Darček pre priateľa k 29. narodeninám

23. jún 2020

Poraďte prosím nejaku darček pre priateľa k 29.narodeninam..
Viem že by som mala sa vedieť no jeho bavia len motorky 😆
Nenosí hodinky, nepije kávu, retiazku dostal minulý rok..
Fakt neviem 😆

ivangeline
23. jún 2020

Helma? Rukavice na motorku? Model motorky? Okuliare? Opasok či peňaženka? Lístky na nejAke zaujímavé podujatie?

ina009
23. jún 2020

Ja som dala raz namaľovať priateľovi karikatúru ako sa vozí na motorke stojí to cca50€. A tiež dostal model BMW gs z lega čo si musel poskladat tiež okolo 50€, alebo dostal aj model z dreva ktorý si lepil a skladal to bol nejaký chopper to bolo lacnejšie. Tiež má napada nejaké motorkárske tričko, oblečenie, doplnky na motorku alebo keď má rad motorky nemá rad aj štvorkolky ? Že nejaký zážitok na štvorkolkách alebo celkovo nejaký adrenalínový zážitok jazda v drahom aute alebo let balónom (pre mna je aj toto adrenalín)

hapipa
23. jún 2020

Keď ho bavia motorky tak máš toooľko možností. Ale najmä čo sa mne pozdáva tak sú tie rôzne modely, myslím, že v tom sa nájdu mnohí takýto milovníci ;)

buzz5
23. jún 2020

Ten môj je tiež motorkár, ja mu vždy kupujem rukavice alebo podobnú výstroj dres, minulý rok som mu kúpila nový prilbu. Tento rok mu plánujem kúpiť taky motorkársky ruksak v ktorom je zabudovaná nádoba na vodu a ma to takú dlhú slamku, že aj počas jazdy môže piť a nemusí púšťať ruky z volantu, neviem ako presne sa to vola. Predchádzajúce roky sme boli aj na majstrovstvách v anglicku, cestné aj motocross ďalší rok to mal tiež ako darček... Hodinky a podobne šperky sú zbytočné, u nás sú tiež v skrini využil ich tak možno 2krat za rok keď bola nejaká oslava alebo niečo podobné. Ešte dobrá voňavka to môjho tiež vždy poteší

ivkazba
23. jún 2020

No my ho nepoznáme, takže ťažko radiť. Môj je vášnivý motorkár (superšport), ale netrúfla by som mu kúpiť veci ako prilba či rukavice, lebo to je pre neho priam až intímna vec, ktorú si musí vybrať sám. Čiže to by som kúpila jedine keby som vedela konkrétnu vec ktorá sa mu páči a viem, že to jednoznačne chce. No a modely motoriek, tak to je pre neho blbosť, na to vraví že to je pre chlapov, čo nemajú motorku v skutočnej veľkosti. 😀

Môj má narodeniny budúci týždeň, dostane vlastnoručne pečenú tortu s motívom moto a potom veci, ktoré s motorkami nemajú nič. Dostane pár kusov nového oblečenia, sud Budvaru aby mal čo piť s kamošmi na oslave v záhrade a zaplatím nám víkend v Rajeckých (vždy na meniny a narodeniny si darujeme wellness víkend).

ina009
23. jún 2020

Inak má ešte napadlo že tie skladacie modeli ho vôbec nepotešili 😄 nemá rad take skladackoidne blbosti a pár krát dostal nejaký model motorky a z toho len prach utieram. Pokial to nie je nejaký super model motorky ktorý fakt stojí za to a teda take niečo je aj riadne drahé tak by som take asi ani nekupovala. Samozrejme pokial má rad lego a skladacie veci tak fajn 😄