Darček pre rodičov na Vianoce

1. dec 2021

Čo kupujete rodičom na Vianoce? Ďakujem za rady

lucia851
1. dec 2021

Mi sme sa so súrodencami zložili na nový kávovar, a ešte im do kúpime kozmetické balicky

jana7843k
1. dec 2021

ja tento rok kupujem nieco na posilnenie imnunity a celoveho zdravia, takze im zabalim toto: https://eshop.colostrino.com/

janewithane
1. dec 2021

Roboticky vysavac, knihy, rucne malovany vianocny obrus a utierky

terina25
1. dec 2021

Ja uvazujem nad tym ze dam urobit fotku na platno. A k tomu asi nakupnu poukazku .

zuzikak
1. dec 2021

vitaminy, kozmetiku, knihy, vtipne ponozky, niekedy vtipne tricka, ked sme mali plan a zakupenu dovolenku a sli s nami, tak vylet tam...Nasi nikdy nic nechcu tak len taketo drobne veci. Ani by nam nedovolili kupit velku vec.

hruska91
1. dec 2021

Naši sú kávičkári- čiže darčekovy set 5 baleni rôznych kav zo slovenskej pražiarne a knihu. Svokrovcom netuším 🙈

autor
1. dec 2021

Ja mám zatiaľ nastenny kalendar s fotkami, inak vôbec neviem

sasitimi17
2. dec 2021

Za mna takéto blbosti ako fotky a veci na pamiatku sú totálne zbytočne 😀
Naši sú športovci takze im kúpim kvalitné funkčné oblečenie

renka30
2. dec 2021

Mamina dostane župan, kozmetiku, knižky a ako každý rok kalendár s fotkami vnučiek. Svokra predplatné časopisu Zdravie, krížovky tiež kalendár a niečo ešte možno muž vymyslí...

luciferisko18
2. dec 2021

Knihy, ručne robené šálky na kávu a zrnkovu kávu do kávovaru

simonahra
2. dec 2021

maminke kupujem papuče a takú výhrevnú deku a ocino dostane fukár na lístie. snažili sme sa vybrať niečo praktického tak dúfam to bude mať úspech

saxana000
2. dec 2021

Nasi su taki ze nikdy nic nechcu ze vsetko maju..o to tazsie sa vymysla.neni som zastanca toho ked sa vymienaju obalky pod stromcekom.Mamine urobime kalendar s fotkami deti a vnucata a dostane poukaz na listky do divadla.ocinovi rocne predplatne na dva casopisy.pre svokru mam balicek vsetko-mozne kozmetika vonavka papuce sviecka knizka a tiez kalendar deti a vnucata a pre svokra nieco vymysli muz su to rybari tak tam je stale co doplnat..