Darček pre starších mladomanželov

16. okt 2022

Ahojte, dievčatá. Píšem anonymne - informácia je tajná a veľa ľudí, kt.nás poznajú.
Môj otec - 60r.- sa rozhodol oženiť, nie s mojou mamou. Svadba bude na úrade 2 svedkovia a hotovo. Chcem im dať nejaký darček - drobnosť - nejaká rada?
Veci do domácnosti majú, na pobyt momentalne nemám /RD/. Chcem naozaj len nejakú drobnosť ako spomienku. Sám povedal, že dary nechcú ide len o formalitu...ale tak je mi blbé nedať ani drobnosť...Ďakujem za rady

zmrzlinka2021
16. okt 2022

Víkendový wellness pobyt

lienka9
16. okt 2022

Album,salky na caj/kavu,ramcek na svadobnu fotku,knihu o manzelstve (viac je kvalitnych a nadcasovych), poukazku na nejaky wellnes-staci aj hodinovy sukromny wellnes niekde napriklad to nevyde az tak vela..skus dat rozpocet 🙂

marianarem
16. okt 2022

Nejaku fotoknihu, kde by boli fotky ich dvoch a ludi, s ktorymi sa maju radi.

radkasswe
16. okt 2022

Najlepší darček je ten čo sa dá zjesť a vypiť tak daj čosi viac peňazí na koňak či rum aspoň za 70€ alebo ák fajčí balík cigár či salámu z koňa alebo para orechmi

petamich
16. okt 2022

ja zvyknem davat tu izbovu rastlinu rodinne stastie a k tomu by som mozno dala nejaky pekny fotoalbum, ze na nove spomienky 🙂 dnes vedia spravit pekny personalizovany

guliver19
16. okt 2022

@radkasswe ze salamu z kona?ty si sa kde zasekla preboha v jasnynnej dobe??😆🤢

melanta
17. okt 2022

@guliver19 nikdy som to nejedla z princípu že koňa mám za vznešené zviera a nie potravu, ale saláma z konského mäsa je normálna vec, napríklad v Maďarsku je to bežne dostupná saláma predávaná v každom mäsiarstve.

melanta
17. okt 2022

Kúpila by som im wellness pobyt. Moji rodičia majú cez 60, my s mužom cez 40 a určite by ani ich ani nás nepotešili šálky, kvety, rámčeky a fotokniha už vôbec.

ibrunova
17. okt 2022

Nejaký výlet.. Lomnický štít?

tenerifka
17. okt 2022

@melanta ok, ale nie kazdemu tym ulahodis, kto chce, tak si kupi, ale vacsina ludi by to nejedla a takym "darcekom" mozes skor poburit, tiez nebudes abstinentovi kupovat flasku tvrdeho

ibrunova
17. okt 2022

Víno so spoločnou fotkou a dátumom svadby?

melanta
17. okt 2022

@tenerifka narážaš na ten konský salám? Ja som len reagovala na to, že stredovek. Iba som písala, že je to bežne dostupná saláma. Ja som to nikdy nejedla a určite ani nikdy nebudem, hoci mäso jem. A nikomu by som to nedarovala, ten nápad tu spomenul niekto iný.

tenerifka
17. okt 2022

@melanta ano, ten salam. Ja viem, ze to pisal niekto iny, tiez mi to pride velmi nevhodne ako darcek, vlastne je to uplne mimo, aj keby to nebola salama z koña, ale z ineho zvierata

andrea_prestastna
17. okt 2022

@radkasswe jezis maria, ako pre koho , klobasu z kona?? Boze fuj radsej budem ticho ale su aj ine hodnoty jak to co clovek zje. Fotoknihu mozu aj o rok si pozret a potesit sa aleklobasa bude davno zabudnuta