Darček pre priateľa

lucina321
30. nov 2021

Čaute baby😄,
Darčeky mam nakúpené už dlho ale pre priateľa ešte nie. Prednedávnom mal narodky aj meniny hneď zasebou a došli mi nápady. 😀 Sam nevie co chce a keď nieco veľmi chce tak si to kúpi. Povodne som mu mala v plane zakúpiť nejaký zazitkovy darček. Ale lockdown to prekazil a nechcem riskovať ze by prepadol.
Mate to podobne? Co ste kúpili svojej polovičke vy? 😀 Nechám sa inšpirovať 🥰

marsmykkok
30. nov 2021

neoriginálne, objednala som dedoles ponožky a asi nejaký kozmetický balíček. Aj snaha sa cení... Chcela som značkové tričko obľúbenej značky, ale nikde nemajú jeho veľkosť vo farbách ako sa páči, mikín má plno, bundu dostane od niekoho iného, zážitky sa nedajú teraz, na parfémy a elektroniku nie je.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinity_77
30. nov 2021

@veronika4495 inak ta tankovacia karta je dobra vec, kazde Vianoce ju kupujem pre brata, velmi sa tomu tesi, kedze vela jazdi 😁

bosorka2302
30. nov 2021

@trinity_77 kde sa to da kupit ta tankovacia karta?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinity_77
30. nov 2021

@bosorka2302 normalne na pumpe, omw, shell atd...
Vypytas si tankovaciu kartu v akej chces hodnote 🙂

bosorka2302
30. nov 2021

@trinity_77 super dakujem

trinity_77
30. nov 2021

@bosorka2302 ale pytaj darcekovu 😁 niekde mali aj s venovanim sa mi zda 🙂

deti95060810
30. nov 2021

objednal si hodinky...vraj merajú všetko 😉

ivkazba
1. dec 2021

1000 kusové puzzle z fotky, kevlarové rifle s vyšitým menom, rum, knižky, fusakle, košeľa s kravatou, manžetové gombíky.

lucina321
autor
1. dec 2021

Noo ta tankovacia karta je dobry nápad 😊. No od oblečenia až po voňavky už všetko dostal odomna.. A ma toho strašne veľa 😄 co sa týka hobby /práca to su auta a to ide mimo mňa. Snaha tam bola vybrať niečo do dielne ale keď som sa tak nenápadne pýtala ze co mu treba alebo ukazovala ze co asi by chcel na nete keď sme pozerali eshopy tak aj tak som sa veľa nedozvedela.. 😄 Alebo to stalo viac ako moje 4 výplaty dokopy 😂cize pozriem sa na tu tankovaciu kartu to sa mi pozdáva najviac

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz