Darček pre svokru

slavicek5
22. júl 2014

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom darčeka pre svokru. Je milovníčkou všetkého možného romantického od vankúšov až po čajové súpravy. Či neviete poradiť niečo originálne na narodeniny.

hviezdicka111
22. júl 2014
l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
acer11
22. júl 2014

hladného,urasteného krokodíla 😀

lulu369
23. júl 2014

@slavicek5 Ahoj, no ja by som tej mojej najradšej darovala lístok do vesmíru ale bez možnosti vrátenia sa (lebo asi ako väčšina z nás nemám najlepšiu svokru - za 6 rokov nevie, že som jej nevestou, manžel je synom len keď treba niečo robiť, pritom jeho bratia sa varení, pečení a čo sa týka našich detí, tak nevie ani koľko majú rokov ani to kedy sa narodili)....
Ale pokiaľ máš svokru, ktorú môžme závidieť (v dobrom), tak možno nejaký wellnes pobyt pre 2 ako píše l3yla, ale niečo pekné na pamiatku

vilsonka
23. júl 2014

@slavicek5 skús sa inšpirovať na stránke www.vilavilocka.sk 🙂 alebo mám tip na drevený box na fotky alebo na potreby na šitie 🙂

kris557
23. júl 2014

@slavicek5 moja svokra má rada vonné lampy, oleje, sviečky, lampáše (má také veľké z Ikea ako dekoráciu v dome alebo aj na dvore).

mravvcek
23. júl 2014

@acer11 umreeeem tak toto je super 🙂

lalinko2010
23. júl 2014

@slavicek5 asi máš dobrý vzťah so svokrou, www.vilavilocka.sk, tu niečo nájdeš. ja by som svojej svokre darovala jej syna, bez možnosti vrátenie! nech si ho nechá!

serpentino
23. júl 2014

Jednosmerny listok hocikam

v_alika12
23. júl 2014

vila je fajn obchodik,ale dost drahy.mate pepco? maju tam velmi pekne romanticke vecicky za super ceny, napr. ramik na viac fotiek, drevene boxy na zavesenie na stenu (na kluce), drevene srdiecka sluziace na zavesenie hocicoho... no naozaj mnoho peknych veci najdes

slavicek5
autor
24. júl 2014

😀 ďakujem za vtipné nápady 😀 Musím sa pochváliť, ale ja mám skvelý vzťah so svokrou, zatiaľ. Dúfam, že som to nezakríkla. Takže jej niečo milé a pekné pohľadám.

katuskaqz
29. júl 2014

veľmi pekné veci má obchodík Ambiance z Košíc, minule som tam bola aj osobne a kúpila pár milých drobností - moja sestra to obľubuje tiež, toto je ich facebook, dúfam, že môžem zalinkovať: https://www.facebook.com/pages/Ambiance-by-Comp... - nájdeš tam veľa vhodných darčekov ak je tvoja svokra romanticky založená... ale ja osobne by som svojej venovala nejaký pobyt - takisto ako serpentino s jednosmerným lístkom 🙂
trošku ti závidím skvelý vzťah so svokrou, škoda, že u nás to tak nie je...

slavicek5
autor
31. júl 2014

Heh dík, pozerala som tú stránku, majú tam super veci aj do kuchyne. Myslím, že neostanem len pri kúpe pre svokru, ale si aj ja niečo vyberiem. Nejakú sadu do kuchyne alebo aj tie vankúše sa mi páčia. Juj, zas budem mať kopec výdavkov. 😢

ukulela
31. júl 2014

@slavicek5 my mame v BB jeden tiez romanticky obchodik s provensalskym stylom - vankuse, supravy, ramiky, utoerky, vsetko pekne - a ja tam chodim kupovat levandulove mydla napr. maju aj mydlo so zlatymi trblietkami, balene v peknom papieri, dasa k tomu prikupit pekna krabicka, z ktorej potom moze byt sperkovnica. ja mam levandulu velmi rada 🙂

barcelona94901
31. júl 2014

@lulu369 nápodobne 😀