Darčeky na Vianoce a narodeniny pre 30-ročného manžela

2. dec 2022

Ahojte už máte zakúpené darčeky pre svojich drahých manželov ? Mňa vôbec nic nenapadá ja som ako vypnutá s nápadmi 😏🤣🤣🤣 čakáme tretie bábätko v máji , chceme sa sťahovať budúci rok .. mne netreba nic také .. len muzovi som chcela rádio bosch lenže keďže mám rodicak 380€ a s toho mám dať 250€ ma rádio takto to vôbec .. retiazka zlata stojí tiež dosť lenže ide mať aj v januári 30 :( tak mu poraďte čo ste dávali idete dať na Vianoce mužom pripadne darčeky ake ste dali na 30.
Ma tu neukamenujte ďakujem za radi;)

888elizabeth
2. dec 2022

Ahoj, ja som tiež premýšľala, čo kúpiť, ale nakoniec som zvolila trošku nezvyčajne a kúpila som mužovi náhrdelník z kameňov. Mám už viac vecí z https://goodvibes.sk a som spokojná. Hádam sa poteší aj on 😅

renka30
2. dec 2022

Ja idem dať manželovi urobiť fotoplátno z fotiek našich dievčat. V lete som ich dala fotiť k profi fotografke a keďže máme v obývačke stále holé steny tak som to vyriešila takto.

kiki234
2. dec 2022

Tento rok odomna dostane hodinky festiny, na tie jeho sa posledny rok stazival. Vybavila som to tak ze ak sa mu nebudu pacit, za tu istu sumu vedia do 31.1. Vymenit za ine. A distane par drobnosti este cim si okorenime sexualny zivot 🙂 na mikulasa som si objednala spodne pradlo z cukrikov tak som zvedava na reakciu 😀

autor
2. dec 2022

Ďakujem krásne 🙂 môj muž hodinky nenosí, fotiek máme plnú obývačku a to ešte nebývame svoje takže nechceme kupovať niečo kde proste sa budete sťahovať už do svojho 🙂
Ja nebudem pekná ani v sexy v spodnom prádle keďže 3 tehotenstvo a 5 mesiac 😂😂😂😂 fuha no netuším vôbec čo 🤨🤨😌

nina004
2. dec 2022

Kúpila som na narodeniny 31r externý disk a na Vianoce bezdrôtové slúchadlá. Na 30tku si pýtal sadu činiek,tiež sme sa sťahovali a jedna izba ostala voľná a mohol to tam dať.

autor
2. dec 2022

@nina004 to ma všetko 🤦‍♀️❤️😂 ale ďakujem 🙂

adeladulova
2. dec 2022

Sportuje? Mozno permanentku niekam- plavanie, lezenie, skipas, tenis atd, alebo vinnu cestu, alebo klasika, opasok, peňaženka, busy taška

majlo1234
2. dec 2022

Zalezi ake ma zaluby. Podla toho by som vyberala. Popripade ak je majster, tak nieco do kufrika. Ja som teraz mojmu kupovala bundu paperovu, nemal taku, tak bude mat. A nieco na ryby mu vyberiem. A ponozky a trenky, tych on nikdy nema dost. Ale mam v merku este turisticky kavovar, ak by aj tvoj bol espresso nadsenec

petamich
2. dec 2022

tento rok dostane listky na koncert jeho oblubenej kapely, hlavolam (to je tradicia), vtipne tricko (veci z roku jeho narodenia su tam), kuklu na lyzovanie, fusakle ponozky a rovnake som kupila aj malemu

a inak zvykne dostat nejaky wellness, masaz, turisticke oblecenie postupne dostaval, zazitok typu kurz lezenia na lezecku stenu, skola smyku, degustaciu whisky, moj manzel ma rad dobru whisky taj ta to isti, ked neviem co, dostal raz napr. kozenu penazenku, ktoru si musel zlozit sam

lenkadenisa
2. dec 2022

Fifa 2023 pre môjho a nejaké somarinky ako vrecko do mikrovlnky na zemiaky, on zemiaky miluje 😂

autor
2. dec 2022

@adeladulova nešportuje tak aktívne🙂 športuje tak v robote pri zváraní alebo pri sexe 🤣🤣🤣🤣

autor
2. dec 2022

@majlo1234 keďže on je živnostník on si tieto veci najlepšie kupuje sám 🙂 takže ja som v riti úplne 😂😂😂😂

nika1971
2. dec 2022

co ho bavi? ake ma zaluby?

autor
2. dec 2022

@nika1971 žiadne nemá , keď príde s práce trávi čas s rodinou a na stavbe keďže chceme dokončiť dom po večeroch hra hry na x boxe ktoré sú už v hre takže si ich len stiahne ale chce , pozerá filmy , takí klasicky muž 🙂 🤣🤣🤣🤣

nika1971
2. dec 2022

moj je tiez klasicky muz...ale rad cita, takze sa potesi nejakej encyklopedii...dostal napr. aj drahsi nozik na huby...nerezovu ploskacku...kupila som mu hru na x box...tiez ich stahuje, ale zaplatila som mu to ja...a potom klasicke potrebne veci ako kozmetika, pracovne nohavice na traky ...