Darček pre svokru na Vianoce

dzarika
10. nov 2021

Ahojte baby prosím vás, poraďte mi aký máme kúpiť spolu s priateľom darček na Vianoce pre svokru. Za všetky odpovede ďakujem.

c_est_la_vie
10. nov 2021

Koľko má rokov? Aký má životný štýl? Aký máte rozpočet?
PS: pokiaľ je jej syn tvoj priateľ, nie je to svokra 🙂)

lenik223
10. nov 2021

Nič nieje horšie ako vymýšľať darčeky pre rodičov/svokrovcov.... Vždy povedia že im nič netreba nech sa netrapime 😀 my dávame pre svokru poukážky do drogérie ☺️

evkamotka
10. nov 2021

Masaz, kozmetika, voucher na veceru niekde, kabelka, kniha

nenne27
10. nov 2021

@dzarika my davame predplaltne casopisu, knihy so starymj fotkami z jej rodneho mesta a dolozim nejake drobnosti - sal, kozmetiku, caje...

junovedievca
10. nov 2021

@dzarika ja som teraz objednala vone do prania puella...vzorky a este taky kalendarcdam vyribit vsetkych nas s fotkami a kto kedy na barodeniny,to sa osvedcilo.jeden maju nzasi od brata uz asi 10ty rok,takze aj nasim aj svokrovcom dam spravit

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renka30
11. nov 2021

Zavisi od toho aky ma svokra zivotny styl a zaujmy. Moja svokra ma 75 rokov, takmer ziadne zaujmy - max. tak citanie bulvaru, casopisu Zdravie a lustenie krizoviek - takze asi dostane predplatne k Zdraviu, nejake krizovky a kalendar s fotkami vnuciek, ktory dostava kazdorocne. Minuly rok dostala crossbody kabelku a kalendar, kedze taku nosi a uz jej dosluhovala..