Darček pre svokrovcov

12. dec 2021

Poraďte prosím nejaké typy čo pre svokrovcom pod stromček, najlepšie ako spoločný darček. Minuly rok dostali drevenú fotku vnúčatka a to malo velky úspech, naozaj krasny darček (odporúčam ako moj typ)
Tento rok vsak nejak nemam nápad

julka29
12. dec 2021

ked ich potesila minule takato fotka mozno ako pekny napad je vsetky ich deti s partnermi a vnucatami (ak je vas teda viac) spravit peknu jednu spolocnu fotku a dat ju spravit na platno 🙂

dada011
12. dec 2021

My tento rok kávovar na kapsule a rodičom vysávač a čistič v 1 🙂

bolarazjedna
12. dec 2021

Alebo z takých fotiek vnúčat a rodiny dat vyrobiť kalendár na budúci rok.

domi264
12. dec 2021

Ja som dala svokrovcom spraviť spoločný balíček bio kozmetiky a hrnčeky. A zase mojim som dala spraviť náramky s inicialmi vnúčat.

petamich
12. dec 2021

my im davame fotenie s vnucatami, listky do divadla (snad pojdu), kozmetiku a svokrovi sadu chilli

jana7638
12. dec 2021

My sme kúpili rob.vysavac s umývaním, pobyt,

gabikaa96
12. dec 2021

My sme kúpili svokre nejaký kvalitný bio olej čo chcela a to k tomu ešte poukaz na masáže (má problémy s nohami a chrbticou) a mojej mame sme kúpili parfém a poskladala balíček kozmetiky čo má rada ale nekúpi si ho.

zuzudrnda
13. dec 2021

My davame kalendar s foto vnucat, fotky v albume, teraz spolocensku hru Ako sa zilo kedysi z Babickarstvo. Stoji do 20 Eur. Recenzie super a pri hre si zaspominaju. Moze hrat cela rodina a deti sa o starkych kde-co dozvedia 😉

jana7843k
13. dec 2021

ja svokrovcom som minuly rok kupovala difuzer a pribalila som aj etericke oleje, aj na imunitu a malo to velky uspech 🙂
https://www.naureus.sk/difuzery