadbu, ale gratulovať pôjdeme. Tak nechcem nič drahé ale zasa ani nie lacné 😊 ďakujem

evkamotka
22. aug 2021

Z ives rocher kup arganovy masazny olej (alebo ina fajnova znacka, ina vona, ide o ten masazny olej) je to vyuzitelne, nie drahe, zalubenym nebude stat na polici dlho :D

ruzasipova
22. aug 2021

Ak nie ste pozvani na svadbu, staci kytica.

malinka158
22. aug 2021

Tiez by som kupila iba kyticu

lvula
22. aug 2021

Tiež nie som za extra dary ked nie ste pozvani, ale zrovna kytica neviem ci je nieco, čomu by som sa extra potesila nakoľko ich dostane milión,všetky naraz zvadnu a nic z toho. Ja som zakázala na svojej svadbe rezané kvety.
Cize mozno nejaky poukaz do Ikea alebo rámy na obraz alebo niečo podobné. Alebo crepnikovy kvet ak vieš, ake sa jej páčia a ma rada.

nikiki29
22. aug 2021

Kytica (malá, stačí jeden kvietok) a peniaze do obálky ak chceš dať niečo viac ako kvet. Nič iné by som neriešila. Ani drahú kyticu. Ja som mala svadbu nedávno a kvetov som dostala milión stačilo by mi po jednej ružičke úplne.

jaja8_9
22. aug 2021

Ak nie ste pozvaní tak len kyticu za mňa 🙂

markaterka
22. aug 2021

@evkamotka no mňa by masážnym olejom nepotešila.

minutka
22. aug 2021

Zreby do obalky v hodnote xy. Flasa tvrdeho s vyrobenou specialnou etiketou. Ale myslim ze kveŕty stacia

luci_ba
22. aug 2021

blahoželanie a do toho môžeš vložiť stieracie žreby

stevlikova
22. aug 2021

Poháre alebo šálky sa vždy hodia a nič s tým nepokazíte

eskop
22. aug 2021

Možno nejakú wellnes hodinku dve pre pár.. alebo parovu masaz...alebo voucher do nejakej restiky

minutka
22. aug 2021

Alebo listky do divadla. Na dake lubostne predstavenie 😀💞

ailiba
22. aug 2021

Mne sa celkom paci ako dar investičná minca, sú zlaté, aj strieborné. Samozrejme strieborné sú lacnejšie a predávajú aj také špeciálne na svadbu. Na nete nájdeš.

queen_el
22. aug 2021

Ja som dala napriklad nedavno bonbonieru, kvet v crepniku-orchideu a ramik na fotku. Kytice nedavam, je ich milion a aj tak sa vyhodia potom.

janeninka
22. aug 2021

My sme mali svadbu nedavno, kvety som nechcela ( aj to co sme nakoniec dostali bolo privela), myslim ze postaci gratulacia s par eurami ale ak by si velmi chcela nefinancny takako bolo spomenute nejaky poukaz - wellnes divadlo, restauracia, mozno nejaka kniha o komunikacii vo vztahu.. Pripadne sa zlozit viaceri znami na nieco vacsie - pobyt, poukaz na vyvolanie fotiek, prip fotoknihy keďže si asi budu svadobne davat, prip ak ich poznate ze radi chodia na festivaly..

natalka25122017
22. aug 2021

Svadobny album pohladnica kytica mna to vyšlo do 22e

autor
22. aug 2021

Ďakujem Vám veľmi pekne za všetky komentáre 😇 porozmýšľam ale pomohli ste mi

evkamotka
23. aug 2021

@markaterka je to tip. Hadam kamaratku pozna, rozhodne sa podla toho

zenazaba
23. aug 2021

Gratulacnu kartu a do nej par zrebov. Alebo jeden drahsi.

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz